Aktuālās akcijas

Keep cup krūzēm -20%

Marts ir #lesswaste mēnesis un kopā ar Annu Pannu aicinām vairāk rūpēties par dabu un pēc iespējas mazāk izmantot vienreizējās kafijas krūzītes un traukus. Tam par godu esam sarūpējuši 20% atlaidi keepcup krūzēm un 15% atlaidi jebkurām take away kafijām, ja pie mums nāc ar savu krūzi. Arī pie citiem kafijas tirgotājiem kafija vienmēr būs lētāka, ja nāksi ar savu keepcup.

Izvēlies savu krūzi

Bezprocentu līzings

Ilgojies pēc svaigi grauzdētas, aromātiskas, supergardas kafijas, bet visi restorāni ciet? Baudi restorānu cienīgu kafiju savās mājās jebkurā mirklī, tagad daudz izdevīgāk! Izvēlies kafijas aparātu un mēs apmaksāsim visus līzinga procentus. Lai labi garšo! :)

Izvēlēties

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

Iepriecini savus tuvākos ar Es Mīlu Kafiju dāvanu karti. Elektroniskais dāvanu kods dos iespēju izvēlēties jebkuru produktu no plašā Es Mīlu Kafiju piedāvātā kafijas sortimenta, kafijas aparātiem, tējām, brūvrīkiem un dažādiem ar kafiju saistītiem gadžetiem. Tas ir lielisks veids, kā uzdāvināt neaizmirstamu kafijas baudīšanas pieredzi.

Iegādājoties dāvanu karti, uz savu e-pastu saņemsi elektronisko dāvanu karti ar unikālu kodu, ko varēsi izmantot mūsu internetveikalā.

Iegādāties

Augstas kvalitātes Es Mīlu Kafiju sejas maskas

Es Mīlu Kafiju darbinieki sev pasūtīja augstas kvalitātes vairākkārt lietojamās sejas maskas, kas ražotas Latvijā. Saņēmām daudz foršas atsauksmes, tāpēc piedāvājam arī jums šādas sejas maskas iegādāties :) Esi atbildīgs - pasargā sevi un citus valkājot kvalitatīvu sejas masku.

Vēlos sev tādu

Atvieglojumi jaunajām ģimenēm

Par katru nepilngadīgu bērnu, kurš aug jūsu ģimenē, saņemsiet illy kafijas bundžu no Es Mīlu Kafiju pilnīgi bez maksas, ja iegādāsieties kādu no illy kafijas kapsulu automātiem. Iepērkoties internetā, norādiet, cik bērnu aug jūsu ģimenē un norādiet kuras kafijas bundžas vēlaties saņemt dāvanā.

Izvēlēties

"Coffee expert" - kafijas apmācības

Dāvanu karte "Coffee expert" kafijas apmācībām. Padziļini savas kafijas zināšanas gan teorijā, gan praksē vai iepriecini sev tuvu cilvēku ar iespēju apmeklēt Universita del Cafe illy kafijas apmācības te pat Rīgas centrā. 

Iegādāties

40€ ietaupījums illy starta komplektam

Iegādājies jebkuru illy kafijas automātu + Illy piena putotāju + jebkuru illy kapsulu bundžu + jebkuras 4 illy krūzītes un apakštasītes, un ietaupi 40 EUR.

Starta komplekts ir gudrākais ceļš, lai nodrošinātu sevi ar 100% illy kvalitāti savās mājas vai birojā!

Izvēlēties komplektu

Pērc 5 kg kafijas, sesto SAŅEM BEZ MAKSAS!

Pilnās kastēs izdevīgāk! Izvēlies 6kg savas iemīļotās kafijas pupiņas un 1 iepakojumu saņem bez maksas!

Lai saņemtu atlaidi, pirkuma grozā pievieno atlaižu kodu: KASTE

Piedāvājums attiecas uz visām 1kg kafijas pupiņām!

Izvēlēties

Iegādājies JURA kafijas automātu, un saņem 6 ILLY kafijas bundžas BEZ MAKSAS

Iegādājies jebkuru JURA kafijas automātu, un kā sveicienu par pirkumu, mēs Tev uzdāvināsim 6 bundžas ar ILLY kafijas pupiņām!

Izvēlies atbilstošāko automātu mājām vai birojam šeit pat e-veikalā, vai nāc ciemos uz kādu no Es mīlu kafiju veikaliem, lai palīdzētu pieņemt svarīgo lēmumu, un galvenais - kopīgi nodegustēsim dažādus no tā pagatavotus dzērienus!

Izvēlies savu Jura

Nestiep pudeles - izmanto atlaižu kodu un saņem 25% atlaidi BWT ūdens filtra kannai

Ūdens ir mūsu svarīgākais vitamīns!

Dzer filtrētu krāna ūdeni un ietaupi ap 200 EUR gadā!

Ar atlaižu kodu NESTIEPPUDELES saņem 25% atlaidi BWT ūdens kannām!

Izvēlēties

illy kafijas automāts tagad par super cenu 99 EUR! ❤️

Īstais brīdis sevi palutināt ar illy kafiju katru dienu! Izvēlies to sev mīļākajā krāsā - melnu, baltu vai sarkanu! Sazinies ar mums vai nāc ciemos - mēs ar prieku Tev palīdzēsim ar padomu un atbilstošāko kafijas kapsulu izvēli!

Lai dzīvo izcilas kafijas baudījums!

Izvēlēties

Pirkt vairāk ir izdevīgāk

Pērkot divas illy kafijas kapsulu kastes mēs jūs iepriecināsim ar 5% atlaidi, jo kafijas nekad nevar būt par daudz. Pērciet vairāk un maksājiet par savu kafiju mazāk. Katrs no mums ir saskāries ar situāciju, kad rīta agrumā saprotam, ka beigusies mūsu mīļakā kafija, tāpēc mēs palīdzēsim jums nodrošināt illy kafijas kapsulu krājumus par labākām cenām.

Skatīt vairāk
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758