Section
Section
Section
Section

Mūsu lieliskā komanda

Mēs esam aizrautīga kafijas mīlētāju komanda un savu ikdienu bez kafijas iedomāties nespējam. Ticam, ka bez mums ir vēl tūkstošiem kafijas mīlētāju, kuriem esam gatavi sniegt savus padomus, zināšanas un nodrošināt ar visu nepieciešamo izcilas kafijas baudīšanai. Mūs var sastapt www.esmilukafiju.lv no jebkuras vietas un jebkurā laikā, kā arī fiziski atrodamies Valmieras ielā 43, Stabu ielā 30 un Spice Home tirdzniecības centrā.

icon image

Es Mīlu Kafiju vadītājs

JĀNIS PEIČS

Jānis ikdienā izdzer vismaz 5 kafijas krūzītes! Droši var teikt, ka Jānis mīl kafiju un pavisam noteikti atrodas īstajā vietā! Jānis mūsu komandā rūpējas par Es Mīlu Kafiju biznesa ilgtspēju un attīstību, kā arī rūpējas par to, lai mūsu pircēji vienmēr sastaptos ar labāko apkalpošanu, tiktu pie kvalitatīvākajiem produktiem pēc iespējas ērtākā veidā.
Ja jums ir kas sakāms Jānim - droši rakstiet uz janis@esmilukafiju.lv  

icon image

Valmieras ielas veikala vadītāja

SANIJA VEINBERGA

Sanija kafijas pasaulē nonāca jau no bērna kājas, kad kafija bija kā aizliegts auglis un vienīgais veids kā to varēja baudīt - strebt piena putas no mammas cappucino. Bet tādā ciešākā kontaktā ar kafiju sāka darboties jau skolnieka gados, sākot vasarās strādāt apkalpojošajā sfērā. Tad arī sāka interesēt kā tad no kafijas auga mēs tiekam līdz kafijai mūsu krūzītē. Izrādās, ka kafijas pasaule ir viena liela un plaša pasaule, kurā ir bezgalīgi daudz virzieni kuros lūkoties un izzināt. Sanija ir ļoti izdarīga, rūpīga un pretimnākoša!

Product image
Founder image
icon image

Klientu konsultante

LĪVA LEGZDIŅA

Līva ir īsta viesmīlības profesionāle, jo šajā sfērā darbojas jau kopš agras jaunības. Vienmēr smaidoša, laipna un draudzīga. Liek pasmaidīt katram no mūsu klientiem un aizrautīgi dalās ar savām zināšanām kafijas pasaulē. Vienmēr zinātkāra un aizrautīga savā darbā. Līva ir īstajā vietā.

icon image

Klientu konsultante

ELIZABETE ČEPROVA

"Kopā ar kafiju esmu satikusi brīnišķīgus cilvēkus un izdarījusi labus darbus. Kopš esmu iepazinusies ar to, varu teikt, ka tā nav vienkārši kafija, tas ir maģisks, iedvesmojošs un satuvinošs dzēriens” – tā Elizabete.

Product image
Founder image
icon image

Klientu konsultante

FEJA

Pirms dažiem gadiem Feja pirmo reizi nomalkoja filtra kafiju no Rocket Bean Roastery. Šī melnās kafijas pieredze bija kā pārsteidzoša, vēl neatklāta pasaule, kuru radās milzu interese izzināt. Kafijā visvairāk piesaista emocijas, kuras gūst to dzerot. Kafija vieno. Kafija - Tas ir kaifs! Arī Tev kādreiz jāiedzer kafijas tase kopā ar Feju! Īsts pozitīvisma spridzeklis!

icon image

Klientu konsultante

DARJA JUHŅEVIČA

Mīlestība pret kafiju nāk jau no pašas bērnības, ar siltām sarunām kopā ar omi. Bet tā īstas un nopietnas attiecības ar kafiju sākās, strādājot par baristu vienā no pilsētas labākajām kafejnīcām – “Innocent cafe” . Kad izcils espresso satiekas ar pienu veidojot perfekta latte art tā ir īsta maģija.

Product image
Founder image
icon image

Klientu konsultants

KRISTERS RUDZĪTIS

Neskaitot apmātību ar kafiju esmu, apmāts arī ar mūziku un dzeju.
Kafija ne tikai spēj mani pamodināt, bet tā darbojas kā "Radošais ierocis" palīdz domāt, darīt, radīt!

icon image

Tirdzniecības vadītāja

ILZE RASMANE

Pirmā iepazīšanas ar kafiju notika pusaudžu gados strādājot 'coffee shopā'. Pat pēc vairāku gadu pauzes, sirdi tomēr nepameta kāre savu profesionālo dzīvi saistīt tieši ar kafiju saistītā industrijā. Mīļākais šajā darbā ir ik dienu mācīties un darīt to, kas tik tiešām patīk un interesē! Jauni izaicinājumi, projekti un idejas, tas ir Ilzes lauciņš!

Product image
Founder image
icon image

Klientu konsultante

AĪDA GRIESTIŅA 

Aīda šim darbam ir nodevusies ar visu sirdi – neatņemams posms mūsu kafiju mīlošajā ģimenē! Kafijas jautājumos jūtās kā zivs ūdenī, šis ir Aīdas sirds darbs - ne velti Aīda savu sunīti nosaukusi par Chemex! Aīda apbrīnojami un neatlaidīgi dodas pretī saviem mērķiem, ir sirsnīgs, patiess un iedvesmas pilns cilvēks!

icon image

Klientu konsultante

ANETE PAUKŠA

Anetes pirmā pieredze ar kafiju bija omītes lauku mājās-dzerot šķīstošo kafiju “Vasara” ar ļoti daudz pienu un cukuru. Strādājot dažādos coffee shop’os, viņas pieredze un zināšanas par kafiju ir augušas un lai arī Anete ir mēģinājusi nodarboties ar ko citu, viņa tāpat vienmēr atgriežas pie darba, kas saistīts ar kafiju. Anetes svarīgākais uzdevums sev pašai ir, lai klients pēc veikala apmeklējuma aiziet mājās laimīgs, zinošs un spēj pagatavot sev kafiju kā kafejnīcā.

Product image
Section
Section
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758