Ar lielu prieku prieku prezentējam jaunos un svaigos iepakojumos jau mūsu un jūsu iemīļotās kafijas - Mood, I Love Coffee, iCoffee un Cremosso. Kā arī mūsu kafiju saimei esam pievienojuši divas pavisam jaunas kafijas.

Mūsu kafijas ir ieguvušas jaunus nosaukumus, kas palīdzēs saprast kafiju garšu ninases:

I love coffee Black Cherry, Mood kafija

Black Cherry

Šīs 100% arabica pupiņas aizstās un turpinās nest “Mood” garšu, solot iepriecināt tevi ar izcilu balansu starp krēmīgām, intensīvām tumšās šokolādes, kakao un riekstainām valriekstu notīm, kas mīsies ar saldenām un sulīgām ķiršu notīm.

Izvēlies kafiju šeit
Es Mīlu Kafiju Sweet Caramel kafijas pupiņas

Sweet Caramel

Atā I Love Coffee”, sveika “Sweet Caramel”! Krēmīgās kakao un tumšās šokolādes notis lieliski papildinātas ar maigām un saldenām kokosriekstu un žāvētu augļu notīm paliek nemainīgas.

Izvēlies kafiju šeit
Es Milu Kafiju kafijas pupiņas Red Orange

Red Orange

Nosaukums ir mainījies, taču “iCoffee” garša paliek nemainīga - saldas piena šokolādes un karameļu notis ar izteikti riekstainām lazdu riekstu un sulīgām sarkanā apelsīna notīm. 

Izvēlies kafiju šeit
Es Milu Kafiju kafijas pupiņas Dark Chocolate

Dark Chocolate

Šis gardais arabica un robusta pupiņu maisījums ir mums visiem mīļais un pazīstamais “Cremosso”. Intensīvas tumšās šokolādes un kakao notis, apvienojumā ar krēmīgu, maigu un noturīgu žāvētu augļu saldumu pēcgaršā.

Izvēlies kafiju šeit

Jaunās garšas!

Mēs esam neizsakāmi priecīgi paziņot arī par mūsu jaunākajiem ģimenes locekļiem, kas papildinās un izaicinās mūsu jau pazīstamās kafijas, piedāvājot jaunas, svaigas un neierastas garšas.

Es Milu Kafiju jaunas kafijas pupiņas Milk Chocolate

Milk Chocolate

Intensīva un saldena kafija ar izteiktu aromātu un ļoti noturīgu pēcgaršu. Lielisks balanss starp krēmīgām tumšās šokolādes un maigām piena šokolādes notīm.

Izvēlies kafiju šeit
Es Milu Kafiju jaunas kafijas pupiņas Roasted Almond

Roasted Almond

Rūgtenas tumšās šokolādes un kakao notis mīsies ar izteikti tumīgu tekstūru un grauzdētu mandeļu garšas niansēm pēcgaršā.

Izvēlies kafiju šeit

Kāpēc šādas pārmaiņas?

1. Vienots dizains: Mēs ticam, ka mīlestība no pirmā acu skatiena ir īsta, tādēļ ne tikai kafijai ir jābūt garšīgai, bet arī tās iepakojumam apetelīgam. Kafiju jaunais dizains tagad ne tikai atspoguļo mūsu mīlestību pret kafiju, bet arī atvieglos tavu ideālās kafijas izvēli.

3 kafiju segmenti

Lai labāk apmierinātu tavas dažādās vēlmes un budžetu, mēs šīs kafijas esam sadalījuši trīs segmentos. Vai tu esi jau pieredzējis un izvēlīgs kafijas eksperts, vai vienkārši meklē budžeta draudzīgu taču tik pat garšīgu iespēju, mums ir kaut kas īpašs ikvienam.

Zelts

Zelta segmentā ietipst “Black Cherry” un “Sweet Caramel”. Šīs kafijas tiek iegūtas no pasaules labākajām kafijas audzētavām, tieši tādēļ šīm divām kafijām ir arī piešķirts “Rain Forest” marķējums.

Sudrabs

Sudraba segmentā ietilpst “Red Orange” un “Dark Chocolate”. Šīs kafijas būs lielsika izvēle, ja vēlies dzert izcilu kafiju maksājot mazāk.

Bronza

Bronzas segmentā ietilpst “Milk Chocolate” un “Roasted Almond”. Kafijas pupiņas, kuras rūpīgi izvēlējāmies, lai tu iegūtu garšām bagātu kafiju par draudzīgu cenu.

Rainforest alliance kafija Latvijā grauzdēta

“Rainforest Alliance” sertifikāts

Ar sasniegumiem ir jālepojas, tādēļ vēlamies palepoties ar skaisto zaļo vardīti jeb “Rainforest Alliance” sertifikātu uz mūsu zelta segmenta kafiju iepakojumiem. Šis sertifikāts apliecina, ka kafijas pupiņas šajā iepakojumā ir audzētas kafijas plantācijās, kas rūpējas par dabas aizsardzību un cilvēkiem, kas šajās fermās strādā. Savukārt tu ar katru šīs kafijas malku ne tikai palutini sevi ar gardu dzērienu, bet arī iesaisties ilgtspējīgas un ētiskas kafijas ražošanas vides attīstībā.

Kas paliek nemainīgs?

Mēs pilnībā saprotam, ka tu vēlies, lai tavas kafijas kvalitāte un garša būtu nemainīga katrā krūzītē. Apsolam, ka kafijas joprojām ir tik pat garšīgas (nu labi, varbūt pat nedaudz garšīgākas). Joprojām ar tik pat lielu rūpību kā pirms tam kafijas pupiņas tiek atlasītas, sagrauzdētas un iepakotas pie mūsu labākajiem draugiem Rocket Bean.

Tātad vēlreiz ar skaļiem aplausiem un ovācijām sagaidam mūsu lieliskās kafijas Es Mīlu Kafiju lielajā kafiju saimē!

Pieraksties jaunumiem!

Aktuālākās cenu kampaņas, kā arī informatīvi izglītojošs saturs par un ap kafijas tēmu. Pieraksties un iegūsti ekskluzīvu piekļuvi.