Klienti vēlreiz un vēlreiz pārjautā - vai tiešām viņi saņems kafiju 1000 eur vērtībā, ja nopirks profesionālo kafijas automātu savam birojam? Un mēs atbildam - jā, tas tiešām tā ir! Pērkot kafijas automātu, tu vari izvēlēties kafiju saņemt visu uzreiz vai izņemt kafiju pa daļām, lai tā vienmēr būtu svaiga un bez maksas. Ja ir kādi papildus jautājumi, kuri kafijas automāti piedalās akcijā, droši raksti vai zvani Rihardam izmantojot zemāk esošo kontaktformu. Gaidām jūsu pieteikumus, lai jūs varētu baudīt izcili garšīgu bezmaksas kafiju ļoti ilgu laika periodu.

Piesakies konsultācijai

Lūdzu, norādi aptuveno kafijas krūžu skaitu dienā un vēlamo dzērienu sortimentu. Ja jau esi izvēlējies kafijas automātu - norādi tā modeli. Mēs ar tevi sazināsimies un izteiksim izdevīgāko piedāvājumu tās pašas darba dienas laikā.

Vai zvani Rihardam

Rihards Es Mīlu Kafiju

Rihards Rozenbergs | Pārdošanas direktors
Tel. 26469974
E-pasts: rihards@innocent.lv

Iegādājies kādu no jaudīgajiem Kalerm kafijas automātiem uzreiz un ilgu laiku aizmirsti par kafijas krājumu papildināšanu, jo mēs tev dāvināsim kafiju 1000 eur vērtībā. Pati kafija ir būtiska izdevumu daļa ikdienā tavam biznesam, tāpēc šo akcijas piedāvājumu ir vērts apsvērt. Iegādājoties kafijas automātu, varēsi paši izvēlēties kādu kafiju saņemt dāvanā. Tas ir lielisks veids, kā iepazīt Es Mīlu Kafiju piedāvājumā esošās kafijas pupiņas un atrasts savām garšas niansēm visatbilstošākās kafijas pupiņas.

Mūsu sadarbības partneri:

Franke kafijas automāts

Augsta kvalitāte

Tikai labākie kafijas automāti no vadošajiem kafijas automātu ražotājiem. Mēs piemeklēsim jūsu vajadzībām vispiemerotāko kafijas risinājumu un apmācīsim arī personālu ta izmantošanā un kopšanā.

Rocket Bean Roastery

Nevainojams serviss

Mūsu plašā inženieru un tehniķu komanda reaģēs zibenīgi, ja būs vajadzīga palīdzība. Taču sākotneji, veicot regulāras apkopes, rūpējamies, lai kafijas automāts vienmēr būtu izcilā darba kārtībā.

Illy sadarbības partneris

Atsaucīga komunikācija

Izvēle starp daudz dažādiem zīmoliem un produktiem var būt sarežģīta, tādēļ mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Tev atrast vispiemērotāko un visizdevīgāko risinājumu tieši Tavām vēlmēm.