Mēs esam sarūpējuši ne tikai gardu kafiju, tēju vai kafijas automātus, bet gan arī citas vērtīgas dāvanas, ko jūs varētu pasniegt saviem tuvākajiem un draugiem. Starp populārākajām dāvanām, ko mūsu klienti izvēlas varam minēt illy kafijas kapsulu automātus, "Coffee expert" kafijas meisterklasi un universālo Es Mīlu Kafiju dāvanu karti, kas ļaus tās saņēmējam pašam izvēlēties sev dāvanu no vairāk kā 800 dažādiem produktiem. Zemāk apskati dažas no populārākajām dāvanu idejām.

Kafijas meistarklase

Aizraujoša "Coffee Expert" illy kafijas meistarklase

Iegrimsti plašajā kafijas pasaulē kopā ar mūsu kafijas ekspertiem. Atklāj lielākos kafijas noslēpumus, piedalies degustācijās un piešauj roku latte art izaicinājumā. Kafijas meisterklase būs aizraujošs piedzīvojums kafijas pasaulē.

Apskatīt
Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

Dāvanu karte no Es Mīlu Kafiju

Dāvanu karte ir pats universālākais dāvanu paveids. Ja īsti nezini, ko uzdāvināt, bet zini, ka saņēmējs arī mīl kafiju, tad dāvanu karte būs pašā laikā.

Apskatīt
Jaunās krāsa illy Y3.3 kafijas kapsulu automāts

Illy kafijas automāti dažādās krāsās

Mazi, pievilcīgi un gana jaudīgi - jaunie illy Y3.3 kafijas kapsulu automāti papildinās jebkura kafijas cienītāja virtuvi vai mazo ofisu.

Apskatīt
Asobu termopudeles un termokrūzes

Kvalitatīvas termokrūzes un pudeles

Termokrūze vai pudele sen jau vairs nav tikai praktisks priekšmets šķidruma patērēšanai, bet bieži kalpo kā stilīgs aksesuārs tavai ikdienai.

Apskatīt visas
Lieliskas idejas kafijas dāvanām

Dāvanu komplekti - izvēlies pats!

Jebkurā brīdī iespējams pašam sakomplektēt un izvēlēties savu dāvanas saturu vai izvēlēties no jau iepriekš sagatavotiem komplektiem.

Apskatīt
Illy kafijas pupiņas un malta kafija

Kvalitatīva, svaigi grauzdēta un īpaši garda kafija!

Pie mums atradīsi gan Latvijā svaigi grauzdētu kafiju no Rocket Bean Roastery, kā arī pasaules populārākos zīmolus, kā illy, Musetti vai Lavazza.

Apskatīt
Damman tējas dāvnu komplekti

Izsmalcināta un kvalitatīva tēja no Francijas.

Tējas meistari no Dammann patīkami pārsteigs jebkuru skeptiķi un vēlreiz apliecinās, ka ir vieni no labākajiem tējas meistariem pasaulē.

Apskatīt
Kafijas brūvrīki

Kvalitatīvi kafijas brūvrīki

Kafiju var pagatavot daudz un dažādos veidos - iepriecini kādu no saviem mīļajiem ar mokas kanniņu, chemex, frnču presi vai pat aeropresi.

Apskatīt
Porcelāna trauki kafijai illy

Eleganti porcelāna trauki

Kafija jābauda no izsmalcinātiem, skaistiem un elegantiem traukiem. Tieši tādus atradīsi pie mums, ik pa laikam noķerot kādu no limited edition illy kolekcijām.

Apskatīt

Pieraksties jaunumiem!

Aktuālākās cenu kampaņas, kā arī informatīvi izglītojošs saturs par un ap kafijas tēmu. Pieraksties un iegūsti ekskluzīvu piekļuvi.