Aktuālās akcijas

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

Iepriecini savus tuvākos ar Es Mīlu Kafiju dāvanu karti. Elektroniskais dāvanu kods dos iespēju izvēlēties jebkuru produktu no plašā Es Mīlu Kafiju piedāvātā kafijas sortimenta, kafijas aparātiem, tējām, brūvrīkiem un dažādiem ar kafiju saistītiem gadžetiem. Tas ir lielisks veids, kā uzdāvināt neaizmirstamu kafijas baudīšanas pieredzi.

Iegādājoties dāvanu karti, uz savu e-pastu saņemsi elektronisko dāvanu karti ar unikālu kodu, ko varēsi izmantot mūsu internetveikalā.

Iegādāties

Augstas kvalitātes Es Mīlu Kafiju sejas maskas

Es Mīlu Kafiju darbinieki sev pasūtīja augstas kvalitātes vairākkārt lietojamās sejas maskas, kas ražotas Latvijā. Saņēmām daudz foršas atsauksmes, tāpēc piedāvājam arī jums šādas sejas maskas iegādāties :) Esi atbildīgs - pasargā sevi un citus valkājot kvalitatīvu sejas masku.

Vēlos sev tādu

"Coffee expert" - kafijas apmācības

Dāvanu karte "Coffee expert" kafijas apmācībām. Padziļini savas kafijas zināšanas gan teorijā, gan praksē vai iepriecini sev tuvu cilvēku ar iespēju apmeklēt Universita del Cafe illy kafijas apmācības te pat Rīgas centrā. 

Iegādāties

Pērc Sage tējkannas par izdevīgām cenām un saņem dāvanā 2 DAMMANN tējas!

Aukstajā laikā Sage tējkannas Tevi iepriecinās ar siltām cenām. Iegādājies savu iemīļoto Sage tējkannu un izvēlies 2 DAMMANN  beramās tējas DĀVANĀ! 

Izvēlēties tējkannu

40€ ietaupījums illy starta komplektam

Iegādājies jebkuru illy kafijas automātu + Mitaca piena putotāju + jebkuru illy kapsulu bundžu + jebkuras 4 illy krūzītes un apakštasītes, un ietaupi 40 EUR.

Starta komplekts ir gudrākais ceļš, lai nodrošinātu sevi ar 100% illy kvalitāti savās mājas vai birojā!

Izvēlēties komplektu

Pērc 5 kg kafijas, sesto SAŅEM BEZ MAKSAS!

Pilnās kastēs izdevīgāk! Izvēlies 5kg savas iemīļotās kafijas pupiņas un 6. iepakojumu saņem bez maksas!

Lai saņemtu atlaidi, pirkuma grozā pievieno atlaižu kodu: KASTE

Piedāvājums attiecas uz visām 1kg kafijas pupiņām!

Izvēlēties

Atvieglojumi jaunajām ģimenēm 2020

Par katru nepilngadīgu bērnu, kas aug jūsu ģimenē, saņemsiet illy kafijas bundžu no Es Mīlu Kafiju pilnīgi bez maksas, ja iegādāsieties kādu no illy kafijas kapsulu automātiem. Iepērkoties internetā, norādiet cik bērnu aug jūsu ģimenē un norādiet kuras kafijas bundžas vēlaties saņemt dāvanā. Ja jūsu ģimenē aug 3 un vairāk nepilngadīgu bērnu, tad, lai saņemtu bezmaksas kafijas bundžas, šis fakts būs jāspēj pierādīt :)


P.S. - bezmaksas bundžas ir spēkā, ja kafijas automāts tiek pirkts par standarta cenu. Šī akcija nesummējas ar citām Es Mīlu Kafiju dāsnajām akcijām :)

Izvēlēties

Iegādājies JURA kafijas automātu, un saņem 6 ILLY kafijas bundžas BEZ MAKSAS

Iegādājies jebkuru JURA kafijas automātu, un kā sveicienu par pirkumu, mēs Tev uzdāvināsim 6 bundžas ar ILLY kafijas pupiņām!

Izvēlies atbilstošāko automātu mājām vai birojam šeit pat e-veikalā, vai nāc ciemos uz kādu no Es mīlu kafiju veikaliem, lai palīdzētu pieņemt svarīgo lēmumu, un galvenais - kopīgi nodegustēsim dažādus no tā pagatavotus dzērienus!

Izvēlies savu Jura

Nestiep pudeles - izmanto atlaižu kodu un saņem 25% atlaidi BWT ūdens filtra kannai

Ūdens ir mūsu svarīgākais vitamīns!

Dzer filtrētu krāna ūdeni un ietaupi ap 200 EUR gadā!

Ar atlaižu kodu NESTIEPPUDELES saņem 25% atlaidi BWT ūdens kannām!

Izvēlēties

illy kafijas automāts tagad par super cenu 99 EUR! ❤️

Īstais brīdis sevi palutināt ar illy kafiju katru dienu! Izvēlies to sev mīļākajā krāsā - melnu, baltu vai sarkanu! Sazinies ar mums vai nāc ciemos - mēs ar prieku Tev palīdzēsim ar padomu un atbilstošāko kafijas kapsulu izvēli!

Lai dzīvo izcilas kafijas baudījums!

Izvēlēties

Pirkt vairāk ir izdevīgāk

Pērkot divas illy kafijas kapsulu kastes mēs jūs iepriecināsim ar 5% atlaidi, jo kafijas nekad nevar būt par daudz. Pērciet vairāk un maksājiet par savu kafiju mazāk. Katrs no mums ir saskāries ar situāciju, kad rīta agrumā saprotam, ka beigusies mūsu mīļakā kafija, tāpēc mēs palīdzēsim jums nodrošināt illy kafijas kapsulu krājumus par labākām cenām.

Skatīt vairāk
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758
Liquid error: Error in tag 'section' - 'cookie-banner' is not a valid section type