Aktuālās akcijas

Paliec mājās un saņem 30% atlaidi savai iemīļotajai maltai kafijai vai pupiņām

Ja vien Tev ir iespēja, paliec mājās, iemīļoto kafiju Tev nogādāsim ar visdrošāko bezkontakta piegādi! Lai iepriecinātu Tevi šajā laikā - izmanto 30% atlaidi ar atlaižu kodu PALIECMĀJĀS

Sargi sevi - mēs esam par Tavu drošību, veselību, un pēc iespējas drīzāku atgriešanos ierastajā režīmā!

Izvēlēties

Take-away kafija neizejot no mājām

Parūpējies par savu drošību un maciņu!
Ja šobrīd strādā no mājās, Tu joprojām vari baudīt savu iemīļoto ik rīta darba skrējiena kafiju! Pagatavo ierasto take-away kafiju savās mājās!

Izvēlies jebkuru illy mājas kafijas automātu, un dāvanā saņem illy Brew glāzi 19,89EUR vērtībā, lai baudītu pats savu kafiju, lai arī, kur Tev būtu jaizskrien!

Izvēlēties

40€ ietaupījums illy starta komplektam

Iegādājies jebkuru illy kafijas automātu + Mitaca piena putotāju + jebkuru illy kapsulu bundžu + jebkuras 4 illy krūzītes un apakštasītes, un ietaupi 40 EUR.

Starta komplekts ir gudrākais ceļš, lai nodrošinātu sevi ar 100% illy kvalitāti savās mājas vai birojā!

Izvēlēties komplektu

Pērc 5 kg kafijas, sesto SAŅEM BEZ MAKSAS!

Pilnās kastēs izdevīgāk! Izvēlies 5kg savas iemīļotās kafijas pupiņas un 6. iepakojumu saņem bez maksas!

Lai saņemtu atlaidi, pirkuma grozā pievieno atlaižu kodu: KASTE

Piedāvājums attiecas uz visām 1kg kafijas pupiņām!

Izvēlēties

Atvieglojumi jaunajām ģimenēm 2020

Arī mēs iestājamies par ģimeniskām vērtībām, laimīgiem vecākiem un stiprām ģimenēm, kurās augt mūsu atvasēm! Ik viens vecāks apzinās cik vērtīgs ir kvalitatīvs miegs un atpūta, bet ne vienmēr to jaunajiem vecākiem izdodas realizēt uz visiem 100. Tase gardas, aromātiskas kafijas ir mazs, bet nozīmīgs uzmundrinājums ne tikai rīta agrumā, bet visas dienas garumā. Lai vienmēr pietiek enerģija veltīt tik īpašo laiku mūsu mazajiem!

Par katru nepilngadīgu bērnu, kas aug jūsu ģimenē, saņemsiet illy kafijas bundžu no Es Mīlu Kafiju pilnīgi bez maksas, ja iegādāsieties kādu no illy kafijas kapsulu automātiem. Iepērkoties internetā, norādiet cik bērnu aug jūsu ģimenē un norādiet kuras kafijas bundžas vēlaties saņemt dāvanā. Ja jūsu ģimenē aug 3 un vairāk nepilngadīgu bērnu, tad, lai saņemtu bezmaksas kafijas bundžas, šis fakts būs jāspēj pierādīt :)

Izvēlēties

Iegādājies JURA kafijas automātu, un saņem 6 ILLY kafijas bundžas BEZ MAKSAS

Iegādājies jebkuru JURA kafijas automātu, un kā sveicienu par pirkumu, mēs Tev uzdāvināsim 6 bundžas ar ILLY kafijas pupiņām!

Izvēlies atbilstošāko automātu mājām vai birojam šeit pat e-veikalā, vai nāc ciemos uz kādu no Es mīlu kafiju veikaliem, lai palīdzētu pieņemt svarīgo lēmumu, un galvenais - kopīgi nodegustēsim dažādus no tā pagatavotus dzērienus!

Izvēlies savu Jura

Nestiep pudeles - izmanto atlaižu kodu un saņem 25% atlaidi BWT ūdens filtra kannai

Ūdens ir mūsu svarīgākais vitamīns!

Dzer filtrētu krāna ūdeni un ietaupi ap 200 EUR gadā!

Ar atlaižu kodu NESTIEPPUDELES saņem 25% atlaidi BWT ūdens kannām!

Izvēlēties

illy kafijas automāts tagad par super cenu 99 EUR! ❤️

Īstais brīdis sevi palutināt ar illy kafiju katru dienu! Izvēlies to sev mīļākajā krāsā - melnu, baltu vai sarkanu! Sazinies ar mums vai nāc ciemos - mēs ar prieku Tev palīdzēsim ar padomu un atbilstošāko kafijas kapsulu izvēli!

Lai dzīvo izcilas kafijas baudījums!

Izvēlēties

Pirkt vairāk ir izdevīgāk

Pērkot divas illy kafijas kapsulu kastes mēs jūs iepriecināsim ar 5% atlaidi, jo kafijas nekad nevar būt par daudz. Pērciet vairāk un maksājiet par savu kafiju mazāk. Katrs no mums ir saskāries ar situāciju, kad rīta agrumā saprotam, ka beigusies mūsu mīļakā kafija, tāpēc mēs palīdzēsim jums nodrošināt illy kafijas kapsulu krājumus par labākām cenām.

Skatīt vairāk

Pērkot vismaz trīs ILLY pupiņu vai malto kafiju maksā tikai 9.50 eur par bundžu!

Kafijas nekad nevar būt par daudz - īpaši izsmalcinātās illy kafijas pupiņas vai maltā kafija. Es mīlu kafiju rūpējas par jūsu sajūtām, tāpēc piedāvā tikai pašus labākos kafijas risinājumus. Tieši tāpēc pērkot vismaz 3 illy kafijas bundžas, mēs samazinām cenu uz 9.50 eur par bundžu, tādējādi ar šādu pirkumu varēsiet ietaupīt vismaz 4.50 eur un būsiet ilgākam laikam nodrošinājies ar izcilu illy kafiju.

Skatīt vairāk
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758
Language
Latvian
Open drop down