Bezmaksas piegāde no 29 eur visā Baltijā.
Section
Drop element here!
Section
Drop element here!
Section
Drop element here!
Section
Drop element here!
Kafijas automātu noma - ziedojums

Ziedosim 1 EUR par katru tavu iegādāto kafijas kg!

Noslēdz ar mums nomas līgumu - mēs ziedosim 1eur par katru nopirkto kafijas kg.


1 KG kafijas = 1 EUR ziedojums Bērnu Slimnīcas Fondam un Bērnu Slimnīcas Vecāku Mājai.

Mūsu galvenā vērtība vienmēr bijusi cilvēka labsajūta, tādēļ mēs ticam, ka kafijas stāsts nebeidzas vien ar izdevīgāko un ērtāko kafijas risinājumu birojā, jo aiz katra šī stāsta stāv kas lielāks - priecīgi darbinieki un klienti, kas ik dienu Tavā uzņēmumā nobauda fantastiski gardu kafiju, kā arī sociālā atbildība par sabiedrībā nozīmīgiem jautājumiem un cilvēkiem, kuri bez mūsu palīdzības iztikt nevar! Un šoreiz stāsts ir par Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Vecāku Māju.

Vecāku Māja ir spēka stacija ģimenēm, kam dota iespēja būt tuvumā saviem saslimušajiem vai priekšlaicīgi dzimušajiem bērniņiem grūtā dzīves brīdī, saņemot tik nepieciešamo sociālo, psiholoģisko un garīgo atbalstu. Palīdzot vecākiem, mēs palīdzam arī saslimušajiem bērniem, kam vecāku mīlestība un klātesamība šajā dzīves posmā ir ļoti nozīmīga atlabšanai! Un lai palīdzētu vecākiem, ir nepieciešami līdzekļi Vecāku mājas uzturēšanai.

Kā notiek ziedošana Bērnu Slimnīcas Fondam?
Izmēģini kādu no mūsu jaudīgajiem un profesionālajiem kafijas automātiem uz bezmaksas periodu un ja esi ar to apmierināts, noslēdz kafijas automāta nomas līgumu un no katra Tava uzņēmuma iegādātā kafijas kg, 1 EUR Tava uzņēmuma vārdā ziedosim Bērnu Slimnīcas Fondam un Vecāku Mājai! Tādējādi mēs kopīgi palīdzēsim veicināt pozitīvas sociālās pārmaiņas, spēcinot jaunās Latvijas ģimenes, kas nonākušas grūtībās.

Pievienojies sadarbības partneriem, kas jau ziedo:

Trīs zaķi ar vienu šāvienu! Iegūsti vairāk kā jebkad!
1. Kvalitatīvs kafijas automāts Tavam birojam nomā par baltu velti.
2. Izcili garda Illy kafija Taviem uzņēmuma darbiniekiem un klientiem.
3. Tavs atbalsts Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Vecāku Māja ģimenēm, ziedojot 1 EUR no katra Tava iegādātā kafijas kg.

Ja vēlies savā darba vietā uz bezmaksas testa periodu izmēģināt kādu no mūsu kafijas automātiem, lai pārliecinātos par Es Mīlu Kafiju komandas servisa kvalitāti un garšīgo kafiju, tad aizpildi anketu zemāk. Mēs ar Tevi sazināsimies dienas laikā un atradīsim Tev piemērotāko risinājumu,

Aplūkot nomas piedāvājumus

Ja neesi pārliecināts, kurš kafijas automāts vislabāk iederēsies jūsu biznesa ikdienā, droši zvani vai raksti un mēs piemeklēsim atbilstošāko kafijas risinājumu jūsu vajadzībām. Esam atvērti un elastīgi sarunām, tāpēc priecāsimies saņemt ziņu no jums. 

Ja Tev rodas kāds jautājums, zvani vai raksti:
Info tālrunis: 25439758
Biznesa klientu vadītājs Rihards Rozenbergs: 26469974

info@esmilukafiju.lv

Bezmaksas piegāde no 29 €
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts<br/>+371 25439758
Klientu atbalsts
+371 25439758
  • Jura kafijas automāti
  • Swedbank norēķini
  • SEB bankas norēķini
  • Apple pay logo
  • Luminor bankas norēķini
  • VISA karšu norēķini
  • MasterCard karšu norēķini
Uzraksti mums!