Kafijas automāta noma nozīmē tikai to, ka jums nebūs jāsatraucas ne par ko citu, kā tikai kafijas baudīšanu - visas pārējās rūpes paliek mūsu ziņā. Mēs nodrošināsim kafijas automāta izvēli, uzstādīšanu, veiksim regulāras apkopes un kvalitātes kontroli, nodrošināsim kafijas piegādes un pielāgosim kafijas dzērienu receptes. Mūsu piedāvājumā ir kafija jebkurai gaumei - sākot ar izsmalcināto un plaši pazīstamo illy kafiju un beidzot ar Latvijā svaigi grauzdētām kafijām no Rocket Bean Roastery.

Uzticiet savas rūpes par kafiju tieši mums.

Kafijas ir mūsu sirdslieta - uzticiet to mums!

Mēs atradīsim piemērotu risinājumu jebkuram klientam gan nomas, gan pirkuma gadījumā. Droši sazinies ar mums un ļoti īsā laikā tiksiet pie izcilas kafijas savā birojā, kafejnīcā, restorānā vai viesnīcā. Jūs esat 4 soļu attālumā no iespējams labākās kafijas pilsētā.

1.solis

Sazinies ar mums un izstāsti savas vēlmes attiecībā uz kafiju un ikdienas kafijas dzeršanas paradumiem. Zvani, raksti e-pastu vai izmanto kontakta formu zemāk. 26469974, rihards@innocent.lv.

2. solis

Mēs ar jums sazināsimies un piedāvāsim ērtāko un izdevīgāko kafijas konceptu jūsu vajadzībām. Vienosimies var visām nepieciešamajām ninasēm attiecībā uz kafiju, kā arī izvērtēsim finansiālo pusi.

3. solis

Nodemonstrēsim kafijas automātu un nodegustēsim kafijas pie mums birojā vai arī uzliksim bezmaksas testa automātu jūsu birojā ar visu kafiju, lai paši varat pārliecināties vai izvēlētais risinājums būs tas, ko vēlaties.

4. solis

Kad būsim vienojušies, noslēgsim abpusēji izdevīgu nomas līgumu un norunātajā dienā uzstādīsim kafijas automātu, piegādāsim kafiju, kā arī apmācīsim jūsu darbiniekus kafijas automāta lietošanā un apkopšanā.

Piesakies konsultācijai

Uzraksti mums cik sīki vien iespējams par jūsu vēlmēm atttiecībā uz kafiju - cik cilvēku ikdienā dzers kafiju, kādus kafijas veidus vēlaties, cik kafijas automāti nepieciešami utt. Mēs ar jums sazināsimies tās pašas dienas laikā.

Pie mums kafijas automātus nomā:

Franke kafijas automāts

Augsta kvalitāte

Tikai labākie kafijas automāti no vadošajiem kafijas automātu ražotājiem. Mēs piemeklēsim jūsu vajadzībām vispiemerotāko kafijas risinājumu un apmācīsim arī personālu ta izmantošanā un kopšanā.

Rocket Bean Roastery

Nevainojams serviss

Mūsu plašā inženieru un tehniķu komanda reaģēs zibenīgi, ja būs vajadzīga palīdzība. Taču sākotneji, veicot regulāras apkopes, rūpējamies, lai kafijas automāts vienmēr būtu izcilā darba kārtībā.

Illy sadarbības partneris

Atsaucīga komunikācija

Izvēle starp daudz dažādiem zīmoliem un produktiem var būt sarežģīta, tādēļ mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Tev atrast vispiemērotāko un visizdevīgāko risinājumu tieši Tavām vēlmēm.