Laipni lūgti La Marzocco kafijas automātu pasaulē!

Iepazīstieties ar neaizmirstamu kafijas pieredzi ar La Marzocco, vadošo zīmolu espresso mākslā. Slaveni ar savu izsmalcināto dizainu, unikālo veiktspēju un augstāko kvalitāti, La Marzocco kafijas automāti ir Itālijas izcilības paraugdemonstrējums. Ja vēl nesen likās, ka šādas ierīces iederas tikai top restorānos un kafejnīcās, tad pašlaik ir iespēja šādu automātu iegādāties arī mājas apstākļiem. Īpašās Mini un Micra līnijas ienesīs izsmalcinātu kafijas kultūru tavās mājās.

La Marzocco Linea kafijas automāts

Kāpēc izvēlēties tieši La Marzocco?

  1. Profesionalitāte: Katrs La Marzocco kafijas automāts ir rūpīgi izgatavots Florencē, Itālijā, prasmīgu inženieru vadībā, kuri lepojas ar savu paveikto. Katrs kafijas automāts detalizēti tiek salikts ar rokām, nodrošinot izturību un uzticamību.
  2. Izcila kvalitāte: La Marzocco kafijas automāti tiek būvēti, izmantojot labākos materiālus un modernāko tehnoloģiju, lai nodrošinātu pastāvīgi izcilu espresso. Ja esat pieredzējis barista vai kafijas entuziasts, jūs zināt, ka varat uzticēties La Marzocco.
  3. Inovatīvas funkcijas: No uzlabotas temperatūras stabilitātes sistēmām līdz intuitīvām lietotāja saskarnēm, La Marzocco kafijas automāti ir aprīkoti ar inovatīvām funkcijām, kas uzlabo kafijas pagatavošanas procesu. Izbaudiet precīzu kontroli un vienreizēju konsistenci katrā tasītē.
  4. Dažādība: Vai jūs vadāt mājīgu kafejnīcu vai ierīkojat mājas espresso bāru, La Marzocco piedāvā daudzveidīgu automātu klāstu, kas atbilst jūsu vajadzībām. No ikoniskā Linea Classic līdz modernajam KB90, izvēle ir jūsu rokās.

La Marzocco top modeļi

  • Linea Classic: Laiks nevainojamam ideālam, kuru mīl baristas visā pasaulē par tās uzticamību un veiktspēju un reizē tik kompaktiem izmēriem.
  • GB5: Kombinējot klasisko dizainu ar mūsdienu funkcionalitāti, GB5 ir ideāls restorāniem un kafejnīcām ar lielu krūžu apjomu dienā.
  • Strada: Inženierijas precizitāte. Strada ļauj baristam precīzi pielāgot ikvienu kafijas pagatavošanas aspektu. Nevainojami precīzs visās detaļās.
  • KB90: Revolucionējot espresso izspiešanu ar tās patentēto tiešo ievades portafiltera dizainu, KB90 ir maksimālistu espresso automāts efektivitātei un konsistencei.
La Marzocco line mini manuālais kafijas automāts
La Marzocco linea kafijas automāts

Pievienojies La Marzocco ģimenei

Uzlabojiet savu kafijas pieredzi ar La Marzocco kafijas automātu. Tas ir kā Bentley automašīnu pasaulē un neliks vilties nevienā kafijas pagatavošanas aspektā. Ja esi kafijas entuziasts un vēlies paspīdēt ar iespējams labāka kofijas automātu pasaulē savās mājās, tad skaties uz La Marzocco Line Mini vai Micra. Ja esi kafejnīcas vai restorāna īpašnieks, noteikti apsver domu par La Marzocco GB5 vai KB90 un komplektā ar izcilām kafijas pupiņām būsi labākās kafijas tirgotājs pilsētā.

Aleksandrs

La Marzocco ir šīs investīcijas vērts kafijas automāts. Tādiem kafijas fanātiem, kā man šis ir labākais pirkums pēdējā desmitgadē.

Andrejs

Katra centa vērts aparāts. La Marzocco mini izcili iederas interjerā un pagatavo perfektu espresso. Ļoti jaudīgs piena stīmeris. Sieva saka, ka man ir jauna rotaļlieta mājās :)

Andris

Ilgi gaidīju, bet sagaidīju. Īpaši svarīga bija automāta krāsa, tāpēc bija jāgaida, bet visā visumā varu teikt tikai to labāku par Linea Mini. Ērts, precīzs un dizainiski skaists.

Ilona

Kafejnīcā izmantojam katru dienu praktiski bez apstājas. Krietni ērtāk strādāt, kā ar iepriekšējo automātu un kafija tiešām sanāk nevainojama. Vienmēr slavēju savus baristas, jo tas ir arī viņu nopelns.

Piesakies konsultācijai!

Ja vēlies ko sīkāk uzzināt par La Marzocco kafijas automātiem, vai jau vēlies konkrētu modeli pasūtīt. Droši raksti mums un mēs ar prieku pakonsultēsim vai atbildēsim uz jautājumiem.

Vai zvani Sanijai

Es Mīlu Kafiju Sanija

Es Mīlu Kafiju pārdošanas komanda
Tel. 25439758
E-pasts: info@esmilukafiju.lv