Ienākot mūsu e-veikalā, vienmēr apmeklējiet akciju sadaļu, jo šeit atradīsiet katra mēneša sulīgākos akciju piedāvājumus vai īpašos komplektus. Pieraksties arī mūsu jaunumu saņemšanai, jo tad būsi starp pirmajiem, kas saņems ziņu par jaunākajām akcijām un limitētiem piedāvājumiem. Šeit atradīsi akcijas piedāvājumus kafijas automātiem, kafijas pupiņām, tējām, brūvrīkiem un daudziem citiem ar kafiju saistītiem produktim. Lai prieks iepirkties ar mums!

Kafijas pupiņas, malta kafija, akcijas - esmilukafiju.lv

Vairāk vienmēr ir lētāk! Akcijas kafijai līdz pat 40%

Jo vairāk pirksi, jo izdevīgāk! Atlaides līdz pat 40%! Sākot no Latvijā svaigi grauzdētām kafijas pupiņām līdz pat pasaulē iemīļotiem kafijas zīmoliem!
Akcijā piedalās produkti, kam pievienota ikona "vairāk ir lētāk" un akcija grozā aprēķināsies automātiski.

Izvēlies kafiju šeit!
Dammann tējas - esmilukafiju.lv

Dammann tējām 30% atlaide pērkot 3gab.

Tēja ir vissezonas dzēriens. Ja ziemā gribās sasildīties, tad vasarā iespējams pagatavot atveldzējošas ledus tējas. Pērc 3 jebkuras Dammann tējas un saņem 30% atlaidi.

Izvēlies tēju šeit!
ASOBU termopudeles, termokrūzes - esmilukafiju.lv

Termopudelēm un termokrūzēm atlaides līdz 50%

Noliktavas izpārdošana ir klāt! Atlaides termopudelēm un termokrūzēm no 30% - 50%. Baudi dzērienu īstajā temperatūrā ar aukstuma noturību līdz pat 24h un karstuma noturību līdz pat 12h.

Apskatīt piedāvājumu šeit!
BWT ūdens filtra krūzes, ūdens filtri - esmilukafiju.lv

Ūdens filtra kannai 50% atlaide, pērkot kopā ar 3 filtriem

Liec grozā 3 ūdens filtrus pēc savas izvēles kopā ar ūdens filtra kannu un saņem automātisko 50% atlaidi ūdens filtra kannas iegādei. Maciņam, dabai un veselībai draudzīgs risinājums!

Izvēlies ūdens filtrus šeit!
Maini veco kafijas automātu pret jaunu JURA kafijas automātu

Ilgi gaidītais Jura kafijas automāts ar 15% atlaidi

Ja jau sen esi noskatījis Jura kafijas automātu, bet gaidi labāku cenu - tad tas brīdis ir pienācis! Atnes savu veco kafijas automātu un saņem 15% atlaidi jaunam Jura kafijas automātam.

Apskatīt tējas
Jaunās krāsa illy Y3.3 kafijas kapsulu automāts

Jaunās illy kafijas automātu krāsas ir klāt!

Mazi, pievilcīgi un gana jaudīgi - jaunie illy Y3.3 kafijas kapsulu automāti limitētā skaitā beidzot arī mūsu piedāvājumā. Lieliskas pavasarīgas krāsas atdzīvinās jebkuru interjeru un nodrošinās nemainīgi izcilu kafijas kvalitāti.

Apskatīt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem!

Aktuālākās cenu kampaņas, kā arī informatīvi izglītojošs saturs par un ap kafijas tēmu. Pieraksties un iegūsti ekskluzīvu piekļuvi.