Dolce Gusto kafijas kapsulas

Dolce Gusto kafijas kapsulu sistēma: ērts veids, kā baudīt perfektu kafijas tasi.

Kad runa ir par kafiju, ikvienam ir atšķirīgas vēlmes un vajadzības. Dažiem tā vēlama ātri un vienkārši, bet citi vēlas bagātu un dažādu kafijas pieredzi. Citi nevēlas tērēt laiku uz kafijas pagatavošanu, savukārt ir cilvēki, kas velta lielu uzmanību katram kafijas pagatavošanas sīkumam, lai rezultāts būtu nevainojams. Dolce Gusto kafijas kapsulas piedāvā risinājumu abiem. Šeit ir dažas šīs kafijas kapsulu sistēmas priekšrocības:

  1. Ērtības lietošanā: Dolce Gusto kafijas kapsulu sistēma ir nepārspējami ērta. Jums vienkārši jāievieto kapsula, jāizvēlas vēlamās krūzītes lielums un jānospiež poga. Jūsu kafija būs gatava jau dažās sekundēs. Tas padara to perfektu steidzīgiem rītiem, kad jums nav laika gaidīt uz tradicionālo kafijas automātu.

  2. Dažādība produktu izvēlē: Šī kafijas kapsulu sistēma piedāvā plašu kafijas kapsulu izvēli, tostarp espresso, cappuccino, latte macchiato un vēl vairāk. Tas nozīmē, ka jūs varat ik dienu baudīt atšķirīgu kafiju, nemeklējot specializētos coffee shopus. Populārākie no Dolce Gusto ražotājiem ir Nescafe Dolce gusto kafijas kapsulas, Starbucks Dolce Gusto kafijas kapsulas, Lavazza un Musetti zīmoli.

  3. Kvalitāte katrā krūzītē: Dolce Gusto kafijas kapsulu sistēma izmanto augstas kvalitātes kafijas pupiņas un sastāvdaļas, nodrošinot, ka katrs jūsu pagatavotais kafijas tas ir augstākās kvalitātes. Jūs varat baudīt bagātu un gardu kafijas pieredzi neizejot no mājas. Kas vēl svarīgi, katra kapsula kvalitātes ziņā ir identiska, kas nozīmē, ka lietotājam nebūs iespējas pagatavot nekvalitatīvu kafiju nemācēšanas pēc, jo vienīgā lietotāja iesaiste ir kafijas pagatavošanas pogas nospiešana.

  4. Elastība: Ar Dolce Gusto kafijas kapsulu sistēmu, jūs varat izvēlēties kafijas stiprumu un lielumu. Tas nozīmē, ka varat pielāgot kafiju jūsu personīgajām vēlmēm, neatkarīgi no tā vai vēlaties spēcīgu espresso vai kremīgu latte. Dolce Gusto kapsulas izceļas ar to, ka bieži vien no tām var pagatavot garāku kafiju, kas iet pie sirds lielo krūžu mīļotājiem. Populārākais produkts šajā kategorijā ir Dolce Gusto Cappuccino kafijas kapsulas.

  5. Viegla kopšana un tīrīšana: Atšķirībā no tradicionāliem kafijas automātiem, Dolce Gusto kafijas kapsulu sistēma ir ļoti viegli tīrāma. Vienkārši izņemiet izlietotās kapsulas no kapsulu tvertnes un turpiniet lietot kafijas automātu. Automāta ilgmūžībai un labākai kafijas garšai noteikti iesakām izmantot filtrētu ūdeni. Es Mīlu Kafiju komanda par labāko atzinusi BWT dzeramā ūdens filtrus, ko iesakām lietot, lai filtrētu pilsētas ūdeni un lietotu to arī kafijas automātā. Filtrs attīra ūdeni, uzlabo ūdens un kafijas garšu, kā arī saudzē automātu no aizkaļķošanās.

Featured products

Musetti Kapsulas Kapsulas Musetti MIO Espresso, Dolce Gusto 12gb
Akcijas cena€2,99 Standarta cena€5,89
Kapsulas Musetti MIO Espresso, Dolce Gusto 12gb
Pieejams uzreiz
Starbucks Kapsulas Starbucks Dolce Gusto kafijas kapsulas Espresso Roast 12gab
Akcijas cena€5,50 Standarta cena€6,99
Starbucks Dolce Gusto kafijas kapsulas Espresso Roast 12gab
Pieejams uzreiz
Musetti Kapsulas Kapsulas Musetti Evoluzione, Dolce Gusto 12gb
Akcijas cena€2,99 Standarta cena€5,89
Kapsulas Musetti Evoluzione, Dolce Gusto 12gb
Pieejams uzreiz

Universita del Cafe

Esam lepni pārstāvēt vienīgo akreditēto kafijas universitāti Baltijā - Universita del Cafe.