Aktuālās akcijas

Izveido klienta profilu un laimē kafijas aparātu

Divu nedēļu garumā izlozēsim bezmaksas illy kafijas aparātus starp visiem, kas būs izveidojuši savus klientu profilus Es Mīlu Kafiju lapā. Kur nu vēl vienkāršāk - piereģistrējies un izveido profilu mūsu lapā un katru dienu kāds no jums laimēs bezmaksas illy Y3.2 kafijas aparātu. Nav svarīgi kad veikta reģistrācija, šodien vai divas nedēļas iepriekš - galvenais, lai varam ar jums sazināties un paziņot šos priecīgos jaunumus, ja tiksiet izlozēti :)

Piedalīties izlozē

Vairāk pirkt ir izdevīgāk

Pērkot divas illy kafijas kapsulu kastes mēs jūs iepriecināsim ar 5% atlaidi, jo kafijas nekad nevar būt par daudz. Pērciet vairāk un maksājiet par savu kafiju mazāk. Katrs no mums ir saskāries ar situāciju, kad rīta agrumā saprotam, ka beigusies mūsu mīļakā kafija, tāpēc mēs palīdzēsim jums nodrošināt illy kafijas kapsulu krājumus par labākām cenām.

Skatīt vairāk

Pērkot vismaz trīs ILLY pupiņu vai malto kafiju

Kafijas nekad nevar būt par daudz - īpaši izsmalcinātās illy kafijas pupiņas vai maltā kafija. Es mīlu kafiju rūpējas par jūsu sajūtām, tāpēc piedāvā tikai pašus labākos kafijas risinājumus. Tieši tāpēc pērkot vismaz 3 illy kafijas bundžas, mēs samazinām cenu uz 9.50 eur par bundžu, tādējādi ar šādu pirkumu varēsiet ietaupīt vismaz 4.50 eur un būsiet ilgākam laikam nodrošinājies ar izcilu illy kafiju.

Skatīt vairāk

Pērkot jebkuras divas DAMMANN tējas saņem 10% atlaidi!

Pērkot jebkuras divas vai vairāk Dammann tējas, jūs vienmēr saņemsiet 10% atlaidi savam tēju pirkumam. Dammann ir lieliska izvēle izcilas tējas mīļotājiem. Dammann piedāvā ne tikai izmeklētas tējas, bet arī visus nepieciešamos traukus un aksesuārus tās pagatavošanai un baudīšanai, tāpat dažādus dāvanu komplektus tējas cienītāju iepriecināšanai. Ļaujies garšas un aromātu baudījumam kopā ar tēju no Es mīlu kafiju.

Skatīt vairāk
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758