Septiņas idejas dāvanām, ko novērtēs ikviens kafijas cienītājs

Nepieciešama dzimšanas dienas dāvana draugam? Varbūt meklē īpašu pārsteigumu sieviešu dienā otrajai pusītei? Vai arī gribi palutināt pats sevi? Neatkarīgi no situācijas, esam sagatavojuši septiņas dāvanu idejas, kas patiks kafijas mīļotājiem un ne tikai!

1. ideja: Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

Dāvināt naudu aploksnē šķiet pārāk bezpersoniski, bet neesi drošs, kas no plašā Es Mīlu Kafiju preču klāsta dāvanas saņēmējam pie sirds ietu vislabāk? Šādiem gadījumiem Es Mīlu Kafiju dāvanu karte ir perfekta izvēle. Tās nominālu vari izvēlēties pats (minimālā summa – 30 eiro), un derīguma termiņš ir seši mēneši. Dāvanu karte ir digitāla, līdz ar to tās iegāde un uzdāvināšana ir elementāra, un ar vienu dāvanu karti iespējams norēķināties vairākas reizes.

2. ideja: piena putotājs illy by Piero Lissoni

Kafijas dzērieni ar pienu nav iedomājami bez uzsildīta un uzputota piena. Kā to iegūt ātri un ērti? Protams, izmantojot kvalitatīvu piena putotāju. Šis modelis izceļas ar savu lielisko izskatu, kā arī ērto vadību – tam ir izgaismots, skārienjutīgs panelis un iebūvēts piena sildītājs, ko iespējams izmantot arī kakao vai karstvīna uzsildīšanai. Piena putotājam ir trīs režīmi (silta piena putošana, auksta piena putošana un kakao pagatavošana), tāpēc tas spēs apmierināt arī pašus prasīgākos kafijas baudītājus.

3. ideja: kafijas izlase – illy pupiņas no Etiopijas, Gvatemalas un Brazīlijas

Kafijas mīļus vienmēr iespējams iepriecināt ar kafiju. Taču – ar vienu būtisku piebildi, proti, kafijai jābūt kvalitatīvai un gardai. Šis illy kafijas pupiņu komplekts tāds pavisam noteikti ir, un tas ļauj pagaršot kafiju no trīs dažādām kafijas lielvalstīm. Jāpiebilst, ka mūsu internetveikala sadaļā DĀVANAS atrodami daudz un dažādi kafijas komplekti, tostarp – arī no vietējiem grauzdētajiem, piemēram, Rocket Bean Roastery vai STARS. Atliek vien izvēlēties!

4. ideja: Dammann termo krūze un Jardin du Luxembourg beramā tēja

Laikā, kad termometra stabiņš lielākoties rāda mīnusus, silta dzēriena malks ir vēl patīkamāks. Par to, lai šāds dzēriens vienmēr būtu līdzi arī, piemēram, automašīnā vai garākā pastaigā, parūpēsies Dammann termo krūze. Tā ne tikai pilda savu funkciju, bet eleganti izskatās, turklāt ir pieejama vairākās krāsās (sarkanā, melnā, zelta un bronzas). Jardin du Luxembourg beramā tēja savukārt ies pie sirds ikvienam – arī cilvēkiem, kuri ikdienā priekšroku dod kafijai.

5. ideja: krūzītes Sagmeister Cappuccino Cups 2020

Gardas kafijas baudīšanai nepieciešamas arī skaistas krūzītes. Šis komplekts, kurā ietilpst divas dizainera Stefana Sagmeistera (Stefan Sagmeister) radītas krūzītes, noteikti patiks ikvienam. Starp citu, Sagmeisters bijis dizainers arī grupai The Rolling Stones, turklāt saņēmis divas Grammy balvas, kā arī neskaitāmus apbalvojumus par radīto. Ja vēlies, dāvanu sadaļā vari iegādāties arī espreso paredzētas krūzītes, kā arī četru krūzīšu komplektu.

6. ideja: Damman Fréres dāvanu komplekts

Kafijas mīļiem visai bieži garšo arī tēja. Ja vēlies kādam uzdāvināt augstvērtīgus tējas krājumus, šī būs pareizā izvēle. Šajā dāvanu komplektā ietilpst gan lakota koka tējas lāde ar 12 nodalījumiem, gan seši maisiņi ar 12 dažādiem tējas veidiem (Brekfast (melnā tēja), Darjeeling (melnā tēja), Sencha Fukuyu (zaļā tēja), Jarding Blue (aromatizēta melnā tēja), Earl Grey (aromatizēta melnā tēja), Coquelicot Gourmand (aromatizēta melnā tēja), Passion de Fleurs (aromatizēta baltā tēja), Camommille (zāļu tēja), Tisane du Berger (zāļu tēja), Jasmin (aromatizēta zaļā tēja), Soleil Vert (aromatizēta zaļā tēja), Bali (aromatizēta zaļā tēja).

7. ideja: kafijas automāts

Ņemot vērā, ka kafijas automāti ir ļoti dažādi, bet laimīgais dāvanas saņēmējs to, visticamāk, izmantos daudzus gadus, konkrētu kafijas automāta modeli iegādājies vien tad, ja zini saņēmēja vēlmes. Pretējā gadījumā labākais risinājums ir Es Mīlu Kafiju dāvanu karte, kas gala lēmumu ļaus pieņemt cilvēkam pašam.
Gadījumā, ja jubilārs vēlas baudīt kapsulu kafiju (tās pagatavošana ir ļoti ātra un vienkārša – ar vienu pogas spiedienu, un arī ierīces apkope ir elementāra), iesakām šo illy komplektu, kurā ietilpst kafijas automāts, piena putotājs, kafijas kapsulu bundža un četras krūzītes ar apakštasītēm. Perfekts komplekts par ļoti draudzīgu cenu! Turklāt varēsi izvēlēties gan kafijas automāta krāsu (sarkans, melns vai balts), gan krūzīšu tilpumu un kafijas kapsulu veidu.

Neatkarīgi no tā, kādu dāvanu tu izvēlēsies, tās saņēmējs noteikti būs priecīgs. Un atceries – Esmilukafiju.lv dāvanu sadaļā atradīsi vairākus desmitus dāvanu ideju. Ielūkojies tajā jau tagad!

Skatīt dāvanu sadaļu
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758