Bezmaksas piegāde no 29 eur visā Baltijā.
Section
Section
Section
Section

Mūsu lieliskā komanda

Mēs esam aizrautīga kafijas mīlētāju komanda un savu ikdienu bez kafijas iedomāties nespējam. Ticam, ka bez mums ir vēl tūkstošiem kafijas mīlētāju, kuriem esam gatavi sniegt savus padomus, zināšanas un nodrošināt ar visu nepieciešamo izcilas kafijas baudīšanai. Mūs var sastapt www.esmilukafiju.lv no jebkuras vietas un jebkurā laikā, kā arī fiziski atrodamies Valmieras ielā 43, Stabu ielā 30 un Spice Home tirdzniecības centrā.

Jānis Peičs - Es Mīlu Kafiju vadītājs
icon image

Es Mīlu Kafiju vadītājs

JĀNIS PEIČS

Jānis mūsu komandā rūpējas par Es Mīlu Kafiju biznesa ilgtspēju un attīstību, kā arī par to, lai mūsu pircēji vienmēr sastaptos ar labāko apkalpošanu, saņemtu kvalitatīvākos produktus pēc iespējas ērtākā veidā.

Jānis ikdienā izdzer vismaz 5 espresso krūzītes, tādēļ droši varam teikt, ka Jānis mīl kafiju un pavisam noteikti atrodas īstajā vietā!

Ja vēlies sazināties ar Jāni  - droši raksti uz e-pastu: janis@esmilukafiju.lv  

icon image

Personāldaļas un administratīvo procesu vadītāja

SANIJA VEINBERGA

Sanija mūsu komandā rūpējas par darbinieku labklājību, iekšējo procesu attīstību, izcilu apkalpošanas standartu ieviešanu un galu galā arī pieskata, lai visi procesi strādā un rit kā “Šveices pulkstenis”. Sanija spēs rast risinājumu jebkurā situācijā, spēs atbildēt uz jebkuru jautājumu un vienmēr parūpēsies par ikvienu klientu un darbinieku ar atvērtu sirdi.

Sanijas attiecības ar kafiju? – Ļoti tuvas! Darbu trakumā un steigā tā ir neatņemama sastāvdaļa, taču brīvdienās – pavisam svētīgs rituāls, pirms kura Saniju labāk netraucēt, hah!

Sanija Veinberga -  Es Mīlu Kafiju veikala vadītāja
Līva Legzdiņa - Es Mīlu Kafiju veikala klientu konsultante
icon image

Klientu konsultante

LĪVA LEGZDIŅA

Līva ir īsta viesmīlības profesionāle, jo šajā sfērā darbojas jau kopš agras jaunības. Vienmēr smaidoša, laipna un draudzīga. Liek pasmaidīt katram no mūsu klientiem un aizrautīgi dalās ar savām zināšanām kafijas pasaulē. Vienmēr zinātkāra un aizrautīga savā darbā. Līva ir īstajā vietā.

icon image

Mārketinga projektu koordinatore

ALISE BUKOVSKA

Kopš Alise sevi atcerās, viss jau no agras jaunības ir bijis saistīts par un ap mārketingu, projektu un pasākumu vadību - vienmēr ar plānotāju rokās, ik uz soļa, rutīnu un garlaicību nepazīstot. Tieši tādēļ ikdienā Alise čakli rūpējas par Es Mīlu Kafiju zīmola atpazīstamību un vēlamo mērķu sasniegšanu online vidē.

Brīvajā laikā Alises sirdslieta ir ceļošana, aktīvs dzīvesveids un piedzīvojumi dabā, kā arī teātra apmeklēšana.

Mīlestība pret kafiju Alisei aizsākās ar latte un cappuccino kafijas dzērieniem, taču iepazīstoties ar Illy kafiju, Alise ir iemīlējusi arī melnās kafijas sniegto garšu baudījumu un bez tās vairs nevar iedomāties savu ikdienu, izdzerot vidēji 2 kafijas krūzes dienā!

ELIZABETE ČEPROVA - Es Mīlu Kafiju klientu konsultante
Feja - klientu konsultante Es Mīlu Kafiju veikalā
icon image

Klientu konsultante

FEJA

Pirms dažiem gadiem Feja pirmo reizi nomalkoja filtra kafiju no Rocket Bean Roastery. Šī melnās kafijas pieredze bija kā pārsteidzoša, vēl neatklāta pasaule, kuru radās milzu interese izzināt. Kafijā visvairāk piesaista emocijas, kuras gūst to dzerot. Kafija vieno. Kafija - Tas ir kaifs! Arī Tev kādreiz jāiedzer kafijas tase kopā ar Feju! Īsts pozitīvisma spridzeklis!

icon image

Klientu konsultante

DARJA JUHŅEVIČA

Mīlestība pret kafiju nāk jau no pašas bērnības, ar siltām sarunām kopā ar omi. Bet tā īstas un nopietnas attiecības ar kafiju sākās, strādājot par baristu vienā no pilsētas labākajām kafejnīcām – “Innocent cafe” . Kad izcils espresso satiekas ar pienu veidojot perfekta latte art tā ir īsta maģija.

DARJA JUHŅEVIČA - klientu konsultante Es Mīlu Kafiju veikalā
KRISTERS RUDZĪTIS - klientu konsultants Es Mīlu Kafiju veikalā
icon image

Klientu konsultants

KRISTERS RUDZĪTIS

Neskaitot apmātību ar kafiju esmu, apmāts arī ar mūziku un dzeju.
Kafija ne tikai spēj mani pamodināt, bet tā darbojas kā "Radošais ierocis" palīdz domāt, darīt, radīt!

icon image

Tirdzniecības vadītāja

ILZE RASMANE

Pirmā iepazīšanas ar kafiju notika pusaudžu gados strādājot 'coffee shopā'. Pat pēc vairāku gadu pauzes, sirdi tomēr nepameta kāre savu profesionālo dzīvi saistīt tieši ar kafiju saistītā industrijā. Mīļākais šajā darbā ir ik dienu mācīties un darīt to, kas tik tiešām patīk un interesē! Jauni izaicinājumi, projekti un idejas, tas ir Ilzes lauciņš!

Ilze Rasmane - KRISTERS RUDZĪTIS - tirdzniecības vadītāja Es Mīlu Kafiju veikalā
AĪDA GRIESTIŅA - klientu konsultante Es Mīlu Kafiju veikalā
icon image

Klientu konsultante

AĪDA GRIESTIŅA 

Aīda šim darbam ir nodevusies ar visu sirdi – neatņemams posms mūsu kafiju mīlošajā ģimenē! Kafijas jautājumos jūtās kā zivs ūdenī, šis ir Aīdas sirds darbs - ne velti Aīda savu sunīti nosaukusi par Chemex! Aīda apbrīnojami un neatlaidīgi dodas pretī saviem mērķiem, ir sirsnīgs, patiess un iedvesmas pilns cilvēks!

icon image

Klientu konsultante

ANETE PAUKŠA

Anetes pirmā pieredze ar kafiju bija omītes lauku mājās-dzerot šķīstošo kafiju “Vasara” ar ļoti daudz pienu un cukuru. Strādājot dažādos coffee shop’os, viņas pieredze un zināšanas par kafiju ir augušas un lai arī Anete ir mēģinājusi nodarboties ar ko citu, viņa tāpat vienmēr atgriežas pie darba, kas saistīts ar kafiju. Anetes svarīgākais uzdevums sev pašai ir, lai klients pēc veikala apmeklējuma aiziet mājās laimīgs, zinošs un spēj pagatavot sev kafiju kā kafejnīcā.

ANETE PAUKŠA - klientu konsultante Es Mīlu Kafiju veikalā
Feja - klientu konsultante Es Mīlu Kafiju veikalā
icon image

Klientu konsultante

Monta Vismane 

Kafija ir Montas vislielākā dedzība. Jau vairāk kā 3 krāšņus gadus Monta strādā par baristu un pastāvīgi apmeklēja dažādus ar kafijas pasauli saistītus pasākumus. Brīvajā laikā Monta aizraujas arī ar fotogrāfiju, audio un vīna degustācijām.

Dienā Monta mēdz izdzert no 1 līdz pat 5 kafijas tasītēm, priekšroku dodot filtra kafijai, jo tieši tajā var atrast visdažādākās garšu notis, un meklēt, nobaudīt jaunas garšas ir Montas lieta! Tāpat Monta ikdienā noteikti neatteiksies no patiesi laba espresso!

Palīdzēt atrast klientam vispiemērotāko kafiju ir Montas aicinājums un prieks ik dienu!

Section
Section
Bezmaksas piegāde no 29 €
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts<br/>+371 25439758
Klientu atbalsts
+371 25439758
  • Jura kafijas automāti
  • Swedbank norēķini
  • SEB bankas norēķini
  • Apple pay logo
  • Luminor bankas norēķini
  • VISA karšu norēķini
  • MasterCard karšu norēķini
Uzraksti mums!