Piesakies konsultācijai

Lūdzu, norādi aptuveno kafijas krūžu skaitu dienā un vēlamo dzērienu sortimentu. Ja jau esi izvēlējies kafijas automātu - norādi tā modeli. Mēs ar tevi sazināsimies un izteiksim izdevīgāko piedāvājumu tās pašas darba dienas laikā.

Vai zvani Rihardam

Rihards Es Mīlu Kafiju

Rihards Rozenbergs | Pārdošanas direktors
Tel. 26469974
E-pasts: rihards@innocent.lv

Kafijas automāta noma nozīmē tikai to, ka jums nebūs jāsatraucas ne par ko citu, kā tikai kafijas baudīšanu - visas pārējās rūpes paliek mūsu ziņā. Mēs nodrošināsim kafijas automāta izvēli, uzstādīšanu, veiksim regulāras apkopes un kvalitātes kontroli, nodrošināsim kafijas piegādes un pielāgosim kafijas dzērienu receptes. Mūsu piedāvājumā ir kafija jebkurai gaumei - sākot ar izsmalcināto un plaši pazīstamo illy kafiju un beidzot ar Latvijā svaigi grauzdētām kafijām no Rocket Bean Roastery.

Spied uz bannera un uzzini, kā savā birojā vari dabūt kafijas automātu un kafiju uz bezmaksas testu!

Kafijas automāti ofisu un biroju vajadzībām:

Kalerm Office Pro kafijas automāts noma

Kalerm Office Pro kafijas automāts

Nomas maksa virs 13 kg: bezmaksas
Nomas maksa 9-12 kg: 44 eur/mēn
Nomas maksa 6-8kg: 74 eur/mēn

Aplūkot kafijas automātu

7 collu skārienjūtīgais ekrāns ļaus pagatavot vairāk kā 20 dažādu variāciju dzērienu ar vienu pieskārienu. Dzēriena gatavošanas laikā ir iespējams individuāli pielāgot dzēriena parametrus, neizmainot kafijas aparāta iestatījumus.

Saņemt piedāvājumu
Kalerm Model X kafijas automāts noma

Kalerm Model X kafijas automāts

Nomas maksa virs 19 kg: bezmaksas
Nomas maksa 13-18 kg: 44 eur/mēn
Nomas maksa 8-12kg: 84 eur/mēn

Aplūkot kafijas automātu

2022.gada modelis, kas paredzēts vidējai un augstai noslodzei. Ar lielāko krāsu displeju savā klasē, kas nodrošina ātru un pārredzamu dzērienu gatavošanas procesu. Piemērots gan birojā, kurā svarīga plaša dzērienu izvēle un dzērienu pielāgošanas iespējas, gan viesnīcu brokastīs un lielos pasākumos

Saņemt piedāvājumu
Franke A300 kafijas automāts

Franke A300 kafijas automāts

Aplūkot kafijas automātu

Ar intuatīvu 8 collu skārienjūtīgo ekrānu, pagatavot kafiju būs vieglāk kā nekad un ar iestrādāto automātisko EasyClean tīrīšanas sistēmu tiek samazināts tīrīšanas laiks, atvieglojot jums ikdienas rūpes.

Saņemt piedāvājumu
Franke A400 kafijas automāts

Franke A400 kafijas automāts

Aplūkot kafijas automātu

Iespējams ievadīt vairākus pasūtījumus vienlaicīgi. Pēc to iesniegšanas, dzērieni tiks pagatavoti viens pēc otra, nospiežot pogu. Šī funkcija ir noderīga darbiniekiem, kam nepieciešams īsā laikā pagatavot vairākus dzērienus. Iespējams darboties arī  "self-service" režīmā.

Saņemt piedāvājumu
Franke A600 kafijas automāts

Franke A600 kafijas automāts

Aplūkot kafijas automātu

FoamMaster™ tehnoloģija savienojumā ar Franke auksto dzērienu moduli un sīrupu staciju, spēs pagatavot jebkuru kafijas dzērienu, sākot no perfektas latte machiatto vai klasiskam espresso līdz atzvaidzinošam zemeņu piena kokteiliem vai pistāciju lattei.

Saņemt piedāvājumu
Franke A800 kafijas automāts

Franke A800 kafijas automāts

Aplūkot kafijas automātu

IQFlow™ tehnoloģija nodrošinās vienmēr perfektu kafijas ekstrakcijas laiku, nodrošinot vienmēr labāko, ko no kafijas pupiņas iespējams pagatavot, neatkarīgi kāds ir Jūsu šodienas noskaņojums vai laikapstākļi ārā. Ne mazāk svarīgā EasyClean sistēma nodrošinās atvieglotu tīrīšanu un higiēnu.

Saņemt piedāvājumu
Eversys E2M kafijas automāts noma

Eversys E2M kafijas automāts

Aplūkot kafijas automātu

Pilnībā automatizēta kafija iekārta, kura ir paredzēta pašapkalpošanās vietām, kurās ir liels apgrozījums. Kafijas automāts paredzēts nepārtraukta augstas kvalitātes kafijas servisa vajadzībām. Aprīkots ar divām dzirnavām un jaudīgu piena putošanas sistēmu.

Saņemt piedāvājumu
Eversys Cameo kafijas automāts noma

Eversys Cameo kafijas automāts

Aplūkot kafijas automātu

C’2 Cameo ir aprīkots ar tvaika padevi un piena sviru, kas ļauj baristam radīt baudāmu latte-art un izpausties radoši. Ar jauno Eversys EMT sistēmu iespējams radīt individuālas piena putas un to tekstūras. Pieejamas arī pielāgojamas un maināmas ūdens temperatūras gan kafijas, gan tējas dzērieniem.

Saņemt piedāvājumu

Kafijas automāti kafejnīcu, restorānu un viesnīcu vajadzībām:

Sage Oracle kafijas automāts SES980BTR

Sage Oracle kafijas automāts SES980

Aplūkot kafijas automātu

Oracle™ ir pasaulē pirmais automatizētais manuālais espresso kafijas automāts, kas arī bez baristas atnes jūsu kafejnīcā vai mājās patiesu kvalitāti. Oracle™ modelim ir automātiskie malšanas, devas noteikšanas, presēšanas un piena tekstūras iegūšanas režīmi, automatizējot manuālā espresso vissarežģītākās funkcijas.

Saņemt piedāvājumu
Illy X2.2 kafijas kapsulu automāts

Illy X2.2 kapsulu kafijas automāts

Aplūkot kafijas automātu

Illy X2.2 profesionālais kapsulu aparāts, kas paredzēts mazām kafejnīcām vai restorāniem. Neaizņem daudz vietas un ir gaužām vienkāršss tā lietošanā. Illy IperEspresso kafijas automāti pielāgojas jūsu stilam un garantē autentisko illy garšu katrā tasītē.

Saņemt piedāvājumu
Illy Y2 kafijas kapsulu automāts

Illy Y2 kafijas kapsulu automāts

Aplūkot kafijas automātu

Jaunākais no Illy profesionālo kapsulu sērijas, Y2 būs lielisks sabiedrotais nelielā restorānā vai kafejnīcā. Līdz šim jaudīgākais no profesionālās sērijas un aprīkots ar lielu kafijas un tvaika boileri, un spēs tikt galā arī ar lielākām noslodzēm.

Saņemt piedāvājumu
Iberital IB7 kafijas automāts noma

Iberital IB7 kafijas automāts

Aplūkot kafijas automātu

Iberital IB7 ir izcila kafijas iekārta nelielam restorānam vai kafejnīcai. Aparāts ar atjautīgu, kompaktu dizainu, kas atspoguļo Iberital automātu ilgtspēju. Prātīga izvēle Tavam biznesam, kas iederēsies gandrīz jebkurā kafijas konceptā.

Saņemt piedāvājumu

Iberital Intenz kafijas automāts 2GR

Aplūkot kafijas automātu

Iberital Intenz ir preofesionālais kafijas automāts, kas radīts, lai apmierinātu pašus prasīgākos baristas un kafijas cienītājus. Radīts, lai kalpotu ilgstošai un intensīvai lietošanai un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Šis aparāts ir robusts un precīzs, kā arī gaumīgs un universāls.

Saņemt piedāvājumu
Kafijas automāts La Marzocco PB Linea 2G AV noma

La Marzocco PB Linea kafijas automāts 2G AV

Aplūkot kafijas automātu

Linea PB sevī iekļauj ikonisko La Marzocco pulēto nerūsējošā tērauda korpusu, kas papildināts ar vienkāršotām līnijām un zemāku profilu. Aprīkots ar ekskluzīvu, lietotājam draudzīgu interfeisa programmatūru, kas baristam nodrošina tiešu kontroli pār boilera temperatūru, dzērienu tilpumiem un citiem aparāta iestatījumiem

Saņemt piedāvājumu
LaMarzocco KB90 2G AV Kafijas automāts noma

LaMarzocco KB90 2G AV Kafijas automāts

Aplūkot kafijas automātu

La Marzocco KB90 nosaka jaunu standartu liela apjoma kafejnīcās ar mērķi pagatavot espresso dzērienu arvien ātrāk, tīrāk un vieglāk. Jaunais dizains ļauj portafiltru ievietot taisni, bez vajadzības to koriģēt, kas manāmi padara darbu ātrāku.

Saņemt piedāvājumu

Kafijas ir mūsu sirdslieta - uzticiet to mums!

Mēs atradīsim piemērotu risinājumu jebkuram klientam gan nomas, gan pirkuma gadījumā. Esam zinoši kafijas jautājumos un pats galvenais - uz sadarbību vērsta un jauniem izaicinājumiem atvērta komanda. Droši sazinies ar mums un ļoti īsā laikā tiksiet pie izcilas kafijas savā birojā, kafejnīcā, restorānā vai viesnīcā. Jūs esat 4 soļu attālumā no iespējams labākās kafijas pilsētā.

1.solis

Sazinies ar mums un izstāsti savas vēlmes attiecībā uz kafiju un ikdienas kafijas dzeršanas paradumiem. Zvani, raksti e-pastu vai izmanto kontakta formu zemāk. 26469974, rihards@innocent.lv.

2. solis

Mēs ar jums sazināsimies un piedāvāsim ērtāko un izdevīgāko kafijas konceptu jūsu vajadzībām. Vienosimies var visām nepieciešamajām ninasēm attiecībā uz kafiju, kā arī izvērtēsim finansiālo pusi.

3. solis

Nodemonstrēsim kafijas automātu un nodegustēsim kafijas pie mums birojā vai arī uzliksim bezmaksas testa automātu jūsu birojā ar visu kafiju, lai paši varat pārliecināties vai izvēlētais risinājums būs tas, ko vēlaties.

4. solis

Kad būsim vienojušies, noslēgsim abpusēji izdevīgu nomas līgumu un norunātajā dienā uzstādīsim kafijas automātu, piegādāsim kafiju, kā arī apmācīsim jūsu darbiniekus kafijas automāta lietošanā un apkopšanā.

Pie mums kafijas automātus nomā: