Es Mīlu Kafiju

Mūsu lieliskā komanda

Mēs esam aizrautīga kafijas mīlētāju komanda un savu ikdienu bez kafijas iedomāties nespējam. Ticam, ka bez mums ir vēl tūkstošiem kafijas mīlētāju, kuriem esam gatavi sniegt savus padomus, zināšanas un nodrošināt ar visu nepieciešamo izcilas kafijas baudīšanai. Mūs var sastapt www.esmilukafiju.lv no jebkuras vietas un jebkurā laikā, kā arī fiziski atrodamies Valmieras ielā 43, Stabu ielā 30 un Spice Home tirdzniecības centrā.

Founder image
icon image

Es Mīlu kafiju vadītājs

JĀNIS PEIČS

Jānis ikdienā izdzer vismaz 10 kafijas krūzītes! Droši var teikt, ka Jānis mīl kafiju un pavisam noteikti atrodas īstajā vietā! Kafijas pasaulē piesaista pastāvīgā industrijas attīstība un izaugsme, kā arī cilvēki, kas ikdienā ir apkārt, no kuriem var regulāri mācīties un iegūt jaunu pieredzi ik dienas. Šo cilvēku entuziasms un aizrautība spēj jebkuru cilvēku "ievilkt" kafijas garšu pasaulē.

icon image

Valmieras ielas veikala vadītāja

SANIJA VEINBERGA

Sanija kafijas pasaulē nonāca jau no bērna kājas, kad kafija bija kā aizliegts auglis un vienīgais veids kā to varēja baudīt - strebt piena putas no mammas cappucino. Bet tādā ciešākā kontaktā ar kafiju sāka darboties jau skolnieka gados, sākot vasarās strādāt apkalpojošajā sfērā. Tad arī sāka interesēt kā tad no kafijas auga mēs tiekam līdz kafijai mūsu krūzītē. Izrādās, ka kafijas pasaule ir viena liela un plaša pasaule, kurā ir bezgalīgi daudz virzieni kuros lūkoties un izzināt. Sanija ir ļoti izdarīga, rūpīga un pretimnākoša!

Product image
Founder image
icon image

Klientu konsultante

LĪVA LEGZDIŅA

Līva ir īsta viesmīlības profesionāle, jo šajā sfērā darbojas jau kopš agras jaunības. Vienmēr smaidoša, laipna un draudzīga. Liek pasmaidīt katram no mūsu klientiem un aizrautīgi dalās ar savām zināšanām kafijas pasaulē. Vienmēr zinātkāra un aizrautīga savā darbā. Līva ir īstajā vietā.

icon image

Klientu konsultante

ELIZABETE ČEPROVA

"Kopā ar kafiju esmu satikusi brīnišķīgus cilvēkus un izdarījusi labus darbus. Kopš esmu iepazinusies ar to, varu teikt, ka tā nav vienkārši kafija, tas ir maģisks, iedvesmojošs un satuvinošs dzēriens” – tā Elizabete.

Product image
Founder image
icon image

Klientu konsultante

FEJA

Pirms dažiem gadiem Feja pirmo reizi nomalkoja filtra kafiju no Rocket Bean Roastery. Šī melnās kafijas pieredze bija kā pārsteidzoša, vēl neatklāta pasaule, kuru radās milzu interese izzināt. Kafijā visvairāk piesaista emocijas, kuras gūst to dzerot. Kafija vieno. Kafija - Tas ir kaifs! Arī Tev kādreiz jāiedzer kafijas tase kopā ar Feju! Īsts pozitīvisma spridzeklis!

icon image

Klientu konsultante

DARJA JUHŅEVIČA

Mīlestība pret kafiju nāk jau no pašas bērnības, ar siltām sarunām kopā ar omi. Bet tā īstas un nopietnas attiecības ar kafiju sākās, strādājot par baristu vienā no pilsētas labākajām kafejnīcām – “Innocent cafe” . Kad izcils espresso satiekas ar pienu veidojot perfekta latte art tā ir īsta maģija.

Product image
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758
Liquid error: Error in tag 'section' - 'cookie-banner' is not a valid section type