Izvēlies kafijas automātu sava biznesa vajadzībām - birojam, viesnīcai, kafejnīcai.

Pie mums atradīsi plašāko kafijas automātu klāstu sākot no vienkāršākā mājas kafijas automāta līdz pat biroju, viesnīcu, restorānu līmeņa kafijas automātiem. Piedāvājam kafijas automātus iegādāties uzreiz, kā arī nomāt ar pilna servisa apkalpošanu, kas sevī iekļauj apmācības, kafijas automātu, visas nepieciešamās izejvielas, kā arī obligātās kafijas automātu apkopes un remonta pakalpojumus. Pie mums arī iespējams apmācīt darbiniekus darbam ar šiem kafijas automātiem un labākajām kafijas receptēm, kas tik ļoti būtiski ir restorānu un kafejnīcu darba iekdienas nodrošināšanai.

Kafijas automāts bez maksas tavam biznesam

Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, sarkans
Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, sarkans
Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, sarkans
Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, sarkans
<iframe width=" draggable="false"/>
<iframe width=" draggable="false"/>
<iframe width=" draggable="false"/>

JAdienā pagatovojat vismaz 5 kafijas krūzītes, tad tev ir lieliska iespēja pieteikties šim kapsulu kafijas automātam no illy pilnīgi bez maksas. Tā ir lieliska izvēle gadījumos, ja nepieciešams pagatavot salīdzinoši mazus kafijas apjomus. Kompaktais un izsmalcinātais illy kapsulu automāts ar vienas pogas spiedienu pagatavos espresso vai melnu kafiju atbilstoši illy kvalitātes rādītājiem un garšai. Ar šo iekārtu nevar pagatavot sliktu kafiju, jo kafijas kapsulas ir pareizi dozētas ar svaigi maltu kafiju. Svaigu tāpēc, ka kapsula ir hermētiski noslēgta un nezaudē savas aromātiskās īpašības līdz tās lietošanas brīdim. 

Ja vēlēsieties pagatavot arī piena dzērienus - latte vai cappuccino - tad būs nepieciešams vien piena putotājs, kas kas uzputos pienu izcilam cappuccino vai latte. 

Mazais un kompaktais illy kafijas kapsulu automāts būs lieliski piemērots maziem skaistumkopšanas saloniem vai maziem birojiem, kuros ir neliels darbinieku skaits. Piesakies savam bezmaksas automātam un baudi lielisku kafiju un cienā savus klientus vai kolēģus.

Lai kafijas automātu saņemtu bez maksas - minimālais kafijas kapsulu pasūtījums mēnesī ir tikai 100 kapsulas.

- Illy kafijas automāts Y3.3 - 99 eur vērtībā

Piteikties bezmaksas automātam
Jura kafijas automāts, WE8
Jura kafijas automāts, WE8

JAdienā iznāk pagatavot ap 45 kafijas dzērieniem, tad būs nepieciešams jaudīgāks kafijas automāts. Šādā gadījumā mēs bez nomas maksas lietošanā jums varam piedāvāt kvalitatīvos Šveices ražotāja Jura WE līnijas automātiskos kafijas aparātus. Jura WE8 kafijas automāts spēs pagatavot jebkuru dzērienu ar vienas pogas pieskārienu - espresso, melnu kafiju, latte vai cappuccino. Kā jau pupiņu automāts, tajā var mainīt kafijas pupiņas līdz atrodat savas iecienītākās, kā arī varat variēt ar dažādiem pieniem lai pagatavotu vislabāko latte vai cappuccino. 

Jura kafijas automāti ļaus jums kafiju pagatavot arī ar telefona palīdzību izmantojot Jura lietotni. Savā lietotnē varat ieprogrammēt īpašas dzēriena receptes - temperatūru, kafijas daudzumu, piena daudzumu - tieši tā kā jūs to vēlaties.

Jaudīgais un funkcionālais Jura kafijas automāts būs ideāli piemērots mazajiem un vidēja izmēra ofisiem, kur dzērienu dažādība un dzērienu pagatavošanas ātrums ir lielā cieņā

Jura kafijas automāts WE8 -  1690 eur vērtībā

Pērkot uzreiz, kafija dāvanā 450 eur apmērā

Pieteikties bezmaksas automātam
Jura kafijas automāts, X8
Jura kafijas automāts, X8

JAkafija jūsu birojā vai darba vietā ir zelta vietā un pagatavojat vismaz 60 krūzītes dienā, tad mēs rekomendējam Jura kafijas aparātus no profesionālās sērijas augšējā gala - X8, kas tiks galā ar jebkuru apjomu ātri un vienkārši. Tam ir lielas biezumu un ūdens tvertnes, kas nebūs tik bieži jāiztīra vai jāpapildina, kā ari ir iespēja pieslēgt pa tieso pie ūdensvada, lai ūdens uzpildīšana nebutu jāveic manuāli. 

Jura X8 kafijas automāts spēs pagatavot jebkuru dzērienu ar vienas pogas pieskārienu - espresso, melnu kafiju, latte vai cappuccino. Kā jau pupiņu automāts, tajā var mainīt kafijas pupiņas līdz atrodat savas iecienītākās, kā arī varat variēt ar dažādiem pieniem lai pagatavotu vislabāko latte vai cappuccino. 

Jura kafijas automāti ļaus jums kafiju pagatavot arī ar telefona palīdzību izmantojot Jura lietotni. Savā lietotnē varat ieprogrammēt īpašas dzēriena receptes - temperatūru, kafijas daudzumu, piena daudzumu - tieši tā kā jūs to vēlaties.

Šis "darba zirgs" spēs apaklpot jebkura izmēra biroju vai ofisa kolektīvu, jo ir viens jo jaudīgākajiem kafijas aparātiem savā klasē. Uzticiet savu kafijas pauzi Jura automātiem ar Es Mīlu Kafiju Latvijā svaigi grauzdētām kafijas pupiņām. 

Jura kafijas automāts X8 - 2890 eur vērtībā

Pērkot uzreiz, kafija dāvanā 950 eur apmērā

Piesakies bezmaksas automātam
Kalerm Office PRO kafijas automāts birojam

JAvēlaties ko elegantu un inovatīvu savā birojā, un ik dienā pagatavojat vismaz 60 krūzītes, tad, vienā kategorijā ar Juru X8 esošais, Kalerm Office PRO būs kā radīts moderno tehnoloģiju cienītājiem. Ar ietilpīgāko ūdens un biezumu tvertni savā kategorijā, šis kafijas aparāts spēs tikt galā ar jebkuru noslogojumu, turklāt tam ir iespējams pievienot pastavīgo ūdens pieslēgumu un “direct waste” iespēju, lai nav jāuztraucas par ūdens manuālu iepildīšanu un biezumu tvertnes tīrīšanu.

7” skārienjūtīgais ekrāns ļaus pagatavot vairāk kā 20 dažādu variāciju dzērienu ar vienu pieskārienu. Dzēriena gatavošanas laikā ir iespējams individuāli pielāgot dzēriena parametrus, neizmainot kafijas aparāta iestatījumus. Turklāt, uz šī paša ekrāna būs iespējams attēlot jūsu izvēlētus video vai foto materiālus, kas noderēs jūsu brenda vai produkta reklamēšanai.

Pateicos augstas veiktspējas sistēmai, šis aparāts spēs pagatavot piena dzērienus ātrāk kā minūtes laikā, un spēs pagatavot divus dzērienus vienlaicīgi.
Es Mīlu Kafiju Latvijā grauzētās pupiņas šis kafijas aparāts pārvērtīs neaizmirstamā un baudāmā kafijas dzērienā, jo ikviens ir pelnījis baudīt vismaz vienu tasi lieliskas kafijas ik dienu. 

Franke A300 kafijas automāts birojam

JAdienā pagatavojat vairāk kā 75 krūzītes un nepieciešams jaudīgs un kompakts aparāts, kas neaizņem daudz vietas, tad šis būs radīts Jums. Neļaujat Franke A300 kafijas aparāta izmēram Jūs maldināt, šis aparāts ir nokomplektēts ar Franke “premium” funkcijām un tehnoloģijām, nodrošinot baristas standarta dzērienu kvalitāti.

FoamMaster™ tehnoloģija nodrošina neierobežotu izvēli, kad runa iet par piena putu konsistenci un temperatūru, kas šo iekārtu padara par unikālu šajā kafijas aparātu segmentā. Ar intuatīvu 8” skārienjūtīgo ekrānu, pagatavot kafiju būs vieglāk kā nekad un ar iestrādāto automātisko EasyClean sistēmu tiek samazināts tīrīšanas laiks un tā sarežģītība, atvieglojot Jums ik dienas rūpes.

Kafijas aparāts pieejams dažādās konfigurācijās, iespējams izvēlēties gan pastavīgo ūdens pieslēgumu un kanalizāciju, bet, ja nav pieejams ūdens pievads, tad kafijas aparāta komplektāciju iespējams izvēlēties ar pietiekami lielu - 4,8L ūdens tvertni, ko varēsiet novietot jebkur un kur ir pieeja pie elektrības.
Izvēle starp vienu vai diviem pulveru konteineriem (priekš kakao vai piena pulvera) paver iespēju atteikties no svaigā piena, lai nodrošinātu augstākos higiēnas standartus.

Nelielai platībai nekad nevajadzētu stāties ceļā lieliskai kafijas kvalitātei. Tāpēc Franke ir radījusi A300, lai profesionāla kafijas pieredze būtu pieejama ik vienam.  

Franke A600 kafijas automāts birojam

JAkafijas patēriņš birojā sasniedz vismaz 110 krūzītes dienā, un darbinieki ir ārkārtīgi izvēlīgi, tad Jums būs nepieciešams FRANKE A600 kafijas aparāts. FRANKE A600 ir Jūsu individualitātes atspulgs, kas piepildīs jebkuru jūsu vēlmi.

FoamMaster™ tehnoloģija savienojumā ar Franke auksto dzērienu moduli un sīrupu staciju, spēs pagatavot jebkuru kafijas dzērienu un netikai, sākot no perfektas latte machiatto vai klasiskam espresso līdz atzvaidzinošam zemeņu piena kokteiliem vai pistāciju lattei.
IQFlow™ tehnoloģija nodrošinās vienmēr perfektu kafijas ekstrakcijas laiku, nodrošinot vienmēr labāko, ko no kafijas pupiņas iespējams pagatavot, neatkarīgi kāds ir Jūsu šodienas noskaņojums vai laikapstākļi ārā.

8” skarienjūtīgais ekrāns ne tikai pagatavos Jūsu iemīļotāko kafiju, bet spēs attēlot arī Jūsu piemeklētus vizuālos materiālus, ko noteikti novērtēs gan kolēģi, gan Jūsu klienti. EasyClean sistēma atvieglos Jums tīrīšanas rutīnu, nodrošinot augstākās higienās prasības. Pilnībā modulāra sistēma nodrošinās vieglu iekārtas remontu, ja atgadīsies, kas neparedzēts.

Šis aparāts spēs nodrošināt izcilas kafijas pauzes pat pie vislielākās noslodzes, kur dzērienu dažādība, teicama kvalitāte un ātrums ir noteicošais.  

Franke A800 kafijas automāts birojam

JApusdienu telpā pēc kafijas ir rinda līdz durvīm un spējat izdzert vismaz 140 krūzītes dienā, tad FRANKE A800 nāks Jums talkā. Franke A600 modeļa lielais brālis, dara visu ātrāk un iespaidīgāk. Spēs tikt galā ar visaugstāko noslodzi, nezaudējot kvalitāti procesā.

FoamMaster™ tehnoloģija savienojumā ar Franke auksto dzērienu moduli un sīrupu staciju, spēs pagatavot jebkuru kafijas dzērienu un netikai , sākot no perfektas latte machiatto vai klasiskam espresso līdz atzvaidzinošam zemeņu piena kokteiliem vai pistāciju lattei. Papildus šim visam ir iespējams pievienot papildus piena opcija, ja esat iecienījuši alternatīvā piena dzērienus, palielinot dzērienu izvēli vēl iespaidīgāku.
IQFlow™ tehnoloģija nodrošinās vienmēr perfektu kafijas ekstrakcijas laiku, nodrošinot vienmēr labāko, ko no kafijas pupiņas iespējams pagatavot, neatkarīgi kāds ir Jūsu šodienas noskaņojums vai laikapstākļi ārā.

Šīs visas iespējas jums būs iespējams kontrolēt ar iespaidīgo 10,4” skarienjūtīgo augstas izsķirtspējas displeju, un iespēju savu uzņēmuma logo redzēt necerētā izmērā.

Protams ne mazāk svarīgā EasyClean sistēma nodrošina atvieglotu tīrīšanu un higiēnu.

Ja Jūsu darbinieku vidū, kafija ir svarīgāka dienas daļa, un katrā no viņiem ir maziņš “hipsters”, tad ar šādu iekārtu ietaupīsiet došanos uz tuvāko “Coffee shop”. Es Mīlu Kafiju Latvijā grauzdēto pupiņu kolekcija savienojumā ar FRANKE A800, kafijas dzeršanu birojā pacels vēl nebijušā līmenī.  

Eversys Cameo C’2 kafijas automāts birojam

JAikdienā tiek izdzertas vairāk kā 140 krūzītes, un ir vēlme pēc iekārtas, kas spēs pārsteigt it visā un kura ir spējīga stundas laikā pagatavot līdz pat 175 kapučīno stundā.
Šveices firma Eversys savu darbību uzsāka tikai nesen - 2009. gadā. Mērķis jau no pirmsākumiem bijis apvienot tradicionālo itāļu kafijas tehniku ar mūsdienīgo, inteliģento elektronisko kafijas superautomātu.

C’2 Cameo ir aprīkots ar tvaika padevi un piena putotāju (pēc izvēles), kas ļauj baristam radīt baudāmu latte-art un izpausties radoši. Ar jauno Eversys EMT sistēmu iespējams radīt individuālas piena putas un to tekstūras. Protams, tas darbojas arī standarta rēžīmā nodrošinot nevainojamu dzērienu kvalitāti un iespaidīgu ātrumu. C’2 Cameo spēj pagatavot 2 dzērienus reizē neticamā ātrumā ar nemainīgu kvalitāti, pateicoties iestrādātajau pašregulēšanas sistēmai un divām teknēm. Iespējams ierīkot divu pienu opciju, kā arī tam ir ļoti vienkāršota tīrīšana, kas atvieglos Jūsu ikdienu.

Elegants dizains, viegli uztverams un ērts interfeiss un lielas noslodzes iekārta, kura nenogurs no Jūsu pasūtijumiem. Nemanot izdarīs visu Jūsu vietā, nodrošinot Jums izcilu kafiju ar vienu pogas pieskārienu.
  

Eversys e’2m kafijas automāts birojam

JAkafijas patēriņš ir tikpat liels kā lielākājās degvielas uzpildes stacijās un sasniedz 170 krūzītes dienā, tad Eversys E’2m būs istā izvēle, lai paveiktu neiespējamo.
Pilnībā automatizēta iekārta, kura ir paredzēta pašapkalpošanās vietām, kurās ir liels apgrozijums. Piemērota nepārtraukta augstas kvalitātes kafijas servisa vajadzībām.

Eversys E’2m ir aprīkots ar divām lielām pupiņu tvertnēm, divām keramiskajām dzirnaviņām, kā arī iespēju izlietotās kafijas kūkas novadīt pa taisno atkritumu tvertnē. E’2m ir iebūvēts automātiskais piena un putošanas modulis, kas Jūsu piena dzērienus padarīs nepārspējamus.

Ar inuvatīvo 8” skarienjūtīgo displeju savus mīļakos kafijas dzērienus būs ērti un saprotami izvēlēties.

E’2m izstradāts vienam nolūkam, gatavot kafiju ātri, kvalitatīvi un bez apstājas. Šajā kafijas automātu kategorijā E’2m būs nepārspējams. 

Mūsu labākās Latvijā svaigi grauzdētās kafijas pupiņas

Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG
Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG
Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG

Кофе в зернах Ilovecoffee, 1 кг

€26,95
Mood kafijas pupiņas, 1kg
Mood kafijas pupiņas, 1kg
Mood kafijas pupiņas, 1kg

Кофе в зернах Mood, 1 кг

€25,95
iCoffee kafijas pupiņas, 1kg
iCoffee kafijas pupiņas, 1kg
iCoffee kafijas pupiņas, 1kg

Кофе в зернах iCoffee, 1кг

€26,95
Cremosso, Espresso, kafijas pupiņas, 1 kg
Cremosso, Espresso, kafijas pupiņas, 1 kg
Cremosso, Espresso, kafijas pupiņas, 1 kg
Cremosso, Espresso, kafijas pupiņas, 1 kg

Cremosso, Espresso, кофе в зернах, 1 кг

€19,99
Bezmaksas kafijas automāts birojam

Kafijas automāts bez maksas

Ja tava biznesa sastāvdaļa ir ikdienā cienāt klientus un pašiem patērēt lielisku kafiju, tad šī ir tava lielā iespēja tikt pie kafijas automāta savā birojā vai salonā pilnīgi bez maksas. 

Dzeramā ūdens risinājumi birojos

Dzeramā ūdens risinājumi

Dzeramā ūdens pieejamībai vairs nevajadzētu būt problēmai. Kā arī smago un videi nedraudzīgo ūdens bunduļu laiks ir pagājis. Izbaudi tīru un garšīgu ūdeni bez piepūles.

Kafijas automātam dāvanā 1000 eur

Dāvanā līdz pat 1000 eur

Pērkot kādu no profesionālajiem kafijas automātiem, piedāvājam dāsnāko akciju Latvijā, kas paredz saņemt dāvanā kafijas pupiņas 1000 eur apmērā, kas pietiks vismaz 1/2 gadam. 

Es Mīlu Kafiju kolekcija

Izcilas kafijas viens no priekšnoteikumiem ir tās svaigums - proti cik sen vai drīzāk nesen kafija ir grauzdēta. Es Mīlu Kafiju pupiņu kvalitāte ir augstākā labuma un grauzdējums ir pats svaigākais, jo kafijas pupiņas Rocket Bean Roastery tiek grauzdētas gandrīz katru nedēļu, kas nodrošina, ka no šīm pupiņām pagatavota kafija būs kremīga, aromātiska un izsmalcināti garšīga. 

Apskatīt kafijas kolekciju

Mēs zinām cik ļoti svarīgi ir domāt par saviem darbiniekiem - it īpaši brīdī, kad tie strādā no savām mājām, rūpes par darbinieku ir nepieciešamas divtik lielā apjomā. Mums ir lielisks risinājums, kur jūs varat nodrošināt savus attālināti nodarbinātos darbiniekus ar izcilu kafiju viņu mājās. Jums tikai mums jāuzraksta pieprasījums un visu pārējo ar piegādi līdz mājas durvīm nodrošināsim mēs :) Atstājiet zemāk esošajā formā savus kontaktus, lai varam jums individuāli piedāvāt vairākus scenārijus darbinieku nodrošināšanai ar kafiju mājās.

Бесплатная доставка от 29 €
Бесплатная доставка от 29 €
Доставка по всей Прибалтике
Доставка по всей Прибалтике
Служба поддержки<br/>+371 25439758
Служба поддержки
+371 25439758
  • Swedbank norēķini
  • SEB bankas norēķini
  • Luminor bankas norēķini
  • Paysera norēķini
  • VISA karšu norēķini
  • MasterCard karšu norēķini
Uzraksti mums!
Russian
Russian