Ienākot mūsu e-veikalā, vienmēr apmeklējiet akciju sadaļu, jo šeit atradīsiet katra mēneša sulīgākos akciju piedāvājumus vai īpašos komplektus. Pieraksties arī mūsu jaunumu saņemšanai, jo tad būsi starp pirmajiem, kas saņems ziņu par jaunākajām akcijām un limitētiem piedāvājumiem. Šeit atradīsi akcijas piedāvājumus kafijas automātiem, kafijas pupiņām, tējām, brūvrīkiem un daudziem citiem ar kafiju saistītiem produktim. Lai prieks iepirkties ar mums!

I love coffee kafija dāvana

Par katru 1 kafijas kilogramu dāvinam 250g kafijas iepakojumu

Pērc savu mīļāko I love coffee kafiju un izvēlies kādu no 250g iepakojumiem, liec groziņā un saņem to par brīvu.* Šī ir tava iespēja izmēģināt jaunas garšas vai, iespējams, atrast savu jauno mīļāko kafiju.

*Pērkot tikai pilnas cenas produktus.

Ķer savu kafiju te!
illy_kapsulu_automata_izpārdošana

40% atlaide illy Y3.3 kafijas kapsulu automātam!

Illy Y3.3 kafijas kapsulu automāts ar 40% atlaidi tikai 69 EUR (no 115 EUR) pērkot vismaz divus illy ipersespresso kapsulu iepakojumus. Pagatavo izcilu espresso, latti, cappuccino vai melnu kafiju mājās katru dienu!

Apskati piedāvājumu tagad!

Fonte dzērienu maisījumiem 20% atlaide!

Ar Fonte dzērienu maisījumiem tev vienmēr sanāks izcils kakao, melnā latte vai kāds atspirdzinošais dzēriens. Sajūti vasaras garšu jau tagad! Visiem dzērienu maisījumiem tagad 20% atlaide.

Ķer komplektu te!
labākie kafijas automāti atlaides esmilukafiju.lv

Top 5 labākie pupiņu kafijas automāti tagad arī izcilos starta komplektos!

JURA, Philips un Sage kafijas pupiņu automāti tagad komplektā ar to kopšanas līdzekļiem un gardajām “I love coffee” kafijas pupiņām. 

Pērkot kopā ietaupīsi gan naudiņu, gan laiku, jo esam tev visu nepieciešamo salikuši vienuviet.

Apskatīt piedāvājumu

Tu nevari nopirkt laimi, bet tu vari nopirkt kafiju, un tas ir gandrīz tas pats!

Pērkot vairāk ietaupīsi gan savu laiku, gan naudu! Tādēļ iegādājies illy kafijas pupiņas par izcilu cenu - 8.50 EUR/gab*

*Cena spēkā, pērkot 12 gab

Uzzināt vairāk

Pieraksties jaunumiem!

Aktuālākās cenu kampaņas, kā arī informatīvi izglītojošs saturs par un ap kafijas tēmu. Pieraksties un iegūsti ekskluzīvu piekļuvi.