BWT dzeramā ūdens filtra kanna - Es Mīlu Kafiju


Kas Tev iešaujas prātā brīdī, kad izdzirdi vārdu savienojumu ūdens filtrs? Nereti daudziem pirmā asociācija ir šāda - nevajadzīga, dārga luksuss prece, kas vidusmēra cilvēkam nav nepieciešama. Izrādās, tie visi ir mīti!

Dzeramā ūdens filtru cenas īstenībā ir pat ļoti draudzīgas, turklāt ieguvumi ilgtermiņā būs vairāk nekā pārsteidzoši! Vai zināji, ka, ikdienā iegādājoties ūdeni plastmasas pudelēs, pārmaksā vidēji 5 reizes vairāk, nekā, ja ūdeni dzertu no ūdens filtra kannas? Dzeramā ūdens filtra kannu lietošana palīdzēs ne tikai būtiski ieekonomēt, bet arī saudzēt vidi un paildzināt Tavu sadzīves tehnikas ilgtspēju un mūžu.

Un tas nebūt vēl nav viss! Rūpējoties par veselību, Tev ir iespēja ne tikai baudīt tīru un gardu ūdeni ikdienā, bet arī uzņemt vērtīgas minerālvielas, ar kurām bagātināts dzeramais ūdeni. Kāpēc gan neizmantot šo lielisko iespēju uzņemt vidēji 20% no magnija un cinka devas, tikai izdzerot nepieciešamo dienas ūdens daudzumu?

BWT dzeramā ūdens filtra kanna - Es Mīlu Kafiju

Vai patiesi zini, cik ikdienā izmaksā Tavs ieradums?

Daudzi noteikti nav aizdomājušies par to, cik ikdienā izmaksā tik ikdienišķs paradums, ūdeni iegādājoties plastmasas pudelēs, un kādu ilgtermiņa ietekmi tas atstāj uz dabu, aptuveni 1 minūtē pasaulē saražojot vidēji 1 000 000 plastmasas pudeles. Un tas nav viss, lai šīs plastmasas pudeles saražotu, kā arī transportētu, tiek radīts arī liels daudzums CO2 emisijas, kas tikai turpina atstāt traģiskas sekas uz mūsu planētu. Vai zināji, ka mikroplastmasa mūsdienās atrodama gandrīz visur – gan gaisā, gan augsnē, gan pārtikā un ūdenī, tādējādi nonākot arī mūsu organismā? Ja mūsu paradumi nemainīsies, okeānos pēc 30 gadiem būs vairāk plastmasas, nekā zivju, vai tas nav biedējoši?

Ko varam darīt lietas labā? 1. solis: pārskatīt savus ikdienas ieradumus, piemēram, aizstājot vienreiz lietojamās plastmasas pudeles ar dzeramā ūdens filtra kannām. Turklāt šie ūdens filtri ilgtermiņā būs ne tikai dabai, bet arī mūsu organismam un maciņam draudzīgi!

Ar ūdens filtra kannu ietaupi līdz pat 200 EUR gadā!

Parēķināsim, veikalā pērkot 2l dzeramo ūdens plastmasas pudeli, cena par 1l būs apmēram 0,40 eiro, dienā izdzerot 2l ūdens, gadā tie ir 730l, kas rezultējas kopējā summā – 292 eiro.

Savukārt, dzerot krāna ūdeni, kas filtrēts caur BWT filtra kannu (ar tilpumu 2,7l): Viena filtra cena būs 8 eiro un to tā varēsim izfiltrēt apmēram 120 litrus ūdens. Cena par 1 izfiltrētu litru ūdens būs 0,07 eiro. Dienā tiks izdzerti vidēji 2 litri ūdens, savukārt gadā 730 litri; kopējā summa būs 78,10 eiro.

BWT ūdens filtra kannu ietaupījums

Kaspars Brūvelis no Baltic Water dalās pieredzē: „Es – kā 36 gadīgs vīrietis ar gana aktīvu dzīvesveidu un darbu spriedzes apstākļos – ikdienā ļoti sekoju līdzi ūdens patēriņam. Tā kā veselības labad izdzeru līdz pat 4 litriem ūdens dienā, man kā patērētājam ūdens kvalitāte ir visnotaļ svarīga. Tāpat kā tas, – kā pēc iespējas mazāk kaitēt apkārtējai videi. Manuprāt, BWT piedāvātā unikālā, patentētā tehnoloģija – ūdens filtri, kas attīra ūdeni no nevēlamiem piemaisījumiem, uzlabo tā garšu, smaržu un bagātina ar vērtīgiem minerāliem, – ir brīnišķīga iespēja, kā padomāt gan par savu, gan planētas labsajūtu. Protams, pieradumam ir liels spēks, bet, atsaucoties gan uz savu, gan klientu pieredzi – atradināšanās no PET pudeļu lietošanas sākumā ir visai izaicinoša, bet pēc tam pārņem liels gandarījums un prieks par rezultātiem.”

Mums jau labi zināms, ka mūsu organismam ļoti svarīgi ikdienā uzņemt pietiekamu daudzumu tīra, kvalitatīva ūdens, taču sapratne par vārdiem „tīrs” un „kvalitatīvs”, nereti atšķiras. Tad, kā varam zināt, ka dzeramais ūdens no krāna ir nekaitīgs un būs bez nepatīkamas piegaršas un smaržas?

"Mūsu valstī ūdens kvalitātes standartus nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 671. Un, lai gan Latvijā ar dzeramā ūdens kvalitātes nodrošināšanu ūdens sagatavošanas stacijās viss ir kārtībā, taču būtiskākā atšķirība, kas jāsaprot, ka mūsu ūdens krāns, veļasmašīna, kafijas automāts, tējkanna un citas ierīces nav pa tiešo pieslēgtas pie stacijas ūdens padeves, ūdenim no stacijas jāiziet cauri diezgan garam ceļam, kur var sākties problēmas.

Cauruļvadu sistēmas nolietojas, tajās veidojas aizaugumi un nosēdumi, kas ir labvēlīga augsne dažādiem nevēlamiem mikroorganismiem. Tieši šī iemesla dēļ, rūpējoties par savu veselību un elektrisko ierīžu ilgtspēju, rekomendējam ikdienā izmantot dzeramā ūdens attīrīšanas filtrus.”

To, cik kvalitatīvs ir Tava krāna ūdens Tavās mājās, var pārliecināties, veicot ūdens sensoro novērtējumu un mikrobioloģiskos izmeklējumus.

 BWT dzeramā ūdens filtra kanna - Es Mīlu Kafiju

Kādi ir BWT ūdens filtru ieguvumi Tavai veselībai?


Ūdens filtri galvenokārt tiek izmantoti, lai attīrītu krāna ūdeni no nevēlamiem piemaisījumiem. Kādi tie ir? Dzelzs, svins, hlors - bieži vien ietekmē arī ūdens garšu un smaržu. Tāpat arī kaļķakmens.

Un vēl labāk - piedāvājam gan ūdens filtrus, kas papildina ūdeni ar vērtīgām minerālvielām - magniju, magniju un cinku, magniju un silīciju-, kā arī ūdens filtru ar paaugstinātu pH līmeni un filtru īpaši dzelžainam ūdenim ar papildus ūdens mīkstināšanu.

Lai ūdenim pievienotu šīs minerālvielas, BWT ir izstrādājuši inovatīvu ūdens sagatavošanas risinājumu, kas balstīts jonu apmaiņas metodē. Tā kā dabā ūdenī visbiežāk sastopamais minerāls ir kalcīts, filtrēšanas tehnoloģija paredz, ka no filtrējamā ūdens tiek paņemti kalcīta karbonāta joni un tiek aizvietoti ar magniju, vai magniju un cinku.

 

BWT dzeramā ūdens filtra kanna - Es Mīlu Kafiju

Kā tas palīdz mainīt organisma pašsajūtu un ieradumus?

 1. "Uzlabojusies miega kvalitāte;
 2. Pazuduši galvas reiboņi;
 3. Vairs nemanu muskuļu krampjus lielākas fiziskās slodzes laikā, pateicoties uzņemtajam magnijam;
 4. Regulāti dzerot šo ūdeni, esmu pamanījis, ka ikdienā ir vairāk enerģijas, mazāk stresa;
 5. Gan kafijas automātā, gan tējkannā vairs nesaskaros ar aizaugumiem un kaļķakmeni, tādēļ varu pagarināt savu elektroierīču lietošanas mūžu.
 6. Ne tikai ūdens ir daudz garšīgāks, bet arī tēja, kafija un pat zupa", dalās Kaspars Brūvelis.


Kāda ir magnija, cinka, paaugstināta PH un īpaši mīkstināta ūdens ietekme uz organismu?

 • Magnijs - 4. nozīmīgākā minerālviela cilvēka organismā, kas īpaši nepieciešams organisma labsajūtai un veselībai. Magnijs atbild par enerģijas līmeni organismā un, ja uzturam tiek pievērsta maza uzmanībs, sasniegt dienas vēlamo magnija daudzumu var būt grūti. Magnijs palīdz stabilizē centrālo nervu sistēmu, palīdzot samazināt stresa līmeni ikdienā, nodrošina veselīgu muskuļu darbību, īpaši paaugstinātas slodzes laikā, neļaujot tiem savilkties krampjos un uzlabojot to efektivitāti. Magnijs veicina arī asins pieplūdumu muskuļos, kā arī novērš pienskābes uzkrāšanos, kas būtiski uzlabo pašsajūtu nākamajā dienā pēc treniņa.
 • Cinks - nozīmīga minerālviela, kas nepieciešama matiem, nagiem, ādai un imunitātei. Cinks palīdz cukura līmeņa un vielmaiņas procesu stabilizēšanā un šūnu atjaunošanās procesā.
 • Silīcijs - rūpēsies ne tikai par veselīgiem matiem, nagiem un mitrinātu ādu, bet arī stiprinās mūsu imunitāti un veicinās ātrāku šūnu ataunošanās procesu.
 • Paaugstināts PH - tā kā ikdienā ar pārtiku un dzērieniem lielākoties savā organismā vairojam tieši skābo vidi, kas mēdz izjaukt mūsu organisma balansu, tad šis ūdens filtrs ar sārmaino vidi rūpējas par balansa saglabāšanu Tavā organismā, rūpējoties par stabilu vielmaiņu, veselīgu aknu, nieru, asinsvadu un sirds darbību.
 • Īpaši mīkstināts ūdens - rūpēsies par baudāmu ūdens garšu un Tavu elektroierīču ilgstspēju, ja mājās saskaries ar īpaši dzelžainu ūdeni.

*Visi no piedāvātajiem filtriem ne tikai rūpēsies par Tavu veselību un labsajūtu, bet arī Tava kafijas automāta, tējkannas un citu elektroierīču darbību, izfiltrējot kaļķakmeni.
*Par precīzu dienā ieteicamo minerālvielu devu katram gan vajadzētu konsultēties pie sava ārsta, jo tā var būtiski atšķirties.

BWT ūdens filtra kannas - Es Mīlu Kafiju
Ilgtermiņa ieguldījums ar ūdens filtru kannu:

 1. Ūdens filtra kannas nesatur BPA jeb bisfenolu A (sintētisks estrogēns), kas var būt veselībai kaitīgs.
 2. Dabai draudzīgs un ilgtspējīgs risinājums. Vadoties no lietotāju atsauksmēm, savus ikdienas ieradumus vieglāk mainīt tad, ja 1 ūdens filtra kanna atrodas mājās, 1 darbā, bet līdzi tiek nēsāta kāda termopudele vai atkārtoti lietojamā ūdens pudele vai krūze.
 3. Iegādājoties ūdens filtra kannu, komplektā nāk arī ūdens filtrs, kas jānomaina vidēji 1 reizi mēnesī.
 4. Attīrīts ūdens, kurš kļuvis vizuāli patīkamāks un garšā baudāmāks, bieži vien vairo vēlmi palielināt uzņemtā ūdens daudzumu ikdienā (ja iepriekš tas bijis nepietiekams).
 5. Ūdens filtru cenas ir ļoti draudzīgas un ilgtermiņā sanāks pamatīgi ietaupīt.


Šobrīd ūdens filtra kannas iespējams iegādāties ar draudzīgām atlaidēm, ieskaties šeit!

Featured products

Universita del Cafe

Esam lepni pārstāvēt vienīgo akreditēto kafijas universitāti Baltijā - Universita del Cafe.