Ūdens filtra krūzes un dzeramā ūdens filtri no BWT


Kāpēc ūdens ir tik svarīgs? Kafija ir viens no vispopulārākajiem dzērieniem pasaulē, un tās garša ir atkarīga no vairākiem faktoriem, no kuriem viens ir ūdens. Patiesībā ūdens kvalitāte var lielā mērā ietekmēt jūsu kafijas garšu un kopējo dzēriena kvalitāti. Šajā bloga ierakstā mēs apskatīsim filtrētā ūdens ietekmi uz kafiju un kāpēc kafijas mīļotājiem ir svarīgi izvēlēties kādu ūdeni lietot kafijas un arī tējas pagatavošanai un kādus dzeramā ūdens filtrus nepieciešams izvēlēties, lai to attīrītu un bagātinātu.

Kāpēc filtrēts ūdens ir svarīgs kafijai? Kafija sastāv no 98% ūdens, un tā kvalitāte var lielā mērā ietekmēt jūsu kafijas garšu. Ūdens piemaisījumi, piemēram, hlors, kalcijs un smagie metāli, var mainīt kafijas garšu un aromātu. Savukārt, filtrēts ūdens noņem šos piemaisījumus, radot tīrāku un svaigāku garšu jūsu kafijai. Kas vēl būtiski, BWT ūdens filtri un filtru krūzes ne tikai noņem piemaisījumus, bet bagātina ūdeni ar tādiem vajadzīgiem minerāliem, kā magnijs, silīcijs un cinks. Tieši magnijs ir tas minerāls, kas būtiski uzlabo ūdens garšu padarot to nedaudz saldenu.

Ko dara ūdens filtri? Izmantojot filtrētu ūdeni kafijai, jūs noņemat jebkādus nevēlamos piemaisījumus, kas var ietekmēt kafijas garšu un aromātu. Piemēram, hlors var dot kafijai ķīmisku garšu un smaku. Līdzīgi kalcijs vai smagie metāli, var radīt rūgtu vai skābu garšu kafijā un jūs domāsiet, ka kafijas pupiņas bijušas nekvalitatīvas. Noņemot šos liekos ūdens piemaisījumus, filtrēts ūdens ļauj dabiskajām kafijas garšām un aromātiem izcelties. Patiesībā Latvijas lielo pilsētu ūdens pēc tā sastāva ir pietiekoši kvalitatīvs, lai to lietotu uzturā un no tā pagatavotu, piemēram, kafiju. Taču jāsaprot, ka maģistrālie ūdens cauruļvadi un caurules mājās var būt pat nav mainītas 50 gadus un tieši šis faktors pasliktina ūdens kvalitāti.

Kādu filtru vajadzētu izvēlēties? Mājas apstākļiem ir pieejami dažādi dzeramā ūdens filtri, katrs ar savām priekšrocībām. Pamatfunkciju, proti, ūdens attīrīšanu, visi filtri veic daudz maz vienādi, taču bez tā filtri arī spēj bagātināt ūdeni ar nepieciešamajām minerālvielām - cinks, magnijs. Kā arī spēj mīkstināt cietu ūdeni vai pat uzlabot tā pH līmeni. Dažas no populārākajiem opcijām ietver BWT magnija filtru, BWT magnija un cinka filtru, kā arī mīkstināta ūdens filtru no BWT. Filtra lietošana ne tikai uzlabos ūdens kvalitāti, bet arī aizsargās jūsu elektroierīces no aizkaļķošanās (kafijas automāts, tējkanna), kā arī ietaupīs jums daudz naudas un neērtības, ja pašlaik ūdeni pērkat plastmasas pudelēs vai lietojat lielos ūdens bunduļus. It īpaši mūsdienās, ļoti svarīgs faktors ir ietekme uz vidi. Viens ūdens filtrs spēj aizstāt līdz pat 100 plastmasas pudelēm, kas uz kopējo iedzīvotāju skaitu ir neaptverams daudzums.

Saudzēsim vidi un taupīsim savus līdzekļus, efektīvi izmantojot esošo krāna ūdeni. Kopā ar šiem diviem ieguvumiem vēl baudīsim daudz garšīgāku kafiju vai tēju savās mājās.

Universita del Cafe

Esam lepni pārstāvēt vienīgo akreditēto kafijas universitāti Baltijā - Universita del Cafe.