Jura J8 kafijas automāts

JURA kafijas automāti - Šveices kvalitāte

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

PRODUKTI MĀJAI

Šobrīd Jūs brīvi varat baudīt augstākās kvalitātes kafiju mājas apstākļos, ko parasti varējāt pasūtīt tikai īstās Itāļu kafejnīcās.

JURA mājas kafijas automāti

AKSESUĀRI

Lai nodrošinātu pilnīgu komfortu, JURA kafijas automāti var tikt pilnībā pielāgoti Jūsu prasībām, izmantojot plašu modernu aksesuāru klāstu.

JURA kafijas automātu aksesuāri

 

APKOPES PRODUKTI

Pareiza apkope iznākumā garantē optimālu kafiju un ievērojami paildzina kafijas aparāta kalpošanas ilgumu. Runājot par nevainojamu kafijas rezultātu un vienmērīgu aparāta darbību, aparāta tīrība, kā arī piena, kafijas un ūdens higiēniskā apstrāde ir tikpat svarīga kā paša automāta tehniskie uzlabojumi. Mēs esam izstrādājuši JURA apkopes līdzekļu klāstu vienkāršai automāta apkopei, tikai pieskaroties taustiņam.

JURA kafijas automātu apkopes produkti

 

ONO PASAULE

Perfekta kafija. Bez kapsulām.

Ideāls vienas tases kafijas automāts visiem, kas mīl kafiju, novērtē labu kvalitāti un rūpējas par apkārtējo vidi. Vairāk nekā vienkārši kafijas automāts: ONO rada patiesi unikālus kafijas baudīšanas mirkļus.

JURA ONO kafijas automāts

PAR JURA

Kopš 1931, Šveices uzņēmums JURA Elektroapparate AG ražo inovatīvu, augstas kvalitātes sadzīves tehniku. Startējot biznesā kā espresso/kafijas automātu ražošanas pionieri, kopš 80.-to gadu vidus JURA ir bijis viens no galvenajiem sadzīves tehnikas sektora ražotājiem. Šodien, izmantojot savu pieredzi un zināšanas, uzņēmums izstrādā pus profesionālus kafijas automātus arī birojiem un ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumiem.

Mūsdienās, šis tradicionālais Šveices zīmols ir kļuvis pasaulē plaši pazīstams. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Niederbukzitenā, Šveicē

Par JURA

 

Kā JURA automātiskais kafijas automāts darbojas

Tas pagatavo izcilas kvalitātes kafijas dzērienus ar vienu pogas pieskārienu – ar svaigi maltu kafiju, nevis kapsulās. Bet kas notiek pēc tam, kad izvēlaties, lai automāts sāk gatavot jūsu izvēlēto kafijas dzērienu? Sekojiet pagatavošanas procesam, ieskatoties JURA kafijas automāta iekšienē: sākot no svaigi samaltām kafijas pupiņām līdz gatavošanai un gala rezultātam. Ieraugiet kā dažādās tehnoloģijas darbojoties kopā rada izcilu kafijas pieredzi.

Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.)

Lai nodrošinātu optimālu malumu pakāpi katram kafijas dzērienam, JURA inženieri ir izstrādājuši Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.). Šīs elektroniski vadītās augstas efektivitātes dzirnaviņas sekundes daļā noregulē nepieciešamo maluma pakāpi – daudz ātrāk un ērtāk, ja maluma maiņa jāveic bieži. Kafijas maluma pakāpe variē no ļoti smalka maluma īsiem klasiskiem dzērieniem līdz ļoti rupjam – garajiem dzērieniem.

Piena sistēma

Īpašie kafijas dzērieni, piemēram, kapučīno un latte macchiato, tiek gatavoti ar pienu vai piena putām. JURA inovatīvajos piena putu putotājos izmantota revolucionāra smalko putu tehnoloģija, lai izveidotu noturīgas un smalkas struktūras piena putas vai vienkārši uzsildītu pienu līdz vēlamajai temperatūrai.

Inteliģentā ūdens sistēma (I.W.S.) ar CLARIS Smart filtru

Kafija satur 98% ūdens. Tāpēc, lai pagatavotu perfektu tasi kafijas, ir nepieciešams svaigs, auksts ūdens. Sildot ūdeni, tajā esošais kaļķakmens veido nogulsnes. JURA piedāvā gudru risinājumu: CLARIS filtru.Tas pasargā kafijas automātu no kalcija nogulsnēm un pagarina kafijas automāta kalpošanas laiku.Kafijas automātam nav jāveic atkaļķošana.Tas nodrošina nemainīgi augstu ūdens un kafijas kvalitātes līmeni.Inteliģentā ūdens sistēma (I.W.S.) automātiski nosaka, kad ir ievietots filtrs.

Kafijas kvalitāte

No intensīva espresso līdz maigam americano un atspirdzinošam Cold Brew, JURA kafijas automāti pagatavo perfektu tasi kafijas: svaigi maltu, nevis kapsulās.

Vienkārši un gudri

Inteliģentā elektronika un izcili
pārdomātais koncepts padara JURA kafijas automātu lietošanu vienkāršu. Izbaudiet savu iecienītāko kafijas dzērienu, ar vienu pieskārienu – pogai vai
skārienekrānam. 

Izcils dizains

JURA pieeja dizainam ir izmantot
tīras, izteiksmīgas līnijas. Apvienojumā ar augstas kvalitātes materiāliem un precīzu meistarību, tiek radīti kafijas automāti, kas ir arī paliekoši dizaina elementi.

Viegla apkope

Neatkarīgi pārbaudītas un
apstiprinātas, JURA elektroniski vadītās apkopes un tīrīšanas programmas, kas tiek izmantotas kopā ar oriģinālajiem JURA apkopes produktiem, garantē TÜV sertificētu higiēnu.

Ilgtspējība

Jau kopš dibināšanas 20. gadsimta 30. gados JURA vislielāko nozīmi ir piešķīrusi atbildīgai resursu izmantošanai,
apkalpošanas vienkāršībai un savu produktu energoefektivitātei.