Pievieno grozam kafijas automātu, veic apmaksu un sazinies ar Rihardu par izvēlēto dāvanu. Kā arī vari droši sazināties pirms pirkuma, lai noskaidrotu sīkākas detaļas par īpašo akcijas piedāvājumu!

Piesakies konsultācijai

Lūdzu, norādi aptuveno kafijas krūžu skaitu dienā un vēlamo dzērienu sortimentu. Ja jau esi izvēlējies kafijas automātu - norādi tā modeli. Mēs ar tevi sazināsimies un izteiksim izdevīgāko piedāvājumu tās pašas darba dienas laikā.

Vai zvani Rihardam

Rihards Es Mīlu Kafiju

Rihards Rozenbergs | Pārdošanas direktors
Tel. 26469974
E-pasts: rihards@innocent.lv

Iegādājies kādu no jaudīgajiem Kalerm, Franke vai LaMarzocco kafijas automātiem uzreiz un nodrošini ne tikai izcilu kafiju birojā, bet arī funkcionālu ūdens iekārtu. Tā ļaus darbiniekiem dažu sekunžu laikā tikt pie glāzes, auksta, karsts, istabas temperatūras vai gāzēta ūdens. Aizmirsti par ūdens bunduļu lietošanu ikdienā un visas aro to saistībās ikdienas neērtības. Ūdens iekārta būs pieslēgta pie fiksētās ūdens padeves un komplektā ar kvalitatīvu ūdens filtru nodrošinās dzeramo ūdeni bez pārtraukumiem.

Mūsu sadarbības partneri:

Franke kafijas automāts

Augsta kvalitāte

Tikai labākie kafijas automāti no vadošajiem kafijas automātu ražotājiem. Mēs piemeklēsim jūsu vajadzībām vispiemerotāko kafijas risinājumu un apmācīsim arī personālu ta izmantošanā un kopšanā.

Rocket Bean Roastery

Nevainojams serviss

Mūsu plašā inženieru un tehniķu komanda reaģēs zibenīgi, ja būs vajadzīga palīdzība. Taču sākotneji, veicot regulāras apkopes, rūpējamies, lai kafijas automāts vienmēr būtu izcilā darba kārtībā.

Illy sadarbības partneris

Atsaucīga komunikācija

Izvēle starp daudz dažādiem zīmoliem un produktiem var būt sarežģīta, tādēļ mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Tev atrast vispiemērotāko un visizdevīgāko risinājumu tieši Tavām vēlmēm.