Kafijas kapsulas ir vislabāka izvēle, ja mājsaimniecībā dienā izder salīdzinoši maz kafijas krūzīšu. Teiksim, līdz 3-4 krūzītēm dienā kafijas kapsulu automāts ir lieliska izvēle, kas ikdienu garantēs nevainojami augstu un stabilu kvalitāti. Jo viss, kas ir jāizdara, jāieliek kafijas kapsula un jānospiež podziņa. Zemāk daži argumenti par labu kafijas kapuslu automātam:


1. Kafijas kapsulu aparāts neprasa lielas sākotnējās investīcijas. To var iegādāties zem 100 eur, taču labi pupiņu kafijas automāti maksā sākot no 500 -1500 eur;
2. Kafijas kapsulu aparāts neprasa regulāras tīrīšanas un padziļinātas apkopes, ja tiek lietots filtrēts ūdens. Turpretim pupiņu kafijas automātos jāmaina filtri vai automāts jāatkaļķo, jātīra kafijas sistēma un katru dienu jātīra piena sistēma;
3. Kafijas kapsula vienmēr ir svaigi samalta un hermētiski noslēgta. Tā nezaudē savas aromātiskās īpašības, kamēr atvērta kafijas pupiņu paka tās sāk zaudēt jau pēc dažām dienām;
4. Tas ir ļoti mazs un kompakts izmēros un tam atradīsiet vietu pat visšaurākajās virtuvēs vai ofisa telpās. To ērti paņemt līdzi arī uz vasarnīcu vai lauku māju.

Kas attiecas tieši uz illy kafijas kapsulām, mēs uzskatām, ka tās ir labākās un kvalitatīvākās no pieejamām kafijas kapsulām, jo illy iperespresso kafijas kapsulas ir ražotas pēc īpaši inovatīvas sistēmas un tajās iekšā esošā kafijas kvalitāte liekus jautājumus neuzdod. Pie mums Es Mīlu Kafiju veikalos vienmēr ir iespēja pašam pamēģināt un pagaršot illy kafijas dzērienus no kapsulām. Tā pat arī Valmieras ielā 43 un Stabu ielā 30 iespējams nodot otrreizējai pārstrādei izlietotās kafijas kapsulas. 

Aplūko pieejamos kafijas kapsulu aparātus šeit.

Apskatīt produktus
Illy iperespresso kafijas kapsulas

Illy iperespresso kafijas kapsulas

Illy iperespresso kafijas kapsulas ir populārākās kafijas kapsulas mūsu klientu vidū. Šīs kapsulas atšķiras ar sarežģītāku kapsulas uzbūvi, kas garantē augstvērtīgāku rezultātu. Kapsulu automāts nodrošina kafijas priekšbrūvēšanu, jeb samitrināšanu pirms kafijas dzēriena pagatavošanas, kā arī kapsulas ir pilnībā hermētiski noslēgtas, kas nodrošina nemainīgu aromātu un garšas kvalitāti ilgtermiņā.

illy iperespresso

Illy SMART jeb MPS kafijas kapsulas

Illy SMART kafijas kapsulas ir lētāka alternatīva iperespresso kapsulām un darbojas tikai kopā ar illy SMART kapsulu automātiem. Kapsulas struktūra ir nedaudz vienkāršāka un līdzīga citām alternatīvajām kapsulu sistēmām. Toties iekšā ir illy kvalitāte, kas parasti vienaldzīgos neatstāj.

illy SMART
Illy SMART kafijas kapsulas
Nespresso kafijas kapsulas

Nespresso kafijas kapsulas

Nespresso kafijas kapsulas ir pasaulē populārākā kapsulu sistēma. Ilgus gadus šīm kapsulām bija patenta liegums un tās ražot varēja tikai viens ražotājs. Šobrīd mazās alumīnija kapsulas ražo vairāki pazīstami kafijas auņēmumi, tādi kā illy, Lavazza, Segafredo, Musetti utt. Nespresso kapsulām ir liela un plaša kapsulu izvēle, kas ļauj variēt ar stiprumiem un garšas niansēm.

Nespresso

Dolce Gusto kafijas kapsulas

Dolce Gusto kafijas kapsulas ieguvušas lielu popularitāti pēdējos 5 gados, jo bieži vien ir cenā pievilcīgākas, kā arī viena no retajām kapsulu sistēmām, kas piedāvā pagatavot arī piena dzērienus. Tiesa gan, jāizmanto divas kapsulas - viena kafijai, otra pienam. Tas procesu sadārdzina, bet vienmēr pastāv iespēja pagatavot espresso un pienu saputot un pieliet klāt pašam.

Dolce Gusto
Dolce Gusto kafijas kapsulas

Ar komplektu pagatavo jebkuru kafijas dzērienu:

Skatīt visus
Ietaupi €65,50
illy Kapsulu automāti Kafijas automāta Illy Y3.3 komplekts
Akcijas cena€199,00 Standarta cena€264,50
Kafijas automāta Illy Y3.3 komplekts
Pieejams uzreiz
Izvēlies iespējas
Ietaupi €65,50
illy Kapsulu automāti Kafijas automāta Illy Y3.3 komplekts
Akcijas cena€199,00 Standarta cena€264,50
Kafijas automāta Illy Y3.3 komplekts
Pieejams uzreiz
Izvēlies iespējas
illy Kapsulu automāti Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, melns
Akcijas cena€115,00
Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, melns
Pieejams uzreiz
illy Kapsulu automāti Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, balts
Akcijas cena€115,00
Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, balts
Pieejams uzreiz
illy Kapsulu automāti Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, sarkans
Akcijas cena€115,00
Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, sarkans
Pieejams uzreiz
illy Kapsulu automāti Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, gaiši zils
Akcijas cena€115,00
Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, gaiši zils
Pieejams uzreiz
illy Kapsulu automāti Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, gaiši dzeltens
illy Kapsulu automāti Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, gaiši zaļš
illy Kapsulu automāti Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, gaiši oranžs
illy Kapsulu automāti Kafijas automāts Illy X7.1, melns
Akcijas cena€215,00
Kafijas automāts Illy X7.1, melns
Pieejams uzreiz
illy Kapsulu automāti Kafijas automāts Illy X7.1, balts
Akcijas cena€215,00
Kafijas automāts Illy X7.1, balts
Pieejams uzreiz
illy Kapsulu automāti Kafijas automāts Illy X7.1, sarkans
Akcijas cena€215,00
Kafijas automāts Illy X7.1, sarkans
Pieejams uzreiz

Pieraksties jaunumiem!

Aktuālākās cenu kampaņas, kā arī informatīvi izglītojošs saturs par un ap kafijas tēmu. Pieraksties un iegūsti ekskluzīvu piekļuvi.