Kāpēc mēs mīlam kafiju?

RSS

Es Mīlu Kafiju

Mēs zinām, cik daudzi no jums to nodomā gan brīžos, kad baudiet savu iecienītāko kafiju, gan arī tad, ja kafija ir beigusies, vai nākas samierināties ar ne to labāko. Esam aizrautīgi kafijas mīļotāji un jau vairākus gadus izcilu kafiju baudām ne tikai paši, bet arī piedāvājam saviem klientiem.

Sākām ar konceptveikalu Valmieras ielā, bet drīz vien attīstījām savu internetveikalu, lai ar kafiju nodrošinātu pēc iespējas vairāk cilvēku. Esam auguši. Pirmkārt jau paši, pilnveidojot savas zināšanas un produktu piedāvājumu. Pie mums iegādājama kafija, kafijas kapsulas, tēja, brūvrīki kafijas pagatavošanai, kafijas automāti dažādām vajadzībām – gan kapsulu aparāti, gan profesionāli kafijas automāti restorāna līmeņa dzērienu pagatavošanai.

Pasaules slaveni zīmoli - illy, Lavazza, Segafredo

Mūsu vizītkarte ir izcilā illy kafija un visplašākais illy kafijas kapsulu klāsts. Mums ir arī Lavazza, Segafredo, Rocket Bean Roastery kafija, pašu izveidotā, svaigi grauzdēta kafija Velvet, kā arī Nespresso standartiem atbilstošas kafijas kapsulas. Pieejamas arī Dammann tējas, kas ir īpašas ar savu aromātisko un dabisko garšu. Šodien tas viss ir pieejams Valmieras ielas veikalā, “Es mīlu kafiju” veikalos tirdzniecības centrā “Spice Home” un protams, internetā.

 

Aug mūsu klientu loks un aug arī viņu vajadzības. Ikviens vēlas iegādāties savu iecienīto kafiju ērti, ātri un vienkārši, neatkarīgi no savas atrašanās vietas vai ierīces, kāda tajā brīdī pieejama. Mēs vēlamies uzlabot jūsu pieredzi, tāpēc esam radījuši jaunu internetveikalu. Pirmkārt, tas būs daudz ērtāks lietošanā par līdzšinējo. Esam daudz domājuši, kā veikalu padarīt viegli saprotamu un sev interesējošos produktus – vieglāk atrodamus. Saprotam, ka šodien teju pusi laika, ko pavadām pie ekrāna, darām to viedtālruņos, tāpēc iepirkšanās pieredzei ir jābūt nevainojamai uz jebkuras ierīces.

Mēs turpinām nodrošināt izcilu servisu:

 • Jau ierasti ātru piegādi, jo preces mums noliktavā būs vienmēr;
 • Personīgu konsultāciju viena telefona zvana vai Messengerčata attālumā – tātad, tepat un uzreiz;
 • Pavisam drīz būsim gatavi parūpēties par to, lai kafija un tēja jūsu mājās vai birojā būtu vienmēr, jo būs iespēja pieteikties abonēšanai – regulārām produktu piegādēm jūsu izvēlētā laikā un vietā;
 • “Es mīlu kafiju” varēs teikt arī jūsu draugi, radi un biznesa partneri, jo nodrošināsim dāvanu iespējas, atlaižu kodus un citus īpašus, tieši jums pielāgotus piedāvājumus.

 

Bieži vien labās lietas novērtējam vien tad, kad tās beigušās vai nav pieejamas. Taču tagad, līdz ar jaunā “Es mīlu kafiju” internetveikala atklāšanas, ceram, ka vismaz izcila kafija jūsu dzīvē būs vienmēr blakus. Un protams, gaidīsim arī ciemos, lai iepazītos klātienē un izrādītu plašo klāstu ar kafijām, tējām un kafijas aparātiem, mūsu veikalos Valmieras ielā 43, t/c “Spice Home”. Jaunais internetveikals ir gaisā, un mēs ļoti novērtēsim, ja dalīsieties ar savu pieredzi un ierosinājumiem, kādi uzlabojumi vēl būtu nepieciešami.

Следующее сообщение

 • EMK Veikals
Бесплатная доставка от 29 €
Бесплатная доставка от 29 €
Доставка по всей Прибалтике
Доставка по всей Прибалтике
Служба поддержки<br/>+371 25439758
Служба поддержки
+371 25439758
 • Swedbank norēķini
 • SEB bankas norēķini
 • Luminor bankas norēķini
 • Paysera norēķini
 • VISA karšu norēķini
 • MasterCard karšu norēķini
Uzraksti mums!
Russian
Russian