Izbaudi perfektu tasi kafijas ar illy Smart kafijas automātu! Pērc kafijas automātu un saņem kapsulas 2 mēnešiem dāvanā (16 iepakojumi).

Illy Smart kafijas automāts ar MPS kapsulām ir lētāka alternatīva illy iperespresso kafijas kapsulām, nezaudējot kvalitātē. Liec grozā illy Smart kafijas automātu un saņem MPS kapsulas dāvanā veseliem 2 mēnešiem. Šī kapsulu sistēma paredzēta juridiskajām personām - maziem birojiem, skaistumkopšanas saloniem un citiem kolektīviem, kas patērē līdz 10 kafijas krūzītēm dienā.

Illy smart10 kafijas kapsulu automāts

Illy MPS kafijas kapsulu automāts SMART10

Īpašais akcijas piedāvājums:
- Liec grozā illy Smart kafijas automātu un 16 iepakojumus MPS kapsulas par kurām tev nebūs jāmaksā.

Viens no mazākajiem kapsulu kafijas automātiem no illy, kas darbojas ar MPS kapsulu sistēmu. Ar īpaši elegantu un kompaktu dizainu illy Smart 10 kafijas automāts ir radīts mazo biznesu kafijas paužu nodrošināšanai. Vadības panelis ir intuitīvs, ērts un viegli lietojams. Izgatavots Itālijā, kas garantē uzticamību un kvalitāti. Automātiskais gaidīšanas režīms ieslēdzās pēc 15min, kas taupa jūsu elektroenerģiju. Ievietojiet kādu no MPS kapsulām un nospiediet gatavošanas pogu! Kafijas automāts pats noteiks izvēlēto kafijas daudzumu. Divi krūzīšu turētāji ļauj izmantot dažādu izmēru un augstumu tasītes atkarībā no izvēlētā kafijas veida.

Aplūkot automātu
Illy smart30 kafijas kapsulu automāts

Illy MPS kafijas kapsulu automāts SMART30

Īpašais akcijas piedāvājums:
- Liec grozā illy Smart kafijas automātu un 16 iepakojumus MPS kapsulas par kurām tev nebūs jāmaksā.

Viens no efektīvākajiem kapsulu kafijas automātiem no illy, kas darbojas ar MPS kapsulu sistēmu. Ar īpaši elegantu un pārdomāto dizainu illy Smart 30 kafijas automāts ir radīts, lai to lietotu darba vietās - birojos, salonos, frizētavās utt. Vadības panelis ir intuitīvs, ērts un viegli lietojams. Izgatavots Itālijā, kas garantē uzticamību un kvalitāti. Automātiskais gaidīšanas režīms ieslēdzās pēc 15min, kas taupa jūsu elektroenerģiju. Ievietojiet kādu no MPS kapsulām un nospiediet gatavošanas pogu! Kafijas automāts pats noteiks izvēlēto kafijas daudzumu. Divi krūzīšu turētāji ļauj izmantot dažādu izmēru un augstumu tasītes atkarībā no izvēlētā kafijas veida.Kafijas automātā iespējams pagatavot espresso un melnu kafiju.

Aplūkot automātu

Aktuālākie produkti

Skatīt visus
illy Kapsulas Kafijas kapsulas illy MPS, Lungo - melnai kafijai, 15 gab
illy Kapsulas Kafijas kapsulas illy MPS, Espresso, Vidēji grauzdēta, 15gab
illy Kapsulas Kafijas kapsulas illy MPS, Espresso, Tumši grauzdēta 15gab
illy Kapsulas Kafijas kapsulas illy MPS, Espresso Bezkofeīna, 15gab
Ietaupi €206,35
Mitaca Kapsulu automāti Kafijas automāts Mitaca M5
Akcijas cena€199,00 Standarta cena€405,35
Kafijas automāts Mitaca M5
Pieejams uzreiz
Mitaca Kapsulu automāti Kafijas automāts Mitaca m1 v2.0, melns
Akcijas cena€140,00
Kafijas automāts Mitaca m1 v2.0, melns
Pieejams uzreiz
illy Kapsulu automāti Kafijas kapsulu automāts illy Smart 10 mps, melns
illy Kapsulu automāti Kafijas kapsulu automāts illy Smart 30 mps, melns
illy Kapsulu automāti Kafijas kapsulu automāts illy Smart 50 mps, melns

Kāpēc izvēlēties illy SMART?

Baudi nevainojamu kafiju vienmēr ar illy SMART kafijas kapsulu konceptu birojiem. 
Lūk, dažas no priekšrocībām:


1. Svaigums: Illy SMART kapsulu koncepcija nodrošina, ka katra kafijas tasīte ir pagatavota no svaigi maltām illy pupiņām, kas ļauj baudīt bagātīgāko un noturīgāko garšu. Atšķirībā no tradicionālajā kafijas automāta, kurā kafijas pupiņas zaudē aromātu un garšu divu līdz trīs dienu laikā, illy SMART garantē katras tasītes svaigumu.

2. Izmaksu efektivitāte: illy SMART izstrādāts, lai birojam ļautu ietaupīt, saglabājot augstvērtīgāko illy kvalitāti. Tiek pilnībā izslēgtas uzturēšanas un remonta izmaksas, iekārtas iegādes vai nomas izmaksas ir minimālas, tāpēc beidzot birojā vari maksāt tikai par izdzerto kafiju, bez apslēptām papildizmaksām.

3. Ergonomisks risinājums: illy SMART ir ergonomiskākais risinājums birojos. No 10,5 cm platumā, automāts paredzēts arī šaurām virtuvēm, vai novietošanai biroja recepcijas zonā.


4. Lietošanas vienkāršība: illy Smart ir ļoti vienkārši lietojams, un ar minimālām tīrīšanas prasībām. Atkaļķošana 1x mēnesī to padara par piemērotu risinājumu aizņemtajā biroja ikdienā, kas ļaus izvairīties no visiem zināmās ikdienas piena sistēmas un kafijas brūvera tīrīšanas.

Daži no mūsu sadarbības partneriem, kas jau šobrīd bauda gardāko kafiju pilsētā savos birojos, restorānos vai viesnīcās:

Kāpēc tieši mūs izvēlēties par savu kafijas partneri?

  • Kopš 2012. gada nodrošinām kafijas risinājumus vairāk kā 400 klientiem viesnīcu, restorānu, kafejnīcu, take-away un biroju kafijas segmentos;
  • Esam vienīgie un oficiālie Illy zīmola izplatītāji Latvijā;
  • Pārstāvam vienīgo kafijas universitāti Baltijā - Universita del Cafe;
  • Piedāvājam izcili gardu kafiju, kā labākajos Latvijas restorānos;
  • Nodrošinām kafijas automāta bezmaksas testu un kafijas degustāciju, pirms lēmuma pieņemšanas; 
  • Nodrošinām operatīvu tehnisko atbalstu ik dienu ar lielāko kafijas automātu inženieru komanda Baltijā;
  • Tava zīmola vārdā veiksim ziedojumu par katru iegādāto kafijas kg;
  • Piešķiram unikālu atlaižu kodu pārstāvētā uzņēmuma darbiniekiem Es Mīlu Kafiju veikalos;

Droši sazinies ar mums, ja rodas kādi papildus jautājumi!