Bezmaksas piegāde no 29.99 eur visā Baltijā!
Section
Section
Section
Section

KAS MĒS ESAM?

Mēs droši varam teikt, ka kafija ir ne tikai mūsu prātos, un zinībās par to, bet tā ir arī mūsu sirdīs! Tāpēc arī radās šī ideja par nosaukumu "Es mīlu kafiju", jo tas ir tik vienkārši, bey izsaka tik daudz! Šo gadu laikā regulāri mācāmies un papildinām savas zināšanas kafijas pasaulē, jo tikai mācoties un izglītojoties spējam saviem klientiem sniegt pašus labākos padomus un risinājumus izcilas kafijas baudīšanai.

Priecājamies Jūs redzēt mūsu veikalos arī klātienē, jo īpašu vērību piešķiram viesmīlīgai attieksmei un sajūtu nodošanai katras viesošanās laikā - izvēloties piemērotāko kafijas risinājumu, papildinot kafijas rezerves vai vienkārši nobaudot ikdienas kafijas tasi! Kaut arī, mēs esam priecīgi satikt pie mums ik katru viesi, apzināmies, ka ne vienmēr ir laiks atbraukt līdz mums, tāpēc piedāvājam iegādāties produktus arī internetveikalā. Jūsu sūtījumu bez maksas nogādāsim līdz Jūsu durvīm vai tuvāko preču izņemšanas punktiem.

Mēs esam par 'coffee shop' līmeņa kafiju arī mājās un birojos. Zinām, ka plašajā kafijas pasaulē ir viegli apmaldīties, tāpēc vienmēr cenšamies sniegt klientam sirsnīgu apkalpošanu rūpīgi izstāstot par kafiju, tās pagatavošanu un demonstrācija tam ir neatņemama sastāvdaļa. Tieši šādā veidā jūs nodrošināsiet iespēju būt pilnībā pārliecinātam, ka esošais risinājums ir tieši tas, kas vajadzīgs.

Mēs ticam, ka pateicoties mūsu aizrautībai un mīlestībai pret kafiju, kā arī vēmei dalīties zināšanās par augstas kvalitātes kafijas pagatavošanas niansēm, mēs spējam nodrošināt iespēju jebkuram ikdienā palutināt sevi ar izcilas kafijas sniegto garšu un aromātu baudījumu, kā mājās, tā savās darba vietās, restorānos vai kafejnīcās.

Mūsu vīzija - Es Mīlu Kafiju ik dienu tiecas pēc izcilības un augstākajiem standartiem kafijas kultūras veidošanā un attīstībā, piedāvājot augstākās kvalitātes produktus no uzticamiem Latvijas un pasaules zīmoliem, vienuviet pulcējot aizrautīgus kafijas mīlētājus, ar mērķi kļūt par vadošo kafijas zīmolu Baltijā.

Mūs visus vieno:
- Mīlestība pret kafiju un cilvēkiem;
- Aizrautība un draudzīgums it visā ko darām;
- Neizsīkstoša vēlme mācīties un augt ik dienu;
- Augsti darba ētikas standarti;
- Ilgstspējīgs dzīvesveids.

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI

Izcilu kafiju ik dienu nodrošinām jums, sadarbojoties ar mūsu uzticamajiem sadarbības partneriem. Mūs visus kopā vieno mīlestība pret kafiju. 

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

Mums ir liels prieks dzirdēt tik daudz pozitīvā no mūsu klientiem, tāpēc no visas sirds cenšamies sniegt vislabāko servisu un visgaršīgāko kafiju! 

Section
Section
Bezmaksas piegāde no 29 €
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts<br/>+371 25439758
Klientu atbalsts
+371 25439758
 • Jura kafijas automāti logo
 • Rocket Bean Roastery logo
 • Illy logo
 • Lavazza logo
 • Musetti logo
 • Swedbank norēķini
 • SEB bankas norēķini
 • Apple pay logo
 • Luminor bankas norēķini
 • VISA karšu norēķini
 • MasterCard karšu norēķini
Uzraksti mums!