Kafijas automātu noma birojiem, kafejnīcām un viesnīcām.

Ja vēlaties nomāt kafijas aparātu, tad esat nonākuši pareizajā vietā. Es Mīlu Kafiju nodrošina visaptverošu pakalpojumu klāstu, lai mūsu klienti tiktu pie izcilas kafijas. Pie mums pieejama gan kafijas automātu noma izbraukumiem vai pasākumiem, kā arī ilgtermiņa noma sava biznesa vai biroja vajadzībām. Klienti bieži uzdod jautājumu - nomāt vai tomēr pirkt kafijas automātu? Atbildes meklē mūsu bloga rakstā vai sazinies ar mums.

Jura kafijas automāts - ilgtermiņa kafijas automātu noma

Kafijas automātu īstermiņa noma

Sākot tikai no 10 eur dienā
Nepieciešama kaijas automāta noma uz kādu pasākumu, izbraukumu, svinībām? Raksti mums vai zvani un piesaki datumus.

Apskatīt piedāvājumu
Kafijas automātu ilgtermiņa noma

Kafijas automātu ilgtermiņa noma

Bezmaksas kafijas automāta noma, pasūtot sākot no 8kg kafijas mēnesī.
Vēlies patstāvīgu kafijas automātu birojā, kafejnīcā vai restorānā? Piedāvājam dažādus sadarbības modeļus kafijas automātu nomā un kafijas piegādē.

Apskatīt piedāvājumus

Kafijas automātu nomas jautājumus un kafijas piegādi uzticiet mums.

Mes mīlam labu kafiju un tieši šī ir garantija, ka arī jūs tiksiet pie lieliskas kafijas, ja ļausiet mums to sarūpēt. Kafijas aparātu nomas pakalpojums ir viens no mūsu pamatvirzieniem kafijas biznesā, līdz ar to varam lepoties ar zināmu pieredzi šajā jomā. Mēs strādājam ar pašiem labākajiem kafijas automātu ražotājiem un izejvielu piegādātājiem. Esam lepni par savām zināšanām, kas lieti noder ne tikai piemērotākā kafijas automāta izvēlē, bet arī jebkurā citā ikdienišķā ar kafiju saistītā jautājumā. Nodrošinām visa spektra pakalpojumus - kafijas automāta noma un uzstādīšana, kafijas piegāde, kafijas automātu apkope un remonts, kafijas automātu diagnostika - lai mūsu klientu vienīgās rūpes būtu baudīt lielisku kafiju.

Pie mums kafijas automātus nomā:

Franke kafijas automāts

Augsta kvalitāte

Tikai labākie kafijas automāti no vadošajiem kafijas automātu ražotājiem. Mēs piemeklēsim jūsu vajadzībām vispiemerotāko kafijas risinājumu un apmācīsim arī personālu ta izmantošanā un kopšanā.

Rocket Bean Roastery

Nevainojams serviss

Mūsu plašā inženieru un tehniķu komanda reaģēs zibenīgi, ja būs vajadzīga palīdzība. Taču sākotneji, veicot regulāras apkopes, rūpējamies, lai kafijas automāts vienmēr būtu izcilā darba kārtībā.

Illy sadarbības partneris

Atsaucīga komunikācija

Izvēle starp daudz dažādiem zīmoliem un produktiem var būt sarežģīta, tādēļ mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Tev atrast vispiemērotāko un visizdevīgāko risinājumu tieši Tavām vēlmēm.