Bezmaksas piegāde no 29 eur visā Baltijā.
Section
Section
Section
Ērti un izdevīgi ūdens risinājumi birojiem

Vai nespēj iedomāties savu ikdienu bez ūdens? Varbūt kāds no šiem ūdens risinājumiem ir domāts Tev! Ūdens filtrēšanas iekārtas paredzētas gan lieliem,  gan maziem birojiem!

Cilvēkam vajag vitamīnus,  A, B, C un daudzus citus. Bet visvairāk cilvēkam vajag ūdeni. Ūdens ir kā vitamīns. Tāpēc gandrīz katrā birojā vai kafejnīcā ir kāds ūdens risinājums. Mēs piedāvājam pudeļu ūdeni aizstāt pret filtrētu ūdeni, un ļaut Jums ietaupīt un krietni atvieglot dzīvi, vienlaicīgi rūpējoties par dabu.

Izvēloties pastāvīgu filtrētu ūdeni, jūsu priekšrocības būtu:

 • Resursu ekonomija, nav nepieciešams kontrolēt atlikumus un veikt pasūtījumus;
 • Ietaupa vietu, jo nav jāatvēl speciāla vieta ūdens pudeļu glabāšanai;
 • Saudzē vidi samazinot CO2 izmešu ietekmi, atsakoties no plastmasas pudeļu izmantošanas;
 • Paplašināts dzērienu klāsts - iespēja izvēlēties starp aukstu, karstu, istabas temperatūras un pat gāzētu ūdeni;
 • Fiksēta un prognozējama nomas maksa, kas atvieglo izdevumu plānošanu;
 • Augstāks higiēnas līmenis;
 • Līdz 99,999999% attīrīts ūdens.

Mēs piedāvājam ūdens sistēmas no vadošajiem ūdens iekārtu ražotājiem, paredzētas gan mazākiem, gan lielākiem birojiem vai publiskajām telpām. Nodrošinām iekārtu bezmaksas uzstādīšanu un pieslēgšanu, kā arī veicam iekārtu apkopi un servisu, lai iekārta atbilstoši darbotos visu sadarbības laiku.

Bez ūdens nav dzīvības, nav izaugsmes un nav progresa. Tāpēc BWT ir veltījusi sevi ūdenim - mūsu vissvarīgākajam patērējamajam materiālam un mūsu dzīvības spēkam - ar redzējumu kļūt par pasaules līderi ūdens tehnoloģiju jomā un izstrādāt produktus un procesus, kas ir gan videi draudzīgi, gan rentabli. 

ŪDENS SISTĒMAS

BWT AQA drink PRO 20 ir ūdens dispenseris, kas piemērots telpām ar vidēju ūdens patēriņu - es mīlu kafiju

BWT AQA drink PRO 20 ir ūdens dispenseris, kas piemērots telpām ar vidēju ūdens patēriņu – no Jūsu virtuves līdz birojam ar 20 cilvēkiem. Kompaktais izmērs ļaus to novietot Jums ērtā vietā. Iekārta aprīkota ar 3 ūdens opcijām – istabas temperatūras, atdzesēts un gāzēts. Iekārtu iespējams sakomplektēt Jums vēlamā kombinācijā.

Atdzesēta, istabas temperatūras un gāzeta ūdens kapacitāte – 20L/h, karstam – 9L/h.
Iekārta aprīkota ar 215mm tekni ērtākai uzpildīšanai. Integrētā utrafiltrācijas membrāna nodrošina līdz pat 99,99% baktēriju iznīcināšanu, samazina arī mikroplastmasas esamību līdz pat 0,001 mm, kā arī iekārtā esošā UV tehnoloģija nodrošina augstākos higiēnas standartus. Ja nav pieejamas virsmas uz kā uzstādīt iekārtu, tad atsevišķi iespējams izvēlēties statīvu uz kā ērti novietot iekārtu. 

BWT AQA drink PRO 30/60 ūdens sistēma paredzēta augstam ūdens patēriņam - es mīlu kafiju

BWT AQA drink PRO 30/60 izceļas ar tā augsto kvalitāti un tā korpuss ražots no izturīga nerūsējošā tērauda. Paredzēts vietām ar augstu ūdens patēriņu – no lielākiem birojiem līdz pasākumu norises vietām, kur tikai viena iekārta var apkalpot līdz 100 cilvēkiem. Iekārta aprīkota ar 3 ūdens opcijām – istabas temperatūras, atdzesēts un gāzēts. Iekārtu iespējams sakomplektēt Jums vēlamā kombinācijā.

Atdzesēta un gāzeta ūdens kapacitāte – 30 vai 60L/h (attiecīgi no izvēlēta modeļa), karstam – 9L/h, un istabas temperatūras līdz pat 120L/h, kas ir atkarīgs no ienākošā ūdens spiediena.
Iekārta aprīkota ar 315mm tekni ērtākai uzpildīšanai. Integrētā utrafiltrācijas membrāna nodrošina līdz pat 99,99% baktēriju iznīcināšanu, samazina arī mikroplastmasas esamību līdz pat 0,001 mm, kā arī iekārtā esošā UV tehnoloģija nodrošina augstākos higiēnas standartus.
Ja nav pieejamas virsmas uz kā uzstādīt iekārtu, tad atsevišķi iespējams izvēlēties statīvu uz kā ērti novietot iekārtu.  

BORG&OVERSTROM B4.2 ūdens sistēma - es mīlu kafiju

BORG&OVERSTROM B4.2
Higiēnisks un ergonomisks, ar augstāko ūdens tekni savā kategorijā, spēj pielāgoties dažādiem apstākļiem un paredzēts dažādām vidēm. Borg&Overstrom ūdens filtrācijas kapacitāte gāzētam un atdzesētam ūdenim ir 35L/h, kas spēj nodrošināt ar ūdeni vidēja izmēra biroju līdz 60 cilvēkiem.
Augstākā ūdens tekne šajā ūdens iekārtu klasē, būs piemērota sporta pudelēm un traukiem līdz pat 270mm augstumam.

Iekārtu iespējams konfigurēt un izvēlēties starp – atdzesētu, gāzētu, karstu un istabas temperatūras ūdeni dažādās kombinācijās. Iekārtu iespējams uzstādīt uz speciāli izstrādāta statīva, un novietot sev ērtā vietā.

Iekārta aprīkota ar vairākām sistēmām, viena no tām ir Direct chill sistēma, kura atdzesē ienākošo ūdeni pagatavošanas laikā, nodrošinot augstājos higiēnas standartus un dabai draudzīgāku ūdens atdzesēšanu, Sterizen® sistēma nodrošina 99,999% ūdenī esošo baktēriju iznīcināšanu. Iekārtu iespējams kontrolēt ar aplikācijas palīdzību, vai arī atseviški izvēloties pedāļus ar kuriem ērti var piepildīt trauku, nepieskaroties iekārtai ar rokām.

Pieejams divās krāsās – melnā vai sudraba.  

BORG&OVERSTROM U1/S2 ūdens sistēma - es mīlu kafiju

BORG&OVERSTROM U1/S2
Iekārta, kas sevī apvieno dizainu un jaudu. Piemērota kā viesnīcai, birojam un bāram, tā arī privātmājas virtuvē. Nodrošina kapacitāti līdz pat 80L/h, gāzētam un atdzesētam ūdenim. Augstā tekne nodrošina iespēju uzpildīt ne tikai ūdens glāzi, bet arī pudeli vai karafi atspirdzinoša ūdens. Šis dizaina vadītais ūdens dispenseris ir kompakts un pateicoties zem letes sistēmai neuzkrītoši iekļaujas jebkurā darba vai koplietošanas telpā.

U1 diskrētais un higiēniskais vadības panelis, ir ergonosmiki izstrādāts, lai būtu ērti lietojams un nodrošinātu augstāko higiēnas prasību ievērošanu. Šī ūdens iekārta lepojas ar papildu higiēnas sertifikātiem, izmantojot Borg & Overström Totality ™ tehnoloģiju, lai iegūtu pilnīgu tīrību.

U1 ūdens iekārta ir energoefektīva, padarot to gan ekonomisku, gan videi draudzīgu.

U1/S2 iekārta aprīkota ar jaunāko izgudrojumu dzesēšanas tehnoloģijā - Dry Chill®. Pateicos šai tehnoloģijai sistēma atdzesē ūdeni nenonākot saskarē ar gaisu, ievērojami samazinot piesārņojuma iespēju. Šī tehnoloģija nodrošina atrāku ūdens atdzesēšanu, tādejādi palielinot ūdens filtrēšanas kapacitāti. 

Ar šī kalkulatora palīdzību provizoriski varat aprēķināt esošās dzeramā ūdens izmaksas mēnesī un salīdzināt, kāds būtu ieguvums izvēloties bagātinātu pastāvīgo ūdeni. Ievadiet aptuvenu ikmēneša pasūtīto ūdens bunduļu skaitu, un kāda ir ūdens izsniegšanas iekārtas ikmēneša noma, kā arī norādiet aptuvenu viena bunduļa cenu bez PVN. Ņemot vērā šos ievadītos lielumus, mēs izrēķināsim jūsu potenciālo ietaupījumu mēneša ietvaros.

Esošās ūdens izmaksas mēnesī:
Izmaksas, ja izvēlās pastāvīgo ūdens risinājumu:
Bezmaksas kafijas automāts Tavam biznesam

Kafijas automāts bez maksas

Ja tava biznesa sastāvdaļa ir ikdienā cienāt klientus un pašiem patērēt lielisku kafiju, tad šī ir tava lielā iespēja tikt pie kafijas automāta savā birojā vai salonā pilnīgi bez maksas. 

Dzeramā ūdens risinājumi birojos

Dzeramā ūdens risinājumi

Dzeramā ūdens pieejamībai vairs nevajadzētu būt problēmai. Kā arī smago un videi nedraudzīgo ūdens bunduļu laiks ir pagājis. Izbaudi tīru un garšīgu ūdeni bez piepūles.

Kafijas automātam dāvanā 1000 eur

Dāvanā līdz pat 1000 eur

Pērkot kādu no profesionālajiem kafijas automātiem, piedāvājam dāsnāko akciju Latvijā, kas paredz saņemt dāvanā kafijas pupiņas 1000 eur apmērā, kas pietiks vismaz 1/2 gadam. 

Bezmaksas piegāde no 29 €
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts<br/>+371 25439758
Klientu atbalsts
+371 25439758
 • Jura kafijas automāti
 • Swedbank norēķini
 • SEB bankas norēķini
 • Apple pay logo
 • Luminor bankas norēķini
 • VISA karšu norēķini
 • MasterCard karšu norēķini
Uzraksti mums!