Rocket Bean Roastery - autentiska garša, izmeklēta kvalitāte, ilgtspējīga domāšana

Rocket Bean Roastery - sīvs sāncensis kafijas milžiem pasaulē!

Liels prieks, ka arī mēs Latvijā varam lepoties ar augstas klases kafijas grauzdētāju Rocket Bean Roastery, kas nu jau kļuvis par visstraujāk augošo speciālās kafijas grauzdētavu-kafijas veikalu Ziemeļeiropā un iekarojis daudzu kafijas gurmānu sirdis.

Rūpīgi atlasītas sadarbības, izvēloties tikai labākos kafijas audzētājus Āfrikā, Indonēzijā, Centrālamerikā un Latīņamerikā, regulāri apciemojot saimniecības klātienē, lai pārliecinātos un nodrošinātu nemainīgi augstu kvalitāti un autentisko garšas pieredzi, ko pēc tam, svaigi grauzdētu Latvijā, varētu sniegt ikvienam kafijas mīlim, kurš meklē īpaši izsmalcinātu kafijas baudījumu.

Rocket Bean Roastery svaigi grauzdētas kafijas pupiņasRocket Bean Roastery kafijaRocket Bean Roastery svaigi grauzdētas kafijas pupiņas


Ilgtspējas kodols - harmoniska sinerģija starp dabu un cilvēku.


Rocket Bean stāsts nav tikai par augstvērtīgu kafiju, bet arī par sociāli atbildīgu, dabai draudzīgu un ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, ko apliecina arī iegūtais Rainforest Alliance sertifikāts, kas katru gadu tiek pārskatīts un atkārtoti piešķirts par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības apliecinājumiem ikdienas praksē.

Rainforest Alliance
ir nevalstiska organizācija, kas šobrīd darbojas 60 pasaules valstīs un tās pamatmērķis ir veicināt ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, kas veido harmonisku sinerģiju starp vidi un cilvēku. Rūpes par vidi, īstenojot ilgtspējīgu lauksaimniecību, kas saudzē bioloģisko daudzveidību un nodrošina augsnes, mežu, ūdens un savvaļas dzīvnieku aizsardzību. Kā arī ikdienā piekopjot sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību - taisnīgu, vienlīdzīgu darbinieku tiesību un darba apstākļu nodrošināšanu, mājokļu, medicīnas un izglītības nodrošināšanu, kā arī kopējo labklājības līmeņa celšanu vietējo kopienu vidū.

Tāpat Rocket Bean Roastery ikdienā izmanto energoefektīvas grazdēšanas iekārtas, pārstrādā atkritumus un turpina investēt jaunās inovācijās, kafijas iepakojumos un iekārtās, lai samazinātu savu atstāto oglekļa pēdu.

 

Rocket Bean Roastery svaigi grauzdētas kafijas pupiņas Rocket Bean Roastery svaigi grauzdētas kafijas pupiņas

Latvijā svaigi grauzdēta kafija

Mēs varam lepoties ne tikai ar to, ka arī mūsu klāstā pieejams izmeklēts Rocket Bean Roastery specializētās kafijas klāsts, bet arī par to, ka pēc īpaši izveidotām receptēm, kafijas mīļiem piedāvājam arī 4 mūsu pašu Rocket Bean Roastery grauzdētās kafijas - I Love Coffee, Mood, iCoffee un Cremosso.

Augstvērtīga un izmeklēta garša katrā tasītē valdzinās ar saldām šokolādes, karameļu, riekstu un sulīgām ķiršu un sarkanā apelsīna notīm. Ja esi apjucis plašajā kafijas klāstā un nezini, ko izvēlēties, dod mums ziņu un mēs palīdzēsim Tev atrast vispiemērotāko kafiju Tavām vēlmēm.

Plašo kafijas pupiņu un maltās kafijas klāstu aplūko šeit.

Ja vēlies Latvijā svaigi grauzdētu kafiju arī savā birojā, piesakies bezmaksas degustācijai un kafijas automāta testam šeit.

Universita del Cafe

Esam lepni pārstāvēt vienīgo akreditēto kafijas universitāti Baltijā - Universita del Cafe.