9 idejas dāvanām, ko novērtēs ikviens kafijas cienītājs!

RSS
Nepieciešama dzimšanas dienas dāvana draugam? Varbūt meklē īpašu pārsteigumu savai otrajai pusītei? Vai arī gribi palutināt pats sevi? Neatkarīgi no situācijas, esam sagatavojuši 9 dāvanu idejas, ko novērtēs ikviens kafijas mīlis!


1. ideja: Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

Dāvināt naudu aploksnē reizēm var šķist pārāk bezpersoniski, tādēļ, ja neesi drošs, kas no plašā Es Mīlu Kafiju produktu klāsta dāvanas saņēmējam pie sirds ietu vislabāk, šādiem gadījumiem Es Mīlu Kafiju dāvanu karte būs lieliska izvēle! 

Dāvanu kartes vērtību vari izvēlēties pats (minimālā summa – 30 eiro). Dāvanu kartes derīguma termiņš, sākot no iegādes dienas, būs 6 mēneši.

Dāvanu karte ir digitāla, līdz ar to tās iegāde un dāvināšana būs pavisam elementāra (ar 1 dāvanu karti iespējams norēķināties vairākas reizes).

2. ideja: piena putotājs

Jura piena putotājs - Es Mīlu KafijuKafijas dzērieni ar pienu nav iedomājami bez uzsildīta, zīdaini uzputota piena. Kā to iegūt ātri un   ērti?  Protams, izmantojot kvalitatīvu piena putotāju.

Šī būs dāvana, ko patiešām novērtēs katrs kafijas mīlis, kas ikdienā iecienījis dažādus baltās kafijas dzērienus - cappuccino, flat white, cafe latte un tml. Piena putotājs lieliski derēs arī dāžādu citu karsto dzērienu pagatavošanai, piemēram, karstajai šokolādei vai kakao, kā arī karstvīnu uzsildīšanai. Universāla dāvana, kas spēs apmierināt arī pašus prasīgākos kafijas un karsto dzērienu baudītājus!

 

 

 

Izvēlies vienu no 3 piena putotājiem:

 1. Piena putotājs Melitta Cremio - 75 eur.
 2. Piena putotājs Jura - 99 eur.
 3. Piena putotājs Sage - Stollar - 149 eur.

3. ideja: kafijas izlase – illy pupiņas no Etiopijas, Gvatemalas un Brazīlijas

illy pupiņu kafija - Es Mīlu Kafiju

Kafijas mīļus vienmēr iespējams iepriecināt ar kafiju.
Taču – ar vienu būtisku piebildi, proti, kafijai jābūt kvalitatīvai un gardai. Šis illy kafijas pupiņu komplekts tāds pavisam noteikti ir, un tas ļauj pagaršot kafiju no trīs dažādām kafijas lielvalstīm.

Jāpiebilst, ka mūsu internetveikala sadaļā DĀVANAS atrodami daudz un dažādi kafijas komplekti, tostarp – arī no vietējiem grauzdētajiem. Atliek vien izvēlēties!


 1. Dāvanu komplekts - 3 illy kafijas pupiņu izlase (Etiopija, Gvatemala, Brazīlija)
 2. Dāvanu komplekts - Illy maltā kafija un 2 illy porcelāna krūzītes!
 3. Dāvanu komplekts - Illy maltā kafija un līdzi ņemamā Illy Keepcup Brew
 4. Dāvanu komplekts - Dammann termo krūze un Jardin du Luxembourg beramā tēja

4. ideja: košās un kvalitatīvās termokrūzes un termopudeles

Asobu termokrūzes un termopudeles - Es Mīlu Kafiju

Laikā, kad termometra stabiņš noslīd īpaši zemu vai īpaši augstu - silta vai auksta dzēriena malku novērtēs ikviens!

Par to, lai šāds dzēriens vienmēr būtu līdzi arī, piemēram, automašīnā vai garākā pastaigā, parūpēsies Asobu termokrūzes un termopudeles.

Izvēloties kādu no kvalitatīvajām Asobu termokrūzēm, kas veidotas no nerūsējoša tērauda, dzēriens saglabās siltumu 24h, savukārt aukstumu - 12h. Šīs termopudeles būs ne tikai funkcionālas un ilgstpējīgas, bet kalpos arī par lielisku ikdienas aksesuāru, jo pieejamas vairāku krāsu un dizainu variācijās.


5. ideja: krūzītes Sagmeister Cappuccino Cups 2020

illy porcenāla krūzītes - Es Mīlu KafijuGardas kafijas baudīšanai nepieciešamas arī skaistas krūzītes.

Šis komplekts, kurā ietilpst divas dizainera Stefana Sagmeistera (Stefan Sagmeister) radītās krūzītes, noteikti patiks ikvienam. Starp citu, Sagmeisters bijis dizainers arī grupai The Rolling Stones, saņēmis 2 Grammy balvas, kā arī neskaitāmus apbalvojumus par radīto.

Dāvanu sadaļā vari iegādāties arī espresso paredzētās krūzītes, kā arī četru krūzīšu komplektu.
 1. Espresso krūzīšu komplekts (2 gab.)

 2. Espresso krūzīšu komplekts (4 gab.)

 3. Cappuccino krūzīšu komplekts (2 gab.)

 4. Cappuccino krūzīšu komplekts (4 gab.)

6. ideja: Damman Fréres dāvanu komplekts

Dammann dāvanu komplekts

Kafijas mīļiem visai bieži garšo arī tēja. Ja vēlies kādam uzdāvināt augstvērtīgus tējas krājumus, šī būs izcila izvēle.

Šajā dāvanu komplektā ietilpst gan lakota koka tējas lāde ar 12 nodalījumiem, gan seši maisiņi ar 12 dažādiem tējas veidiem (Brekfast (melnā tēja), Darjeeling (melnā tēja), Sencha Fukuyu (zaļā tēja), Jarding Blue (aromatizēta melnā tēja), Earl Grey (aromatizēta melnā tēja), Coquelicot Gourmand (aromatizēta melnā tēja), Passion de Fleurs (aromatizēta baltā tēja), Camommille (zāļu tēja), Tisane du Berger (zāļu tēja), Jasmin (aromatizēta zaļā tēja), Soleil Vert (aromatizēta zaļā tēja), Bali (aromatizēta zaļā tēja).


7. ideja: Illy kafijas kapsulu automāts

Kafijas automāts Illy Y3.3 EC, sarkans - Es Mīlu Kafiju

Ņemot vērā, ka kafijas automāti ir ļoti dažādi, bet laimīgais dāvanas saņēmējs to, visticamāk, izmantos daudzus gadus, konkrētu kafijas automāta modeli iegādājies vien tad, ja zini saņēmēja vēlmes.

Pretējā gadījumā labākais risinājums ir Es Mīlu Kafiju dāvanu karte, kas gala lēmumu ļaus pieņemt cilvēkam pašam.

Gadījumā, ja jubilārs vēlas baudīt kapsulu kafiju (tās pagatavošana, kā arī ierīces apkope ir ļoti ātra un vienkārša – ar vienu pogas spiedienu). Kas unikāls kafijas kapsulu automātam? Kafija kapsulās ļoti ilgu laika periodu saglabā kafijas kvalitāti un garšu nianses, atšķirībā no pupiņu kafijas vai maltas kafijas, kas daudz ātrāk zaudē savas garšu nianses pēc iepakojuma atvēršanas.

Tāpat šis automāts kļuvis par īpaši iemīļotu tieši sava estētiskā un gaumīgā dizaina dēļ, kā arī kompaktā un mazā izmēra. Šo automātu ļoti vienkārši var paņemt līdzi jebkur, kur dodies!


8. ideja - Illy kafijas automāta komplekts

Illy kafijas automāta komplekts

Ja skaidri zini, ka dāvanas saņēmējs ikdienā no sirds mīl baudīt kafiju ar pienu, tad šis būs izcils dāvanu komplekts, kas piepildīs kafijas mīļu sapņus!

Šajā Illu komplektā ietilps ne tikai illy kafijas kapsulu automāts, bet arī piena putotājs, kafijas kapsulu bundža un 4 illy porcelāna krūzītes. Lielisks komplekts par īpaši draudzīgu cenu!

Turklāt labākais tas, ka varēsi izvēlēties gan kafijas automāta krāsu (sarkans, melns, balts, gaiši zils), gan krūzīšu tilpumu un kafijas kapsulu veidu. Vienmēr esam gatavi palīdzēt pakonsultēt, piemērotāko alternatīvu izvēlē!


9. ideja - kafijas brūvrīki

MOKA kanniņa Bialetti Express 3 tasītēm, sarkana

Ja zini, ka dāvanas saņēmējs ikdienā aizraujas ar dažādiem interesantiem kafijas brūvēšanas veidiem vai vienmēr ir vēlējies izmēģināt, tad dažādi kafijas brūvrīki būs lieliska izvēle. 

Sākot no Moka kanniņām, filtra krūzēm līdz Aeropresei un citiem specializētas kafijas mīļu brūvrīkiem!

 

Neatkarīgi no tā, kādu dāvanu tu izvēlēsies, tās saņēmējs noteikti būs ļoti priecīgs! Un atceries - www.esmilukafiju.lv dāvanu sadaļā atradīsi vairākus desmitus dāvanu ideju. Ielūkojies tajā jau tagad!

< Ielūkoties dāvanu sadaļā>

Previous Post Next Post

 • EMK Veikals
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758