Ilgtspēja iet roku rokā ar izcili gardu illy kafiju!

 

Kafijas zīmols “illy Caffe” pasaulē iemantojis lielu atpazīstamību ne tikai kafijas mīļu vidū, kas ikdienā iecienījuši baudīt augstvērtīgo, kvalitatīvo un īpaši garo illy kafiju, bet arī tādēļ, ka illy ir kļuvis par vienu no kafijas zīmolu līderiem pasaulē, kas ik gadu demonstrē savu apņemšanos un ieguldījumu ilgtspējīgas un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības īstenošanā.

Mūsdienās arvien vairāk zīmolu aktualizē šo svarīgo tēmu, taču pavisam maza daļa šos solījumus patiesi īsteno arī ikdienā visā uzņēmuma darbības ķēdē. Savukārt illy zīmola gadījumā ilgtspējīgumu apstiprina ne tikai solījumi, bet arī reāli darbi, kam par godu illy ir saņēmis vairākus Starptautiskus apbalvojumus un sertifikātus.

Es Mīlu Kafiju - ilgtspējīgs kafijas partneris tavam biznesam

Illy zīmola darbi runā paši par sevi!

 • Kvalitāte, kas iet roku rokā ar sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību.
Viens no galvenajiem veidiem, kā Illy jau 80 gadu garumā demonstrē savu apņemšanos nodrošināt ilgtspējību, ir ciešu attiecību veidošana ar kafijas audzētājiem.

No rūpīgi atlasītām sadarbībām, izvēloties tikai labākos Arabica kafijas ražotājus, līdz rūpēm par godīgu un vienlīdzīgu atalgojuma, darba iespēju, drošu darba apstākļu, dzīvesvietu un medicīnas nodrošināšanu visu darbinieku vidū, kam tā ir nepieciešama.

Tāpat illy rūpējas par zināšanu un pieredzes apmaiņu, ko nodrošina illy kafijas universitāte “Università del Caffè", apmācot audzēt augstas kvalitātes produktus, kas iet roku rokā ar vides saudzēšanu un ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, tādējādi veicinot nepārtrauktu procesu un kvalitātes uzlabošanu un ražošanas ilgtspēju.
  Es Mīlu Kafiju - ilgtspējīgs kafijas partneris tavam biznesam
  • Rūpes par apkārtējo vidi!
  Illy zīmola ietekme uz vidi tiek ievērota visā piegādes ķēdē, īpašu uzmanību pievēršot enerģijas iegūšanai no ilgtspējīgiem avotiem, izmantojot atjaunojamo resursu enerģiju un energoefektīvus risinājumus. Tāpat tiek domāts par kopējo atkritumu samazināšanu un radīto atkritumu apsaimniekošanu videi draudzīgā veidā, izmantojot kompostēšanu un otrreizējo pārstrādi, kā arī efektīvu ūdens izmantošanu visā uzņēmuma darbībā.

  Ilgtspējības centienu ietvaros Illy īsteno vairākas iniciatīvas, tostarp, investē pētniecībā, lai uzlabotu kafijas pupiņu ražu un kvalitāti.
   Es Mīlu Kafiju - ilgtspējīgs kafijas partneris tavam biznesam
   • Tiekšanās pēc izcilības!
   Rūpējoties par vidi, Illy viens no svarīgākajiem pamatprincipiem ir parūpēties arī par to, lai ikviens kafijas mīlis var baudīt vislabāko iespējamo kafijas pieredzi, ko daba un cilvēka kopdarbs spēj radīt.

   Jau vairāk kā 80 gadu garumā illy turpina tiekties pēc izmeklētas izcilības kvalitātē un garšā, to darot ilgtspējīgi, sociāli, ekonomiski atbildīgi un dabai draudzīgi.
    Es Mīlu Kafiju - ilgtspējīgs kafijas partneris tavam biznesam

    Citējot Illy valdes priekšsēdētāja Andrea Illy teikto: "Illy mēs uzskatām, ka ilgtspējība ir ne tikai ētiska atbildība, bet arī mūsu panākumu atslēga," Illy ir apņēmies kļūt par kafijas zīmolu, kas visā ražošanas ķēdē no kafijas pupiņu audzēšanas līdz gardai kafijas tasītei mājās, birojā, restorānā vai viesnīcā spēj realizēt 100% ilgtspējīgu uzņēmējdarbību.

    Pievienojies un kļūsti par daļu no ilgtspējīgas uzņēmējdarbības kustības! Izvēlies ilgtspējīgu kafijas partneri savām mājām un birojam.

    Featured products

    illy Kafijas pupiņas Kafijas pupiņas Illy, Vidēji Grauzdētas, 250g
    Akcijas cenaNo €8,50/gab.
    Kafijas pupiņas Illy, Vidēji Grauzdētas, 250g
    Pieejams uzreiz
    illy Malta kafija Maltā kafija Illy, Vidēji grauzdēta, 250g
    Akcijas cenaNo €8,50/gab.
    Maltā kafija Illy, Vidēji grauzdēta, 250g
    Pieejams uzreiz
    illy Kafijas pupiņas Kafijas pupiņas Illy, bez kofeīna, 250g
    Akcijas cenaNo €8,50/gab.
    Kafijas pupiņas Illy, bez kofeīna, 250g
    Pieejams uzreiz

    Universita del Cafe

    Esam lepni pārstāvēt vienīgo akreditēto kafijas universitāti Baltijā - Universita del Cafe.