Jura J8 kafijas automāts

JURA kafijas automāti - Šveices kvalitāte

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.


Kafija ar vislabāko iespējamo garšu
JURA kafijas automātus radījusi 70 aizrautīgu inženieru komanda. Viņu mērķis — visgaršīgākā kafija, vienmēr svaigi malta un pagatavota tikai ar vienu pogas pieskārienu. Nesen uzņēmuma inženieri sasniedza pagrieziena punktu, radot revolucionāro Pulsa ekstrakcijas procesu (P.E.P.®), ar kura palīdzību iespējams panākt nebijušu intensīvu un bagātīgu aromātu pat vismazākā tilpuma dzērieniem.


Vienkārša lietošana
JURA kafijas automāti ir pašizskaidrojoši, viegli un intuitīvi lietojami. Piemēram, filtra kārtridžs ir bezvadu režīmā savienots ar kafijas automātu, izmantojot radiofrekvences identifikācijas (RFID) tehnoloģiju. Tas automātiski atpazīst filtru un izvēlas atbilstošus iestatījumus.

Žilbinošs dizains
Šveices dizainam un arhitektūrai visā pasaulē ir nevainojama reputācija. JURA dizains apvieno izteiksmīgas, skaidras līnijas ar augstas kvalitātes materiāliem, izmantojot tikai visaugstāko ražošanas precizitāti un bezkompromisa kvalitātes meistarību, lai radītu interjera priekšmetus, kuru jauda, interjeru papildinošais raksturs un autentiskums liek JURA kafijas automātu īpašniekiem lepoties par tiem vairāku gadu garumā. JURA kafijas automātiem ir arī patīkami pieskarties, tādējādi radot patīkamu gaidīšanas sajūtu.


Ilgtspējīgums un eko-inteliģence
Jau gadiem uzņēmums pievērsis īpašu uzmanību vides jautājumiem un atbildīgai resursu un enerģijas izmantošanai. Tieši tāpēc JURA orientējas uz tādu automatizēto kafijas automātu ražošanu, kuri piedāvā individuālu pieeju speciālsortimenta kafijas pagatavošanā, kā arī gūst klientu atsaucību, piedāvājot energoefektīvus risinājumus un iespēju izvairīties no resursu patēriņa iepakojuma ražošanai.

Servisa centri pasaulē
JURA kafijas automāti ir izturīgi. Veicot tehnisko apkopi, tie darbosies pat pēc vairāku gadu lietošanas. Automātu detaļas ir labojamas, tādējādi ietaupot vērtīgos resursus. JURA to nodrošina, pateicoties plašam servisa rūpnīcu, klientu centru un pilnvaroto JURA servisa centru tīklam visā pasaulē.


Kafijas automāti visām situācijām

Produkti mājai. Kafijas automātu unikālais dizains lieliski iekļaujas jebkurā interjerā; tie ir neticami vienkārši lietojami un pagatavo vislabāko kafiju.


Profesionālie automāti. Neatkarīgi no tā, vai automāts atrodas birojā, veikalā, bārā, viesnīcā, friziersalonā vai citur, profesionālie kafijas automāti lieliski kalpos klientiem, viesiem vai darbiniekiem, piedāvājot kafiju ar nevainojamu garšu. Turklāt šie produkti izceļas ar lielisku cenas/kvalitātes attiecību.


 Kafijas sastāvdaļas - Jura

Lielisku pieredzi veido visu sastāvdaļu kopums

Šefpavāri kulinārijas šedevru radīšanai izmanto tikai labākās sastāvdaļas. Tas pats attiecas arī uz JURA kafijas automātiem. Tikai labākās kvalitātes espresso kafija un piena putas ir pamatsastāvdaļas dažādu, nevainojamas kvalitātes speciālsortimenta kafijas dzērienu pagatavošanai.


Vislabākais espresso
JURA ir pilnveidojis kafijas pagatavošanas procesu. Ar revolucionārā Pulsa ekstrakcijas procesa (P.E.P.®) starpniecību tiek optimizēts ekstrakcijas laiks ristretto un espresso pagatavošanai, pulsējošā veidā spiežot karsto ūdeni cauri maltajai kafijai īsos intervālos, tādējādi nodrošinot ļoti izteiksmīgu aromātu pat neliela tilpuma dzērieniem. JURA tehnoloģijas sniedz vislabākās garšas pieredzi, gan baudot vienkāršu espresso, gan radoši izpaužoties, gatavojot kafijas dzērienus.


Ideāls piens un piena putas
Ar inovatīvās sprauslu tehnoloģijas palīdzību iespējams pagatavot izsmalcinātas, blīvas un ārkārtīgi kārdinošas piena putas. Automāts pārslēdzas automātiski no piena karsēšanas uz piena putu pagatavošanas režīmu. Pateicoties pasaulē pirmajai regulējamajai piena un piena putu temperatūrai, tikai ar vienu pogas pieskārienu iespējams radīt izsmalcinātus, profesionāla baristas standartiem atbilstošus speciālsortimenta kafijas dzērienus.


 Intuitīva lietošana

Intuitīva lietošanai

Automatizētie speciālsortimenta kafijas automāti īstenos jūsu pārdrošākos sapņus tikai ar vienu pogas pieskārienu... vai arī ar pieskārienu jūsu viedtālruņa displejam. Ar atjautīgu risinājumu, neskaitāmu programmēšanas iespēju, RFID un mobilo tālruņu aplikāciju tehnoloģiju starpniecību, automātu lietošana ir kļuvusi pašizskaidrojoša. JURA automāti piepildīs jebkura lietotāja vēlmes.


Baudiet lielisku kafiju, izmantojot viedtālruni
JURA programmēšanas inženieri var lepoties ar revolucionāriem sasniegumiem: ar aplikācijas palīdzību iespējams ērti veikt iestatījumus viedtālrunī*. Lai sāktu jūsu iecienītās kafijas pagatavošanu, jums tikai jāpieskaras tālruņa displejam. Labākais ir tas, ka, izmantojot aplikāciju, iespējams iestatīt jūsu preferences. Tādējādi jūs varat pagatavot savu iecienīto speciālsortimenta kafiju jebkurā laikā, izmantojot JURA automatizētos kafijas automātus, kas aprīkoti ar Smart Connect tehnoloģiju.


Automātiska filtra uztveršana
Jaunākās paaudzes kafijas automāti un filtri spēj komunicēt savā starpā. Filtra kārtridžs un kafijas automāts ir savienoti bezvadu režīmā ar radiofrekvences identifikācijas (RFID) tehnoloģijas palīdzību. Filtrs tiek uztverts automātiski, un automātiski tiek piemēroti arī attiecīgie iestatījumi. Filtra izmantošana nekad nav bijusi vienkāršāka un uzticamāka.


 Godalgots dizains

Godalgots dizains

JURA dizains izstaro mieru, spēku, rūpes, kvalitāti un konsekvenci — tās ir vērtības, kas veicinājušas Šveices dizaina popularitāti visa plašajā pasaulē. JURA radītie kafijas automāti ir ieguvuši vairākus starptautiskus apbalvojumus dizaina jomā, un tie jau gadiem tiek uzskatīti par interjera dizaina objektiem.


Skaidrs dizains
JURA lakoniskais „atturīgais ziemeļnieciskais dizains” izceļas ar atlētisku pievilcību, apvienojot harmoniski stieptas līnijas ar tīrām virsmām. Būdams pamatīgs un nopietns, JURA radītais dizains izceļas ar kalpošanas ilgumu, tādējādi pārspējot īslaicīgi aktuālas tendences.

Izcili materiāli
JURA elegantie kafijas automāti, kas radīti no augstvērtīgiem materiāliem saskaņā ar Šveices precizitātes, meistarības standartiem un vizuālajām un taustes īpašībām, noteikti jūs pārsteigs.  


Vairāku dizaina balvu ieguvējs
JURA radītais dizains ir atstājis iespaidu pat uz kritisko starptautisko žūriju no dažādiem kontinentiem. JURA kafijas automāti regulāri pelnīti iegūst pasaulē atzītas dizaina balvas.


 

Galvenās tehnoloģijas: No pupiņas līdz gurmāna baudai

Nevainojama kafijas tasīte no svaigām pupiņām, svaigi malta piespiežot tikai vienu pogu, svaigi pagatavota, viss mazāk kā 60 sekundēs – pietam precīzi atbilstot jūsu gaumei.


 

Efektīvas darbības koniskās kafijas dzirnaviņas
Kafijas pupiņas tiek samaltas līdz nepieciešamajam smalkumam, kas piešķir kafijai visbaudāmāko garšu. Maluma pakāpi arī iespējams regulēt. Maluma pakāpe ietekmē, cik ātri ūdens izplūst cauri kafijas masai, ko sauc par caurplūdes laiku. Jo labāks malums, jo intensīvāka garša. Tumši grauzdētām kafijas pupiņām JURA iesaka rupjāku malumu.

 

CLARIS plus filtra kauss

Kafijas sastāvā 98 procenti ir ūdens. Tas nozīmē, ka nevainojamas kafijas pagatavošanā ļoti liela nozīme ir svaigam aukstajam ūdenim. Ūdens karsēšana rada kaļķa nogulsnes. Ja ūdens netiek filtrēts, kafijas automātā uzkrāsies kaļķa nogulsnes. JURA piedāvā risinājumu šai problēmai – CLARIS filtru.

  • Novēršot kaļķa nogulšņu veidošanos, tas palielinās kafijas automāta darbības laiku.
  • Kafijas automātu nav nepieciešams attīrīt no kaļķa nogulsnēm.
  • Turklāt tādējādi jums ir garantēta augsta ūdens kvalitāte, kas nozīmē arī lielisku kafijas kvalitāti.
Pārdomātā aromāta nodrošināšanas sistēma pirms pagatavošanas (Intelligent Pre Brew Aroma System – I.P.B.A.S.)
I.P.B.A.S. ir process pirms pagatavošanas, kas nodrošina garšas īpašību saglabāšanos, pagatavojot kafiju no jebkāda maluma un šķirnes pupiņām. Šis komponents ir svarīgākā pilnībā automatizētā kafijas automāta sastāvdaļa. Šī JURA komponente dažāda veida kafijas pagatavošanai var ievietot no 5 līdz 16 gramiem maltas kafijas. Tādējādi jūs varat pagatavot tādu kafiju, kāda jums garšo.

 

Kafijas ar pienu un piena putu pagatavošana
Kafijas dzērieni, kā kapučīno, latte macchiato un citi tiek pagatavoti, izmantojot pienu vai piena putas. Ar JURA kapučīno putotāju jūs šos dzērienus varat pagatavot vienā mirklī.

 

 

Jura kafijas automātu ekspozīju klātienē iespējams aplūkot sekojošos veikalos:

- Valmieras ielā 43, Rīga;
- Stabu ielā 30, Rīga;

Aktuālākie produkti

Skatīt visus
Ietaupi €9,12
illy Malta kafija Maltā kafija Illy, Vidēji grauzdēta, 250g x 6gab
Akcijas cena€47,88 Standarta cena€57,00
Maltā kafija Illy, Vidēji grauzdēta, 250g x 6gab
Pieejams uzreiz
Ietaupi €9,12
illy Kafijas pupiņas Kafijas pupiņas Illy, Vidēji Grauzdētas, 250g x 6gab
Akcijas cena€47,88 Standarta cena€57,00
Kafijas pupiņas Illy, Vidēji Grauzdētas, 250g x 6gab
Pieejams uzreiz
Ietaupi €24,30
Es mīlu kafiju Kafijas pupiņas Labāko kafijas pupiņu izlase 3kg + illy keepcup krūze
Akcijas cena€75,99 Standarta cena€100,29
Labāko kafijas pupiņu izlase 3kg + illy keepcup krūze
Pieejams noliktavā
Ietaupi €8,85
Es mīlu kafiju Kafijas pupiņas Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG
Akcijas cena€20,65 Standarta cena€29,50
Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG
Pieejams uzreiz
Ietaupi €17,70
Es mīlu kafiju Kafijas pupiņas 2x Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG
Akcijas cena€41,30 Standarta cena€59,00
2x Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG
Pieejams uzreiz
Ietaupi €26,55
Es mīlu kafiju Kafijas pupiņas 3x Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG
Akcijas cena€61,95 Standarta cena€88,50
3x Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG
Pieejams uzreiz
Ietaupi €44,25
Es mīlu kafiju Kafijas pupiņas 5x Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG
Akcijas cena€103,25 Standarta cena€147,50
5x Ilovecoffee kafijas pupiņas, 1 KG
Pieejams uzreiz
Ietaupi €25,15
Es mīlu kafiju Kafijas pupiņas Mood kafijas pupiņas, 3kg
Akcijas cena€58,70 Standarta cena€83,85
Mood kafijas pupiņas, 3kg
Pieejams noliktavā
Ietaupi €26,05
Es mīlu kafiju Kafijas pupiņas iCoffee kafijas pupiņas, 3kg
Akcijas cena€60,80 Standarta cena€86,85
iCoffee kafijas pupiņas, 3kg
Pieejams uzreiz
Ietaupi €3,42
Es mīlu kafiju Kafijas pupiņas Ilovecoffee kafijas pupiņas, 250g
Akcijas cena€5,13 Standarta cena€8,55
Ilovecoffee kafijas pupiņas, 250g
Pieejams uzreiz
Ietaupi €3,42
Es mīlu kafiju Malta kafija Ilovecoffee,malta kafija, 250g
Akcijas cena€5,13 Standarta cena€8,55
Ilovecoffee,malta kafija, 250g
Izpārdots
Ietaupi €8,38
Es mīlu kafiju Kafijas pupiņas Mood kafijas pupiņas, 1kg
Akcijas cena€19,57 Standarta cena€27,95
Mood kafijas pupiņas, 1kg
Pieejams uzreiz

Newsletter

A short sentence describing what someone will receive by subscribing