Izvēlies ilgtspējīgu un uzticamu kafijas partneri!

Esam Kafijas profesionāļi, kas kopš 2012. gada nodrošina kafijas risinājumus viesnīcu, restorānu, kafejnīcu, take-away un biroju kafijas segmentos. Jau vairāk kā astoņus gadus pārstāvam vienīgo kafijas universitāti Latvijā - Universita del Caffe, kas nodrošina gan profesionālas barista apmācības, gan kafijas apmācības un meistarklases biroju darbiniekiem un citiem kafijas mīļotājiem. Mēs savam darbam pieejam ar vislielāko entuziasmu un un atbildības sajūtu, lai mūs klienti vienmēr saņemtu vairāk, kā sagaidījuši.

Zemāk aicinām iepazīties ar mūsu darbības virzieniem un klientu atsauksmēm.

Ofisiem un birojiem

Mēs ikdienā nodrošinām izcilu kafiju vairāk nekā 200 birojos visā Latvijā. Sākot ar piemērotu kafijas automātu, līdz pat visām nepieciešamajām izejvielām - kafijas  pupiņas, šokolādes pulveri, piens, trauki utt. Nodrošinām arī pilna servisa apkalpošanu, lai mūsu klientu ziņā paliktu tikai pats galvenais - baudīt lielisku kafiju savā birojā. Ja tavā birojā vēl nav izcilas kafijas, tad droši dod ziņu, piemeklēsim vislabāko risinājumu tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām. 

Viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām

Horeca segmentā strādājam ļoti aktīvi un izsmalcināto illy kafiju atradīsiet praktiski nu jau visās Latvijas pilsētās. Kafejnīcas un restorānus nodrošinām ar profesionāliem kafijas automātiem un pārējo nepieciešamo aprīkojumu. Tā pat arī visas izejvielas un traukus nodrošinām sadarbības ietvaros. Aktīvi sadarbojamies arī ar viesnīcām, nodrošinot brokastu kafijas automātus, kafiju restorānā un, protams, arī kapsulu automātus viesnīcu numuriņos.

Vairumtirdzniecība

Lai illy kafiju padarītu pieejamu jebkuram kafijas cienītājam, vairumtirdzniecības komanda aktīvi strādā, lai mēs būtu pārstāvēti lielākajos mazumtirdzniecības tīklos visā Latvijā. Jau šobrīd daļu illy sortimenta atradīsiet tādos veikalos, kā Rimi, Maxima, Elvi, Depo un citos tīklos, kā arī lielākajos e-komercijas kanālos. Bez illy kafijas pārstāvam arī tādus zīmolus, kā Musetti, Bonomi, Dammann, Asobu u.c.

Kafijas apmācības

Veiksmīga biznesa pamatā ir aizrautība un zināšanas, tieši tāpēc esam lepni pārstāvēt vienīgo akreditēto kafijas universitāti Baltijā - Universita del Caffe. Tās ietvaros nodrošinām apmācības visu mūsu klientu darbiniekiem, kas darbojas horeca nozarē. Zināšanas par kafiju, gan teorētiskās, gan praktiskās ir ļoti nozīmīgs faktors, lai viesmīlības nozarē sasniegtu augstākās virsotnes. Kafijas teoriju un meistarklases nodrošinām arī privātpersonām un uzņēmumu darbiniekiem. 

Es Mīlu Kafiju - tavs kafijas biznesa partneris
Es Mīlu Kafiju - tavs kafijas biznesa partneris

Nodrošinām izcilu kafiju mūsu klientiem:

Restorāns RIVIERA

Garšo jūsu kafija, patīk gan serviss, gan apmācības :)
Ļoti patīkami sadarbības partneri. Kopumā'ļoti labi produkti, labs serviss un un laba apkalpošans kultūra.

WORKLAND LATVIA

Laipna apkalpošana un ātra reakcija uz problēmām. Ceturkšņa bonuss, sasniedzot atrunāto iepirkuma apjomu. Atsaucība un plašs produktu piedāvājums. 

LIDO

Ļoti labas un kvalitatīvas darbinieku apmācības, zinošs personāls. Uz attīstību un izaugsmi tendēti sadarbības partneri. Prieks sadarboties.

FBO RIGA

Ātra problēmu risināšana, vājās puses pagaidām neredzam :)
Vēlam turpināt uzņemto kursu un noturēt augsto kvalitātes latiņu.

Piesakies konsultācijai

Lūdzu, norādi aptuveno kafijas krūžu skaitu dienā un vēlamo dzērienu sortimentu. Ja jau esi izvēlējies kafijas automātu - norādi tā modeli. Mēs ar tevi sazināsimies un izteiksim izdevīgāko piedāvājumu tās pašas darba dienas laikā.

Vai zvani Rihardam

Rihards Es Mīlu Kafiju

Rihards Rozenbergs | Pārdošanas direktors
Tel. 26469974
E-pasts: rihards@innocent.lv