Info

Kas mēs esam?

Mēs droši varam teikt, ka kafija ir ne tikai mūsu prātos, un zinībās par to, bet tā ir arī mūsu sirdīs! Tāpēc arī radās šī ideja par nosaukumu "Es mīlu kafiju", jo tas ir tik vienkārši un izsaka tik daudz! Šo gadu laikā regulāri mācāmies un papildinām savas zināšanas kafijas pasaulē, jo tikai mācoties un izglītojoties spējam saviem klientiem sniegt pašus labākos padomus un risinājumus izcilas kafijas baudīšanai. 

Priecājamies Jūs redzēt mūsu veikalos arī klātienē, jo īpašu vērību piešķiram viesmīlīgai attieksmei un sajūtu nodošanai katras viesošanās laikā - izvēloties piemērotāko kafijas risinājumu, papildinot kafijas rezerves vai vienkārši nobaudot ikdienas kafijas tasi! Kaut arī mēs esam priecīgi satikt pie mums ik katru viesi, apzināmies, ka ne vienmēr ir laiks atbraukt līdz mums, tāpēc piedāvājam iegādāties preces arī internetveikalā un mēs bez maksas aizvedīsim tās uz mājām vai tuvāko preču izņemšanas punktu.

Mēs esam par 'coffee shop' līmeņa kafiju arī mājās un birojos. Zinām, ka plašajā kafijas pasaulē ir viegli apmaldīties, tāpēc vienmēr cenšamies sniegt klientam sirsnīgu apkalpošanu, rūpīgi izstāstot par kafiju, tās pagatavošanu un demonstrācija tam ir neatņemama sastāvdaļa.Tieši šādā veidā jūs nodrošināsiet iespēju būt pilnībā pārliecinātam, ka esošais risinājums ir tieši tas, kas vajadzīgs.


Mēs redzam, kā atvērt patieso kafijas sajūtu pasauli kafijas mīlētājiem.


Mēs ticam, ka pateicoties mūsu zināšanām, aizrautībai un mīlestībai pret kafiju, mūsu misija ir uzlabot un pilnveidot cilvēku ikdienas kafijas baudīšanas kultūru un paradumus. Lai īstenotu šo misiju, mēs dalāmies pieredzē un zināšanās par kvalitatīvas kafijas izcelsmi un pagatavošanas niansēm, lai jebkurš varētu baudīt izcilas kafijas sniegtās sajūtas kā mājās, tā savās darba vietās.

Mūsu komanda

Jānis Peičs | Es Mīlu Kafiju

Jānis Peičs | Direktors

Jānis ikdienā izdzer vismaz 10 kafijas krūzītes! Droši var teikt, ka Jānis mīl kafiju un pavisam noteikti atrodas īstajā vietā! Kafijas pasaulē piesaista patstāvīgā industrijas attīstība un izaugsme, kā arī cilvēki, kas ikdienā ir apkārt, no kuriem var regulāri mācīties un iegūt jaunu pieredzi ik dienas. Šo cilvēku entuziasms un aizrautība spēj jebkuru cilvēku "ievilkt" kafijas garšu pasaulē.


Mīļākā kafija: melna illy kafija

Bērnības sapņu profesija: ugunsdzēsējs
Hobijs: Dažādi komandu sprota veidi, vislabāk, ja pie dabas!

Favorīta preces: illy kapsulu automāts un I love coffee Latvijā grauzdēta kafija

Ilze Čirkše | Es Mīulu Kafiju

Ilze Čirkše | Tirdzniecības vadītāja
Pirmā iepazīšanas ar kafiju notika pusaudžu gados strādājot 'coffee shopā'. Pat pēc vairāku gadu pauzes, sirdi tomēr nepameta kāre savu profesionālo dzīvi saistīt tieši ar kafiju saistītā industrijā. Mīļākais šajā darbā ir ik dienu mācīties un darīt to, kas tik tiešām patīk un interesē! Jauni izaicinājumi, projekti un idejas, tas ir Ilzes lauciņš!

Mīļākā kafija: Filtra 'Specialty' kafija un illy kapsulu kafija
Bērnības sapņu profesija: Tramvaja vadītājs
Hobijs: Galda spēles, ceļošana, volejbols
Favorīta preces: Stollar - Sage Oracle un illy Art Collecion krūzītes


Valērijs Salcevičs | Es Mīlu Kafiju

Valērijs Salcevičs | Administratīvo procesu vadītājs
Valērijs ar kafijas industriju saista šo frāzi: "Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas" jeb šeit viss ir par un ap konstantu kustību un izzināšanu. Ņemot vērā to, ka kafija ir sirdij tuvs dzēriens jau kopš pusaudžu gadiem, ir prieks saistīt savu profesiju ar to, un būt daļai no lielas, profesionālas kafijas ģimenes, kurā kafija ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa.

Mīļākā kafija: Filtra 'Specialty' kafija
Bērnības sapņu profesija: Jurists
Hobijs: Grāmatu lasīšana, gatavošana, ceļošana, joga.
Favorīta preces: Chemex

 

Sanija Veinberga | Es Mīlu Kafiju

 Sanija Veinberga | Klientu konsultants

Sanija kafijas pasaulē nonāca jau no bērna kājas, kad kafija bija kā aizliegts auglis un vienīgais veids kā to varēja baudīt - strebt piena putas no tēta cappucino. Bet tādā ciešākā kontaktā ar kafiju sāka darboties jau saprātīgā vecumā, sākot vasarās strādāt apkalpojošajā sfērā, labākajās kafejnīcās Latvijā. Tad arī sāka interesēt kā tad no kafijas auga mēs tiekam līdz kafijai mūsu krūzītē. Izrādās, ka kafijas pasaule ir viena liela un pavisam cita pasaule, kurā ir bezgalīgi daudz viezieni kuros lūkoties un izzināt. Sanija ir ļoti izdarīga, rūpīga un pretīmnākoša!

Mīļākā kafija: Filtra ‘Specialty’ kafija un Cappuccino
Bērnības sapņu profesija: Manikīre vai baņķiere
Hobijs: Trekkings, rūdīšanās un ziemas peldes
Favorīta preces: Marc Quinn “Iris” illy Art Collecion krūzītes un Hario Buono vara kanna

 

Katrīna Liepiņa | Es Mīlu Kafiju

 

Katrīna Liepiņa | Klientu konsultants
Katrīnas sirds deg par visu, kas saistīts ar kafijas brūvēšanu visdažādākajos rīkos, to daudzveidību un to cik dažāds var būt gala rezultāts Tavā tasītē – augļainums, citruss, ogas, šokolāde vai pat tā visa kombinējums. Katrīna ir atjautīga un komunikabla būtne, vienmēr labā noskaņojumā un pilnā gatavībā palīdzēt!

Mīļākā kafija: Filtra ‘Specialty’ kafija un Cappuccino
Bērnības sapņu profesija: Ārsts
Hobijs: Riteņbraukšana
Favorīta preces: Hario aukstās tējas pagatavošanas pudele un Porlex rokas dzirnaviņas

 

Feja Ņebova | Es Mīlu Kafiju

Feja Ņebova | Klientu konsultants
Pirms dažiem gadiem Feja pirmo reizi nomalkoja filtra kafiju no Rocket Bean Roastery. Šī melnās kafijas pieredze bija kā pārsteidzoša, vēl neatklāta pasaule, kuru radās milzu interese izzināt. Kafijā visvairāk piesaista emocijas, kuras gūst to dzerot. Kafija vieno. Kafija Tas ir kaifs! Arī Tev kādreiz jāpadzer kafijas tase kopā ar Feju! Īsts pozitīvisma spridzeklis!

Mīļākā kafija: Filtra ‘Specialty’ kafija, vidēji grauzdēta
Bērnības sapņu profesija: Pārdevējs
Hobijs: Spēlēt un skatīties teātri, lasīt grāmatas, sports
Favorīta preces: Hario svariņi un tampers

 

 

Aīda Griestiņa | Es Mīlu Kafiju

 

Aīda Griestiņa | Klientu konsultants
Aīda šim darbam ir nodevusies ar visu sirdi – neatņemams posms mūsu kafiju mīlošajā ģimenē! Kafijas jautājumos jūtās kā zivs ūdenī, šis ir Aīdas sirds darbs - ne velti Aīda savu sunīti nosaukusi par Chemex! Aīda apbrīnojami un neatlaidīgi dodas pretī saviem mērķiem, ir sirsnīgs, patiess un iedvesmas pilns cilvēks!

Mīļākā kafija: Chemex
Bērnības sapņu profesija: Māksliniece
Hobijs: Tetovēšana, zīmēšana, sports
Favorīta preces: KeepCup krūzes un Porlex kafijas dzirnaviņas

 

Piegāde

Lai maksimāli ātri jums nogādātu jūsu pasūtītos kafijas aparātus, kafijas pupiņas vai jebkuru izvēlēto kafijas brūvrīku, ikdienā sadarbojamies ar vienu no lielākajiem kurjerdienestiem ar plašu pieredzi šajā sfērā - DPD Latvija.

Piegāde BEZ MAKSAS, ja pasūtījuma vērtība sasniedz 29 eur.

Piegādes izmaksas sūtījumiem zem minimālās summas:
DPD kurjerpiegāde līdz durvīm - 3.50 eur
DPD paku skapis vai paku bode - 2.50 eur

 

Sūtījumu saņemsiet jau nākamajā darba dienā, ja pasūtījumu veiksiet un apmaksāsiet līdz tekošās dienas plkst 15:00. 

Mūsu veikali

Es Mīlu Kafiju veikals Valmieras ielā 43, Rīgā
P.-Pk. 9.00 - 18.00
S.-Sv. Brīvs
Tel. 25439758


Es Mīlu Kafiju veikals T/C Spice Home, Rīga
P.-S. 10.00 - 21.00
Sv. 10.00 - 20.00
Tel. 22019721


Es Mīlu Kafiju veikals Stabu ielā 30, Rīga
Darba dienās 9.00 - 19.00
Sestdienās, svētdienās brīvs
Tel. 28353834Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758