Aktuālās akcijas

Izvēlies jebkuru kafijas automātu un saņem ielūgumu uz branču Innocent Cafe 2 personām!

Izvēlies jebkuru kafijas automātu Es mīlu kafiju veikalā, ievadi ATLAIŽU KODU "BRUNCH" un saņem divus ielūgumus uz branču Innocent Cafe!

Izvēlēties

illy kafijas automāts tagad par super cenu 99 EUR! ❤️

Īstais brīdis sevi palutināt ar illy kafiju katru dienu! Izvēlies to sev mīļākajā krāsā - melnu, baltu vai sarkanu! Sazinies ar mums vai nāc ciemos - mēs ar prieku Tev palīdzēsim ar padomu un atbilstošāko kafijas kapsulu izvēli! Lai dzīvo izcilas kafijas baudījums!

Izvēlēties

Stollar Oracle kafijas automāts par īpašu cenu + DĀVANA 249 EUR vērtībā!

Izvēlies Stollar Oracle kafijas automātu par īpašu cenu, un dāvanā saņem Stollar automātisko tējkannu 249 EUR vērtībā!

Izvēlēties

Vairāk pirkt ir izdevīgāk

Pērkot divas illy kafijas kapsulu kastes mēs jūs iepriecināsim ar 5% atlaidi, jo kafijas nekad nevar būt par daudz. Pērciet vairāk un maksājiet par savu kafiju mazāk. Katrs no mums ir saskāries ar situāciju, kad rīta agrumā saprotam, ka beigusies mūsu mīļakā kafija, tāpēc mēs palīdzēsim jums nodrošināt illy kafijas kapsulu krājumus par labākām cenām.

Skatīt vairāk

Pērkot vismaz trīs ILLY pupiņu vai malto kafiju maksā tikai 9.50 eur par bundžu!

Kafijas nekad nevar būt par daudz - īpaši izsmalcinātās illy kafijas pupiņas vai maltā kafija. Es mīlu kafiju rūpējas par jūsu sajūtām, tāpēc piedāvā tikai pašus labākos kafijas risinājumus. Tieši tāpēc pērkot vismaz 3 illy kafijas bundžas, mēs samazinām cenu uz 9.50 eur par bundžu, tādējādi ar šādu pirkumu varēsiet ietaupīt vismaz 4.50 eur un būsiet ilgākam laikam nodrošinājies ar izcilu illy kafiju.

Skatīt vairāk

Pērkot jebkuras divas DAMMANN tējas saņem 10% atlaidi!

Pērkot jebkuras divas vai vairāk Dammann tējas, jūs vienmēr saņemsiet 10% atlaidi savam tēju pirkumam. Dammann ir lieliska izvēle izcilas tējas mīļotājiem. Dammann piedāvā ne tikai izmeklētas tējas, bet arī visus nepieciešamos traukus un aksesuārus tās pagatavošanai un baudīšanai, tāpat dažādus dāvanu komplektus tējas cienītāju iepriecināšanai. Ļaujies garšas un aromātu baudījumam kopā ar tēju no Es mīlu kafiju.

Skatīt vairāk
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758