Illy kafijas pupiņas bundžā

Illy ilgtspējas ceļš: dabai draudzīgi produkti un iepirkšanās (3.daļa)

Eva Zvirgzdiņa
Illy kā ražotājs uzņemas atbildību par videi draudzīgu produktu iegūšanas veidu, sākot ar kafijas stāda audzēšanas apstākļiem un beidzot ar gatavu kafijas pupiņu iepakošanu un transportēšanu. Tas nozīmē pārdomātu stratēģiju un ilgtspējas politiku, kas tiek īstenota visos kafijas pupiņas dzīves posmos, lai nodrošinātu pēc iespējas mazāku negatīvo ietekmi uz vidi un ekosistēmu.
Illy kafija un ilgtspējas ceļš

Illy ilgtspējas ceļš: Sociālā atbildība (2.daļa)

Eva Zvirgzdiņa
Itāļu kafija - tas ir kvalitātes zīmogs, ko uzliek gadsimtiem senās kafijas grauzdēšanas un baudīšanas tradīcijas. Bet nevaram aizmirst par kafijas ceļa sākumposmu. Etiopija, Kolumbija, Nikaragva, Brazīlija - šīs un vēl citas ir kafijas pupiņu izcelsmes valstis, un tieši tām mums ir jāpateicas par iespēju ikdienā baudīt kofeīna bagāto dzērienu. 
Illy ilgtspējas ceļš: attiecības ar vidi un cilvēku

Illy ilgtspējas ceļš: attiecības ar vidi un cilvēku (1.daļa)

Eva Zvirgzdiņa

Es mīlu kafiju sadarbības partneris jau daudzus gadus ir pazīstamais kafijas ražotājs Illy. Ne bez iemesla šis ir dominējošais kafijas zīmols mūsu veikalu plauktos: kafijas kvalitāte, garša un vienmēr uzticamais sniegums apbur mūs un mūsu klientus. Ar šo rakstu uzsāksim četru rakstu sēriju, lai iepazīstinātu Illy - mūsu skatījumā izcilu kafijas ražotāju.

Kāpēc Nespresso ir populārākās kafijas kapsulas?

Kāpēc Nespresso ir populārākās kafijas kapsulas pasaulē?

Eva Zvirgzdiņa
Vai Tu būtu pārsteigts uzzinot, ka pirmie kapsulu automāti tirgū nonāca jau 1986. gadā? Jā, varētu domāt, ka kapsulu automāti ir jauna un moderna parādība, tomēr, kā izrādās, uzņēmums ir gājis laikam pa priekšu un nodrošina populārākās kafijas kapsulas Pasaulē.
Asobu termokrūze un termo pudele

Tavs uzticamais sabiedrotais šovasar - termokrūze!

Eva Zvirgzdiņa
Latvijas vasarām ik gadu kļūstot arvien karstākām, mums kā ziemeļu tautas pārstāvjiem jāapgūst jauni pielāgošanās veidi, lai veiksmīgi pārdzīvotu svelmi. Daudz ko varam mācīties un pārņemt no Eiropas karstāko reģionu iedzīvotājiem...
Sage kafijas automāts mājas

Kafijas automāti izcilu dzērienu pagatavošanai mājās.

Eva Zvirgzdiņa
Liela daļa no mums zina, ka, pasūtot kafiju kafejnīcā, varam rēķināties ar lielisku kafijas dzeršanas pieredzi - profesionālās espreso mašīnas reti liek vilties, tāpēc ar prieku apmeklējam kafejnīcas pat tad, ja dzēriens ir dārgāks nekā gribētos. 
Flat white kafija

Kas ir flat white kafija? Kā to pagatavot?

Janis Peics
Ja jūs esat kafijas cienītājs, iespējams, esat dzirdējis par flat white kafiju. Nākot no tālās zemes Austrālijas, šis baudāmais espresso bāzētais kafijas dzēriens ir ieguvis lielu popularitāti visā pasaulē. Bet kas tieši ir flat white kafija?
Rocket Bean Roastery - autentiska garša, izmeklēta kvalitāte, ilgtspējīga domāšana

Rocket Bean Roastery - autentiska garša, izmeklēta kvalitāte, ilgtspējīga domāšana

EMK Veikals
Rocket Bean Roastery: visstraujāk augošā speciālās kafijas grauzdētava Ziemeļeiropā. Autentiska garša, izmeklēta kvalitāte un ilgtspējīga domāšana, kas veido harmonisku sinerģiju starp dabu un cilvēku.
Ilgtspēja iet roku rokā ar izcili gardu illy kafiju!

Ilgtspēja iet roku rokā ar izcili gardu illy kafiju!

EMK Veikals
Illy pasaulē iemantojis lielu atpazīstamību gan augstvērtīgās un gardās kafijas garšas dēļ, gan ilgtspējīgās un sociāli atbildīgās uzņēmējdarbības dēļ, ierindojoties līderu pozīcijā kafijas uzņēmumu vidū visā pasaulē.
Kafijas akcīzes nodokļa atcelšana

Kāpēc kafija kaimiņu valstīs ir lētāka, kā pie mums?

EMK Veikals
Vai zināji, ka Latvija ir viena no retajām valstīm Eiropas Savienībā un vienīgā valsts Baltijā, kurā par kafiju jāmaksā akcīzes nodoklis, sadārdzinot kafijas gala cenu par 1.42 eiro / kg? Lasi vairāk šeit!
Dolce Gusto kafijas kapsulas

Dolce Gusto kafijas kapsulu priekšrocības

Janis Peics
Kad runa ir par kafiju, ikvienam ir atšķirīgas vēlmes un vajadzības. Dažiem tā vēlama ātri un vienkārši, bet citi vēlas bagātu un dažādu kafijas pieredzi. Citi nevēlas tērēt laiku uz kafijas pagatavošanu, savukārt ir cilvēki...
Ūdens filtra krūzes un dzeramā ūdens filtri no BWT

Kā filtrēts ūdens ietekmē kafijas kvalitāti un garšu?

Janis Peics
Patiesībā ūdens kvalitāte var lielā mērā ietekmēt jūsu kafijas garšu un kopējo dzēriena kvalitāti. Šajā bloga ierakstā mēs apskatīsim filtrētā ūdens ietekmi uz kafijas kvalitāti un garšu.