Section
Section
Section
Section
Bezmaksas kafijas automāts

Kafijas automāts bez maksas

Ja tava biznesa sastāvdaļa ir ikdienā cienāt klientus un pašiem patērēt lielisku kafiju, tad šī ir tava lielā iespēja tikt pie kafijas automāta savā birojā vai salonā pilnīgi bez maksas. 

Kafijas aparātu īstermiņa noma

Kafijas automāta noma

Nepieciešams kafijas automāts uz dažām dienām vai nedēļas nogali? Tā vairs nav problēma. Pierezervē to un brauc tam pakaļ. Kad visa kafija izdzerta, gaidīsim kafijas automātu atpakaļ.

Kafijas automātam dāvanā 1000 eur

Dāvanā līdz pat 1000 eur

Pērkot kādu no profesionālajiem kafijas automātiem, piedāvājam dāsnāko akciju Latvijā, kas paredz saņemt dāvanā kafijas pupiņas 100 eur apmērā, kas pietiks vismaz 1/2 gadam. 

Kafijas automātu īstermiņa noma

Mēs mīlam kafiju un vēlamies, lai arī jūs kafiju mīlētu tik pat stipri, kā mēs. Tieši tāpēc esam radījuši brīnišķīgu iespēju iznomāt kafijas automātus uz dažām dienām dažādiem tematiskiem pasākumiem vai automāta izmēģinājumam, pirms lielā pirkuma veikšanas. Piemēram, bērnu ballītei lieliski noderēs kāds no illy kapsulu kafijas aparātiem, lai nogurušie vecāki varētu atjaunot enerģijas līmeni pie gardas kafijas tases. Kādā banketā, izbraukumā vai lielākā pasākumā lieti noderēs kāds no mūsu lieliskajiem un jaudīgajiem Jura kafijas pupiņu aparātiem. Baudīt izcilu kafiju nekad nav bijis tik vienkārši!

Ja līdz galam neesi pārliecināts par to, kāds risinājums Tev būs vispiemērotākais - droši jautā mums, mēs ar lielāko prieku piemeklēsim atbilstošāko risinājumu kafijas automāta īstermiņa nomai.

Illy kafijas kapsulu automāts
Illy kafijas kapsulu automāts 10.00 eur/dienā.
Paredzēts pasākumiem līdz ~20 krūzītēm dienā no viena kafijas automāta.

Ar vienu pogas pieskārienu pāris sekunžu laikā illy kafijas kapsulu automāts pagatavos gan izcilu itāļu espresso, gan lielu melnu kafiju līdz pat 300 ml, ko tālāk varēsi kombinēt ar vai bez piena, pagatavojot gardu cappuccino vai ledus latti. Kafijas kapsulas garantē nemainīgu kvalitāti un garšu katrā pagatavotajā krūzītē, kas atšķirībā no kafijas pupiņām un maltas kafijas daudz ilgāk saglabā pilnīgu kafijas pupiņu garšu un aromātu.

Detalizētāks apraksts par kafijas automātu šeit!Jura E8 vai līdzvērtīgs kafijas automāts 25 eur/dienā.
Paredzēts pasākumiem līdz ~50 krūzītēm dienā no viena kafijas automāta.

Professional Aroma kafijas dzirnaviņas nodrošina nemainīgi izcilu malumu, jaunākie kafijas pagatavošanas procesi ļauj aromātiem atklāties visā pilnībā, populāri dzērieni tiek pagatavoti nevainojamā kvalitātē, un smalko putu tehnoloģija ļauj pārklāt tos ar gaisīgām, vieglām piena putām.

Inovatīvais E8 piedāvā 17 dažādus dzērienus - no aromātiska espresso līdz modernajam cortado. Pateicoties jaunai šķidrumu sistēmai, tas var pagatavot arī garus, maigas garšas dzērienus, piemēram caffè Barista un lungo Barista, atbilstoši profesionālu baristu standartiem. Tie, kuriem patīk intensīvāka kafijas garša, var piešķirt intensīvāku garšu savam cappuccino, flat white vai latte macchiato, izmantojot "Extra Shot" funkciju.

Detalizētāks apraksts par kafijas automātu šeit!

Jura WE8 vai līdzvērtīgs kafijas automāts 50 eur/dienā.
Paredzēts pasākumiem virs 50 krūzītēm dienā no viena kafijas automāta.

Mūsu pārdotākais un viens no iemīļotākajiem kafijas automātiem tiem kafijas mīļiem, kas novērtē izsmalcinātu kvalitāti, plašu un daudzveidīgu kafijas dzērienu piedāvājumu un estētisku dizainu. Jura WE8 agatavos 12 dažādus kafijas dzērienus, sākot no īsa ristretto līdz modernajam flat white, ar vienu pieskārienu skārienekrānam. Šis automāts būs īpaši piemērots lielākam skaitam kafijas krūzīšu.
Viena pieskāriena funkcija ļauj pavisam vienkārši un ērti pagatavot tādus populārus dzērienus, kā espresso, latte macchiato, flat white vai cappuccino, vienkārši piespiežot vienu pogu. Nevainojama garša katrā tasītē.

Detalizētāks apraksts par kafijas automātu šeit!


* Cenas kafijas automātu īstermiņa nomai norādītas, neiekļaujot PVN.

Kafijas aparāta pieņemšana/nodošana notiek Es Mīlu Kafiju veikala telpās Valmieras ielā 43, parakstot PNA aktu un veicot priekšapmaksu. Sazinieties ar mums par konkrēto datumu kafijas automātu pieejamību.

Ja Tev rodas kāds jautājums, zvani vai raksti:

25439758
info@esmilukafiju.lv

Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758