Bezmaksas piegāde no 29.99 eur visā Baltijā!

Viss, kas nepieciešams izcilai kafijai Tavās mājās!

Priecājamies par jau vairākiem tūkstošiem laimīgu un apmierinātu klientu Latvijā, kas dalījušies ar savām pozitīvajām atsauksmēm par Illy kafijas automāta priekšrocībām. Interesantākais, ka lielākoties par šo kafijas automātu klienti uzzinājuši tieši no radinieku, draugu un paziņu atsaukmēm un ieteikumiem!

Sākot no kafijas garšas, demokrātiskās komplekta cenas un kvalitātes līdz pat lietošanas parocīgumam un kompaktajam izmēram. Uzzini, ko saka mūsu klienti, turpinot lasīt!

Klientu atsauksmes:


Aizmirsti par negaršīgu, pliekanu kafijas garšu un kafijas biezumiem mutē. Ietaupi laiku kafijas gatavošanā, ko tagad vari veltīt sev un saviem mīļajiem. Nelauzi galvu par sarežģītām kafijas automāta lietošanas un tīrīšanas instrukcijām un esi drošs, ka kafija, ar ko cienāsi savus ciemiņus vai malkosi ik rītu - vienmēr būs nevainojami garda!

Kāpēc izvēlēties tieši illy kafijas kapsulu automātu?

 • 🔥  Kafija kā no smalkākā illy restorāna ik dienu Tavās mājās!
 • 🔥  Pasaulē atzīta kvalitāte, ko pozitīvi novērtējuši vairāki tūkstoši mūsu klientu Latvijā un vairāki desmiti tūkstošu klientu pasaulē!
 • 🔥  100% svaigi grauzdēta arabica kafija, kas hermētiski noslēgtajā kapsulā svaiga saglabājas daudz ilgāk, kā atvērtā kafijas paciņā!
 • 🔥 Pateicoties rūpīgi izvēlētajām kafijas proporcijām kafijas kapsulā - katra kafijas tase būt nemainīgi garda un aromātiska!
 • 🔥 Ļoti ērta, ātra kafijas pagatavošana un vienkārša automāta lietošana un tīrīšana!
 • 🔥 Īpaši kompakts izmērs un elegants dizains, kas iederēsies jebkurā virtuvē!
 • 🔥 Pērkot komplektā, saņem visu nepieciešamo kafijas baudīšanai, ietaupi 40 EUR + saņem bezmaksas piegādi līdz mājas durvīm jau nākamajā darba dienā!
 • 🔥 Pārliecinies par ieguvumiem pats - jebkurā no mūsu veikaliem vari izmēģināt gan kafijas automāta lietošanas parocīgumu, gan nogaršot kafiju!

7 kafijas dzērienu receptes, ko varēsi pagatavot mājās ik dienu!

Kas ietilpst šajā kafijas automāta komplektā?

Laiks sevi palutināt ar izcili gardu kafiju mājās! Uzzini, kāpēc tieši šāda komplektācija palīdzēs Tev mājās tikt pie izcilas restorāna līmeņa kafijas bez raizēm.

Illy y3.3 kafijas automāts

Illy Y3.3 kafijas kapsulu automāts
Illy Y3.3 kafijas kapsulu automāts ir viens no visu laiku ērtākajiem kafijas pagatavošanas rīkiem. Vienkārši ievieto izvēlēto kafijas kapsulu, nospied pogu un dažu sekunžu laikā varēsi baudīt itāļu cienīgu melno kafiju vai espresso. Illy kafijas kapsulas ir īpaši rūpīgi izgatavotas, lai kafija kapsulā vienmēr būtu hermētiski noslēgta, parūpējoties par nemainīgi augstu kvalitāti un garšu. Illy kapsulu automātu iespējams iegādāties par ļoti demokrātisku cenu, tas aizņems ļoti maz vietas, kompaktā izmēra dēļ, un tas ikdienā neprasīs gandrīz nekādu ikdienas kopšanu, salīdzinājumā ar pupiņu kafijas automātiem. 

Vairāk par kafijas automātu lasi šeit.

Illy piena putotājs by Piero Lissoni

Piena putotājs illy by Piero Lissoni
Ja savu rītu nevari iedomāties bez gaisīgām piena putām savā iecienītajā dzērienā un dod priekšroku latte, cappuccino un citiem kafijas piena dzērieniem, tad bez Illy piena putotāja tev neiztikt. Kamēr kafijas automāts gatavos espresso vai melno kafiju, tikmēr ielej piena putotājā attiecīgo daudzumu piena un nospied podziņu. Par pārējo parūpēsies pats putotājs - tas saputos pienu atbilstošā temperatūrā un konsistencē, lai piena putas Tavā kafijā būtu kā jebkurā smalkā restorānā vai kafejnīcā. 

Vairāk par piena putotāju lasi šeit.

BWT ūdens filtra kanna

Dzeramā ūdens filtra kanna BWT Vida, 2.6l
Izcila kafija nav iedomājama bez kvalitatīva un filtrēta ūdens. Kas ir kvalitatīvs ūdens? Tāds, kurš ir attīrīts no piemaisījumiem un bagātināts ar nepieciešamajām minerālvielām - magniju, cinku, silīciju. Šāds ūdens ne tikai nodrošinās daļu no dienā nepieciešamajiem minerāliem, bet arī uzlabos paša ūdens, kā arī kafijas garšu. Tai pat laikā, ūdens, kas attīrīts no kaļķakmens, paildzinās tava kafijas automāta dzīvi. Ilgtspējīga dzīvesveida ietvaros iesakām lietot krāna ūdeni, kas filtrēts caur šo kannu, tādā veidā atsakoties no videi nedraudzīgajām plastmasas ūdens pudelēm, vienlaikus arī ietaupot naudu. 

Vairāk par BWT ūdens filtra kannu lasi šeit.

Illy iperespresso kafijas kapsulas

Illy iperespresso kafijas kapsulas
Illy kafijas kaspulas, kā jau iepriekš minēts, ir rūpīgi izstrādātas un patentētas, lai kafijas garša vienmēr būtu nemainīgi augstā līmenī. Šim kafijas automātam būs piemērotas tieši Illy iperespresso kafijas kapsulas, no kurām varēsi izvēlēties savam vēlamajam kafijas dzērienam piemērotākās kafijas kapsulas. Pieejamas arī bezkofeīna kafijas kapsulas.

Uzzini, kā izvēlēties sev piemērotākās Illy kafijas kapsulas šeit.

Aplūko Illy kafijas kapsulu pievādājumu šeit.

Krūzītes illy melnai kafijai

Illy porcelāna krūzītes
Izsmalcinātās illy porcelāna krūzītes ar apakštasītēm ienesīs Tavās mājās svētku sajūtu un ik rītu. Pirms pagatavo kafiju, rekomendējam uzsildīt porcelāna krūzīti, lai kafija ilgāk saglabātos karsta. Ja mājās nav pieejams trauku sildītājs, droši pirms kafijas pagatavošanas paskalo krūzīti ar karstu ūdeni, līdz ārpusē sajūti, ka tā paliek silta. 

Aplūko illy porcelāna krūzīšu piedāvājumu šeit.

Pērkot komplektā - ietaupi 65 EUR!

Jaunums - īpaši limitēta kolekcija jaunās pasteļu krāsās!

illy kafijas automāts Y3.3 EC gaiši zaļš, dzeltens, oranžs

Ekskluzīva illy kafijas automātu Y3.3 kolekcija īpaši limitētā skaitā!

Laiks mājās ienest mūžīgo un ziedošo pavasari un Itālijas dienvidu šarmu ar vienmēr izcili svaigu un gardu illy kafiju un jaunajām illy kafijas automātu krāsām - saulaini dzelteno, krēmīgo koraļļu un pasteļu zaļo.
 

Jaunumus apskati šeit!
illy kafijas automāts Y3.3 EC gaiši zaļš, dzeltens, oranžs

 

Section
Drop element here!
Section
Drop element here!
Bezmaksas piegāde no 29 €
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts<br/>+371 25439758
Klientu atbalsts
+371 25439758
 • Jura kafijas automāti logo
 • Rocket Bean Roastery logo
 • Illy logo
 • Lavazza logo
 • Musetti logo
 • Swedbank norēķini
 • SEB bankas norēķini
 • Apple pay logo
 • Luminor bankas norēķini
 • VISA karšu norēķini
 • MasterCard karšu norēķini
Uzraksti mums!