Mūsu komanda

Mēs esam aizrautīga kafijas mīlētāju komanda un savu ikdienu bez kafijas iedomāties nespējam. Ticam, ka bez mums ir vēl tūkstošiem kafijas mīlētāju, kuriem esam gatavi sniegt savus padomus, zināšanas un nodrošināt ar visu nepieciešamo izcilas kafijas baudīšanai. Mūs var sastapt www.esmilukafiju.lv no jebkuras vietas un jebkurā laikā, kā arī fiziski atrodamies Valmieras ielā 43, Stabu ielā 30 un Spice Home tirdzniecības centrā.

 

Jānis Peičs | Es Mīlu Kafiju

Jānis Peičs | Direktors

Jānis ikdienā izdzer vismaz 10 kafijas krūzītes! Droši var teikt, ka Jānis mīl kafiju un pavisam noteikti atrodas īstajā vietā! Kafijas pasaulē piesaista pastāvīgā industrijas attīstība un izaugsme, kā arī cilvēki, kas ikdienā ir apkārt, no kuriem var regulāri mācīties un iegūt jaunu pieredzi ik dienas. Šo cilvēku entuziasms un aizrautība spēj jebkuru cilvēku "ievilkt" kafijas garšu pasaulē.


Mīļākā kafija: melna illy kafija

Bērnības sapņu profesija: ugunsdzēsējs
Hobijs: Dažādi komandu sporta veidi, vislabāk, ja pie dabas!

Favorīta preces: illy kapsulu automāts un I love coffee Latvijā grauzdēta kafija

Ilze Čirkše | Es Mīlu Kafiju

Ilze Rasmane | Tirdzniecības vadītāja
Pirmā iepazīšanas ar kafiju notika pusaudžu gados strādājot 'coffee shopā'. Pat pēc vairāku gadu pauzes, sirdi tomēr nepameta kāre savu profesionālo dzīvi saistīt tieši ar kafiju saistītā industrijā. Mīļākais šajā darbā ir ik dienu mācīties un darīt to, kas tik tiešām patīk un interesē! Jauni izaicinājumi, projekti un idejas, tas ir Ilzes lauciņš!

Mīļākā kafija: Filtra 'Specialty' kafija un illy kapsulu kafija
Bērnības sapņu profesija: Tramvaja vadītājs
Hobijs: Galda spēles, ceļošana, volejbols
Favorīta preces: Stollar - Sage Oracle un illy Art Collecion krūzītes


Valērijs Salcevičs | Es Mīlu Kafiju

Valērijs Salcevičs | Administratīvo procesu vadītājs
Valērijs ar kafijas industriju saista šo frāzi: "Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas" jeb šeit viss ir par un ap konstantu kustību un izzināšanu. Ņemot vērā to, ka kafija ir sirdij tuvs dzēriens jau kopš pusaudžu gadiem, ir prieks saistīt savu profesiju ar to, un būt daļai no lielas, profesionālas kafijas ģimenes, kurā kafija ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa!

Mīļākā kafija: Filtra 'Specialty' kafija
Bērnības sapņu profesija: Jurists
Hobijs: Grāmatu lasīšana, gatavošana, ceļošana, joga.
Favorīta preces: Chemex

 

Sanija Veinberga | Es Mīlu Kafiju

 Sanija Veinberga | Klientu konsultants

Sanija kafijas pasaulē nonāca jau no bērna kājas, kad kafija bija kā aizliegts auglis un vienīgais veids kā to varēja baudīt - strebt piena putas no mammas cappucino. Bet tādā ciešākā kontaktā ar kafiju sāka darboties jau skolnieka gados, sākot vasarās strādāt apkalpojošajā sfērā. Tad arī sāka interesēt kā tad no kafijas auga mēs tiekam līdz kafijai mūsu krūzītē. Izrādās, ka kafijas pasaule ir viena liela un plaša pasaule, kurā ir bezgalīgi daudz virzieni kuros lūkoties un izzināt. Sanija ir ļoti izdarīga, rūpīga un pretimnākoša!

Mīļākā kafija: Filtra ‘Specialty’ kafija un Cappuccino
Bērnības sapņu profesija: Divas galējības- manikīre vai banķiere. 
Hobijs: Trekkings, rūdīšanās un ziemas peldes
Favorīta preces: Marc Quinn “Iris” illy Art Collecion krūzītes un Hario Buono vara kanna

 

Feja Ņebova | Es Mīlu Kafiju

 Feja | Klientu konsultants
Pirms dažiem gadiem Feja pirmo reizi  nomalkoja filtra kafiju no Rocket Bean Roastery. Šī melnās kafijas pieredze bija kā pārsteidzoša, vēl neatklāta pasaule, kuru radās milzu interese izzināt. Kafijā visvairāk piesaista emocijas, kuras gūst to dzerot. Kafija vieno. Kafija - Tas ir kaifs! Arī Tev kādreiz jāiedzer kafijas tase kopā ar Feju! Īsts pozitīvisma spridzeklis!

Mīļākā kafija: Filtra ‘Specialty’ kafija, vidēji grauzdēta
Bērnības sapņu profesija: Pārdevējs
Hobijs: Spēlēt un skatīties teātri, lasīt grāmatas, sports
Favorīta preces: Hario svariņi un tampers

 

Aīda Griestiņa | Es Mīlu Kafiju

 

Aīda Griestiņa | Klientu konsultants
Aīda šim darbam ir nodevusies ar visu sirdi – neatņemams posms mūsu kafiju mīlošajā ģimenē! Kafijas jautājumos jūtās kā zivs ūdenī, šis ir Aīdas sirds darbs - ne velti Aīda savu sunīti nosaukusi par Chemex! Aīda apbrīnojami un neatlaidīgi dodas pretī saviem mērķiem, ir sirsnīgs, patiess un iedvesmas pilns cilvēks!

Mīļākā kafija: Filtra kafija pagatavota "Chemex" un ,protams, espresso
Bērnības sapņu profesija: Māksliniece
Hobijs: Tetovēšana, zīmēšana, sports
Favorīta preces: KeepCup krūzes un Porlex kafijas dzirnaviņas

 

Anete Paukša | Klientu konsultants
Anetes pirmā pieredze ar kafiju bija omītes lauku mājās-dzerot šķīstošo kafiju “Vasara” ar ļoti daudz pienu un cukuru. Strādājot dažādos coffee shop’os, viņas pieredze un zināšanas par kafiju ir augušas un lai arī Anete ir mēģinājusi nodarboties ar ko citu, viņa tāpat vienmēr atgriežas pie darba, kas saistīts ar kafiju. Anetes svarīgākais uzdevums sev pašai ir, lai klients pēc veikala apmeklējuma aiziet mājās laimīgs, zinošs un spēj pagatavot sev kafiju kā kafejnīcā.

Mīļākā kafija: Filtra ‘Specialty’ kafija, vidēji grauzdēta
Bērnības sapņu profesija: Pārdevējs
Hobijs: Spēlēt un skatīties teātri, lasīt grāmatas, sports
Favorīta preces: Hario svariņi un tampers

 

 

Elizabete Čeprova | Klientu konsultante

"Kopā ar kafiju esmu satikusi brīnišķīgus cilvēkus un izdarījusi labus darbus. Kopš esmu  iepazinusies ar to, varu teikt, ka tā nav vienkārši kafija, tas ir maģisks, iedvesmojošs un satuvinošs dzēriens” – tā Elizabete.
Mīļākā kafija: Cappuccino
Bērnības sapņu profesija: Zobārste, puķu pārdevēja 
Hobijs: Grafiskais dizains
Favorīta preces: Keepcup illy BREW glāze, Mitaca piena putotājs

 

 

Darja Juhņeviča | Klientu konsultante

Mīlestība pret kafiju nāk jau no pašas bērnības,  ar siltām sarunām kopā ar omi. Bet tā īstas un nopietnas attiecības ar kafiju sākās, strādājot par baristu vienā no pilsētas labākajām kafejnīcām – “Innocent cafe” . Kad izcils espresso satiekas ar pienu veidojot perfekta latte art tā ir īsta maģija.

 Mīļāka kafija: illy cappuccino ar auzu pienu. Bērnības sapņu profesija: Holivudas aktrise Hobijs: ceļošana, grāmatu lasīšana, aktīvais sports. Favorīta preces: Damman tējas, illy y3.2 kapsulu aparāts un piena putotājs

 

Līva Legzdiņa | Klientu konsultante

Līva ir īsta viesmīlības profesionāle, jo šajā sfērā darbojas jau kopš agras jaunības. Vienmēr smaidoša, laipna un draudzīga. Liek pasmaidīt katram no mūsu klientiem un aizrautīgi dalās ar savām zināšanām kafijas pasaulē. Vienmēr zinātkāra un aizrautīga savā darbā. Līva ir īstajā vietā.

 Mīļāka kafija: flat white.
Bērnības sapņu profesija: slavena multimāksliniece
Hobijs: dejošana, riteņbraukšana, ceļošana.
Favorīta preces: illy Kolumbijas kapsulas un V60 filtra trauks.

Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758