Visu novembri piegāde BEZ MAKSAS uz DPD paku skapjiem bez minimālās summas!!!

Kas mēs esam?

Mēs droši varam teikt, ka kafija ir ne tikai mūsu prātos, un zinībās par to, bet tā ir arī mūsu sirdīs! Tāpēc arī radās šī ideja par nosaukumu "Es mīlu kafiju", jo tas ir tik vienkārši un izsaka tik daudz! Šo gadu laikā regulāri mācāmies un papildinām savas zināšanas kafijas pasaulē, jo tikai mācoties un izglītojoties spējam saviem klientiem sniegt pašus labākos padomus un risinājumus izcilas kafijas baudīšanai.

Priecājamies Jūs redzēt mūsu veikalos arī klātienē, jo īpašu vērību piešķiram viesmīlīgai attieksmei un sajūtu nodošanai katras viesošanās laikā - izvēloties piemērotāko kafijas risinājumu, papildinot kafijas rezerves vai vienkārši nobaudot ikdienas kafijas tasi! Kaut arī, mēs esam priecīgi satikt pie mums ik katru viesi, apzināmies, ka ne vienmēr ir laiks atbraukt līdz mums, tāpēc piedāvājam iegādāties preces arī internetveikalā un mēs bez maksas aizvedīsim tās uz mājām vai tuvāko preču izņemšanas punktu.

Mēs esam par 'coffee shop' līmeņa kafiju arī mājās un birojos. Zinām, ka plašajā kafijas pasaulē ir viegli apmaldīties, tāpēc vienmēr cenšamies sniegt klientam sirsnīgu apkalpošanu rūpīgi izstāstot par kafiju, tās pagatavošanu un demonstrācija tam ir neatņemama sastāvdaļa.Tieši šādā veidā jūs nodrošināsiet iespēju būt pilnībā pārliecinātam, ka esošais risinājums ir tieši tas, kas vajadzīgs.


Mēs redzam, kā atvērt patieso kafijas sajūtu pasauli kafijas mīlētājiem.


Mēs ticam, ka pateicoties mūsu zināšanām, aizrautībai un mīlestībai pret kafiju, mūsu misija ir uzlabot un pilnveidot cilvēku ikdienas kafijas baudīšanas kultūru un paradumus. Lai īstenotu šo misiju, mēs dalāmies pieredzē un zināšanās par kvalitatīvas kafijas izcelsmi un pagatavošanas niansēm, lai jebkurš varētu baudīt izcilas kafijas sniegtās sajūtas, kā mājās, tā savās darba vietās.Mūs visus vieno:

- Mīlestība pret kafiju un cilvēkiem;

- Entuziasms un aizrautība it visā ko darām;

- Padziļinātas zināšanas kafijas pasaulē;

- Prieks un lepnums par kvalitatīvi padarītu darbu;

- Vēlme mācīties un augt;
Bezmaksas piegāde no 29 €
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts<br/>+371 25439758
Klientu atbalsts
+371 25439758
  • Jura kafijas automāti
  • Swedbank norēķini
  • SEB bankas norēķini
  • Apple pay logo
  • Luminor bankas norēķini
  • VISA karšu norēķini
  • MasterCard karšu norēķini
Uzraksti mums!