Illy kafijas automāta komplekts ar kapsulām
Illy kafijas automāta komplekts ar kapsulām

Mūsu pašu klientu iedvesmoti esam izveidojuši īpašu illy kafijas automāta komplektu, kas sniedz visplašākās iespējas kafijas pagatavošanai - tagad par īpašu akcijas cenu. Komplektā ietlpst kafijas automāts, kafijas kapsulas, porcelāna krūzītes, ūdens filtra krūze un illy piena putotājs. Ar šāda komplekta palīdzību iespējams pagatavot jebkluru kafijas dzērienu visaugstākajā kvalitātē. Esi pats sev barista un pagatavo izcilu kafiju mājas aptākļos.

Kafijas automātu komplekti

Mūs klientu atsauksmes:

Marta D.

Aparāts ļoti ērts un vienkāršs, piestāv interjeram un neaizņem daudz vietas. Kafija izcila, labākā, ko jebkad esam dzēruši. Ļoti laba pieredze ar iegādi un saņemšanu, nekādu problēmu un tieši laikā arī kā dāvana. Paldies!

Beata Z.

Esmu ar pirkumu ļoti apmierināta. Automāts ir ērti lietojams, kompakts - neaizņem daudz vietas. Ar illy kafijas kapsulām kafija ir garšīga.

Dace G.

Kafijas automāts ir lielisks un pati kafija vēl lieliskāka. Paldies, esmu ļoti apmierināta ar pirkumu un no sirds ieteikšu arī citiem!

Ilze M.

Lielisks kafijas aparāts. Garda kafija. Ātra un laipna apkalpošana. Sen jau vajadzēja mājas ofisam iegādāties gardu kafiju un ierīci.

Signe P.

Paldies! Apkalpošana izcila! Ātrums, kvalitāte! Nepacietīgiem cilvēkiem nav ilgi jāgaida... kafija garda... iepriecinātais cilvēciņš laimīgs. Sajūsmā!!! Paldies!

Sandra V.

Sirsīgs paldies jums par ātro piegādi. Kafijas aparāts darbojas lieliski. Viss ir vislabākajā kārtībā. Jūsu kafija ir lieliska. Vēl varu piebilst ka ūdens filtrs lieliski attīra ūdeni. Ūdens kvalitāte pēc mērijumiem uz pusi uzlabojās.

Kāpēc izvēlēties tieši illy kafijas kapsulu automātu?

  • Kafija kā no smalkākā illy restorāna ik dienu tavās mājās.
  • Pasaulē atzīta kvalitāte, ko pozitīvi novērtējuši vairāki tūkstoši mūsu klientu Latvijā un vairāki desmiti tūkstoši visā pasaulē.
  • 100% svaigi grauzdētya arabica kafija, kas hermētiski noslēgtajā kapsulā svaiga saglabājas daudz ilgāk, kā atvērtā kafijas paciņā.
  • Pateicoties rūpīgi izvēlētajām kafijas proporcijām kafijas kapsulā - katra kafijas tase būt nemainīgi garda un aromātiska!
  • Ļoti ērta, ātra kafijas pagatavošana un vienkārša automāta lietošana un tīrīšana!
  • Īpaši kompakts izmērs un elegants dizains, kas iederēsies jebkurā virtuvē!
  • Pērkot komplektā, saņem visu nepieciešamo kafijas baudīšanai, ietaupi vismaz 40 EUR + saņem bezmaksas piegādi līdz mājas durvīm jau nākamajā darba dienā!
  • Pārliecinies par ieguvumiem pats - jebkurā no mūsu veikaliem vari izmēģināt gan kafijas automāta lietošanas parocīgumu, gan nogaršot kafiju!
Apskatīt produktus

Aktuālākie produkti

Skatīt visus
Ietaupi €65,50
illy Kapsulu automāti Kafijas automāta Illy Y3.3 komplekts
Akcijas cena€199,00 Standarta cena€264,50
Kafijas automāta Illy Y3.3 komplekts
Pieejams uzreiz
Izvēlies iespējas
Ietaupi €65,50
illy Kapsulu automāti Kafijas automāta Illy Y3.3 komplekts
Akcijas cena€199,00 Standarta cena€264,50
Kafijas automāta Illy Y3.3 komplekts
Pieejams uzreiz
Izvēlies iespējas
Ietaupi €83,87
Jura Pupiņu automāti JURA kafijas automāts, E8 (EC) KOMPLEKTS
Akcijas cena€1.450,00 Standarta cena€1.533,87
JURA kafijas automāts, E8 (EC) KOMPLEKTS
Pieejams uzreiz
Izvēlies iespējas
Ietaupi €54,88
Jura Pupiņu automāti JURA kafijas automāts, ENA 8 (EC) KOMPLEKTS
Akcijas cena€1.279,00 Standarta cena€1.333,88
JURA kafijas automāts, ENA 8 (EC) KOMPLEKTS
Pieejams noliktavā
Izvēlies iespējas

Kas tad ietilps illy kafijas automāta komplektā?

Illy kapsulu kafijas automāts Y3.3

Illy Y3.3 kafijas automāts

Illy Y3.3 kafijas kapsulu automāts ir viens no visu laiku ērtākajiem kafijas pagatavošanas rīkiem. Vienkārši ievieto izvēlēto kafijas kapsulu, nospied pogu un dažu sekunžu laikā varēsi baudīt itāļu cienīgu melno kafiju vai espresso.

Illy piena putotājs

Illy piena putotājs

Kamēr kafijas automāts gatavos espresso vai melno kafiju, tikmēr ielej piena putotājā attiecīgo daudzumu piena un nospied podziņu. Par pārējo parūpēsies pats putotājs - tas saputos pienu atbilstošā temperatūrā un konsistencē.

BWT ūdens filtra kanna

BWT ūdens filtrs ar magniju un silīciju

Izcila kafija nav iedomājama bez kvalitatīva un filtrēta ūdens. Tāda, kurš ir attīrīts no piemaisījumiem un bagātināts ar nepieciešamajām minerālvielām - magniju, cinku, silīciju. Ļoti ieteicams lietot arī dzeršanai.

Illy iperespresso kafijas kapsulas

Illy iperespresso kapsulas

Illy kafijas kaspulas, kā jau iepriekš minēts, ir rūpīgi izstrādātas un patentētas, lai kafijas garša vienmēr būtu nemainīgi augstā līmenī. Šim kafijas automātam būs piemērotas tieši Illy iperespresso kafijas kapsulas, no kurām varēsi izvēlēties savam vēlamajam kafijas dzērienam piemērotākās kafijas kapsulas.

Illy porcelāna kafijas krūzīte

Illy porcelāna krūzītes

Izsmalcinātās illy porcelāna krūzītes ar apakštasītēm ienesīs Tavās mājās svētku sajūtu un ik rītu. Pirms pagatavo kafiju, rekomendējam uzsildīt porcelāna krūzīti, lai kafija ilgāk saglabātos karsta. Ja mājās nav pieejams trauku sildītājs, droši pirms kafijas pagatavošanas paskalo krūzīti ar karstu ūdeni.

Pieraksties jaunumiem!

Aktuālākās cenu kampaņas, kā arī informatīvi izglītojošs saturs par un ap kafijas tēmu. Pieraksties un iegūsti ekskluzīvu piekļuvi.