Mūsu komanda

Mēs esam aizrautīga kafijas mīlētāju komanda un savu ikdienu bez kafijas iedomāties nespējam. Ticam, ka bez mums ir vēl tūkstošiem kafijas mīlētāju, kuriem esam gatavi sniegt savus padomus, zināšanas un nodrošināt ar visu nepieciešamo izcilas kafijas baudīšanai. Mūs var sastapt www.esmilukafiju.lv no jebkuras vietas un jebkurā laikā, kā arī fiziski atrodamies Valmieras ielā 43, Spice Home un Riga Plaza tirdzniecības centros.

 

Jānis Peičs | Es Mīlu Kafiju

Jānis Peičs | Direktors

Jānis ikdienā izdzer vismaz 10 kafijas krūzītes! Droši var teikt, ka Jānis mīl kafiju un pavisam noteikti atrodas īstajā vietā! Kafijas pasaulē piesaista pastāvīgā industrijas attīstība un izaugsme, kā arī cilvēki, kas ikdienā ir apkārt, no kuriem var regulāri mācīties un iegūt jaunu pieredzi ik dienas. Šo cilvēku entuziasms un aizrautība spēj jebkuru cilvēku "ievilkt" kafijas garšu pasaulē.


Mīļākā kafija: melna illy kafija

Bērnības sapņu profesija: ugunsdzēsējs
Hobijs: Dažādi komandu sporta veidi, vislabāk, ja pie dabas!

Favorīta preces: illy kapsulu automāts un I love coffee Latvijā grauzdēta kafija

 

 

Ilze Čirkše | Es Mīulu Kafiju

Ilze Rasmane | Tirdzniecības vadītāja
Pirmā iepazīšanas ar kafiju notika pusaudžu gados strādājot 'coffee shopā'. Pat pēc vairāku gadu pauzes, sirdi tomēr nepameta kāre savu profesionālo dzīvi saistīt tieši ar kafiju saistītā industrijā. Mīļākais šajā darbā ir ik dienu mācīties un darīt to, kas tik tiešām patīk un interesē! Jauni izaicinājumi, projekti un idejas, tas ir Ilzes lauciņš!

Mīļākā kafija: Filtra 'Specialty' kafija un illy kapsulu kafija
Bērnības sapņu profesija: Tramvaja vadītājs
Hobijs: Galda spēles, ceļošana, volejbols
Favorīta preces: Stollar - Sage Oracle un illy Art Collecion krūzītes


Valērijs Salcevičs | Es Mīlu Kafiju
Valērijs Salcevičs | Administratīvo procesu vadītājs
Valērijs ar kafijas industriju saista šo frāzi: "Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas" jeb šeit viss ir par un ap konstantu kustību un izzināšanu. Ņemot vērā to, ka kafija ir sirdij tuvs dzēriens jau kopš pusaudžu gadiem, ir prieks saistīt savu profesiju ar to, un būt daļai no lielas, profesionālas kafijas ģimenes, kurā kafija ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa!

Mīļākā kafija: Filtra 'Specialty' kafija
Bērnības sapņu profesija: Jurists
Hobijs: Grāmatu lasīšana, gatavošana, ceļošana, joga.
Favorīta preces: Chemex

 

Sanija Veinberga | Es Mīlu Kafiju

 Sanija Veinberga | Klientu konsultants

Sanija kafijas pasaulē nonāca jau no bērna kājas, kad kafija bija kā aizliegts auglis un vienīgais veids kā to varēja baudīt - strebt piena putas no mammas cappucino. Bet tādā ciešākā kontaktā ar kafiju sāka darboties jau skolnieka gados, sākot vasarās strādāt apkalpojošajā sfērā. Tad arī sāka interesēt kā tad no kafijas auga mēs tiekam līdz kafijai mūsu krūzītē. Izrādās, ka kafijas pasaule ir viena liela un plaša pasaule, kurā ir bezgalīgi daudz virzieni kuros lūkoties un izzināt. Sanija ir ļoti izdarīga, rūpīga un pretimnākoša!

Mīļākā kafija: Filtra ‘Specialty’ kafija un Cappuccino
Bērnības sapņu profesija: Divas galējības- manikīre vai banķiere. 
Hobijs: Trekkings, rūdīšanās un ziemas peldes
Favorīta preces: Marc Quinn “Iris” illy Art Collecion krūzītes un Hario Buono vara kanna

Ieva Piliņa | Es Mīlu Kafiju

Ieva Piliņa | Klientu konsultants
Ieva ir asprātīga un enerģiska dāma ar savu unikālo pieeju! Ikdiena kafijas sfērā piesaista ar kafijas nebeidzamo izzināšanu - baudīt, analizēt, izprast un stāstīt par katru kafijas niansi. Kafijas industrijā jautājumi uz kuriem rast atbildes ir nebeidzami - no kafijas audzēšanas procesiem līdz pat kafijas pagatavošanai Tavā krūzītē!

Mīļākā kafija: Cappuccino
Bērnības sapņu profesija: Veterinārārsts vai tālbraucējs
Hobijs: Sports
Favorīta preces: Keepcup krūze

Katrīna Liepiņa | Es Mīlu Kafiju

 

Katrīna Liepiņa | Klientu konsultants
Katrīnas sirds deg par visu, kas saistīts ar kafijas brūvēšanu visdažādākajos rīkos, to daudzveidību un to cik dažāds var būt gala rezultāts Tavā tasītē – augļainums, citruss, ogas, šokolāde vai pat tā visa kombinējums. Katrīna ir atjautīga un komunikabla būtne, vienmēr labā noskaņojumā un pilnā gatavībā palīdzēt!

Mīļākā kafija: Filtra ‘Specialty’ kafija un Cappuccino
Bērnības sapņu profesija: Ārsts
Hobijs: Riteņbraukšana
Favorīta preces: Hario aukstās tējas pagatavošanas pudele un Porlex rokas dzirnaviņas

 

Feja Ņebova | Es Mīlu Kafiju

Feja | Klientu konsultants
Pirms dažiem gadiem Feja pirmo reizi nomalkoja filtra kafiju no Rocket Bean Roastery. Šī melnās kafijas pieredze bija kā pārsteidzoša, vēl neatklāta pasaule, kuru radās milzu interese izzināt. Kafijā visvairāk piesaista emocijas, kuras gūst to dzerot. Kafija vieno. Kafija - Tas ir kaifs! Arī Tev kādreiz jāiedzer kafijas tase kopā ar Feju! Īsts pozitīvisma spridzeklis!

Mīļākā kafija: Filtra ‘Specialty’ kafija, vidēji grauzdēta
Bērnības sapņu profesija: Pārdevējs
Hobijs: Spēlēt un skatīties teātri, lasīt grāmatas, sports
Favorīta preces: Hario svariņi un tampers

 

Raivis Šmuksts | Es Mīlu Kafiju

Raivis Šmuksts | Klientu konsultants
Pamodos no rīta un sapratu, ka vēlos izprast un zināt par kafiju vairāk nekā to, ka tas ir tumšs šķidrums krūzītē. Tā nāca kā liela vēlme un tā tas notika - ļoti vienkārši, brīvi un patiesi. Šajā darbā Raivi īpaši iedvesmo cilvēki, kuri arī darbojas šajā sfērā un dalās ar savu pieredzi. Lieliskākais kafijas pasaulē ir tas, ka tajā nav striktu, rakstītu noteikumu. Ir pamati pie kuriem pieturēties, bet ir plašas iespējas eksperimentēt un variēt, radot, ko pavisam jaunu. Daloties pieredzē ar citiem, mēs kļūstam par šo kafijas ceļu, kultūru un pasauli pa kuru mēs visi kopīgi ceļojam.

Mīļākā kafija: Espresso un filtra ‘Specialty’ kafija
Bērnības sapņu profesija: Profesionāls sportists vai ģitārists
Hobijs: Ekstrēmais sports un kafijas izzināšana
Favorīta preces: Sage – Stollar Barista Express un visa veida brūvrīki – V60, Chemex, kafijas dzirnaviņas u.c.

Aīda Griestiņa | Es Mīlu Kafiju

 

Aīda Griestiņa | Klientu konsultants
Aīda šim darbam ir nodevusies ar visu sirdi – neatņemams posms mūsu kafiju mīlošajā ģimenē! Kafijas jautājumos jūtās kā zivs ūdenī, šis ir Aīdas sirds darbs - ne velti Aīda savu sunīti nosaukusi par Chemex! Aīda apbrīnojami un neatlaidīgi dodas pretī saviem mērķiem, ir sirsnīgs, patiess un iedvesmas pilns cilvēks!

Mīļākā kafija: Chemex
Bērnības sapņu profesija: Māksliniece
Hobijs: Tetovēšana, zīmēšana, sports
Favorīta preces: KeepCup krūzes un Porlex kafijas dzirnaviņas

 

Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758