Bezmaksas piegāde no 29 eur visā Baltijā.

10 idejas dāvanām, ko novērtēs ikviens kafijas cienītājs!

RSS
Nepieciešama dzimšanas dienas dāvana draugam? Ziemassvētku dāvanas vecākiem un kolēģiem? Varbūt meklē īpašu pārsteigumu savai otrajai pusītei? Vai arī gribi palutināt pats sevi? Neatkarīgi no situācijas, esam sagatavojuši 10 dāvanu idejas, ko novērtēs ikviens kafijas mīlis!

1. ideja: Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte
*Klikškini uz bildes, lai apskatītu produku.

Dāvināt naudu aploksnē reizēm var šķist pārāk bezpersoniski, tādēļ, ja neesi drošs, kas no plašā Es Mīlu Kafiju produktu klāsta dāvanas saņēmējam pie sirds ietu vislabāk, šādiem gadījumiem Es Mīlu Kafiju dāvanu karte būs lieliska izvēle! 

Dāvanu kartes vērtību vari izvēlēties pats (minimālā summa – 30 eiro). Dāvanu kartes derīguma termiņš, sākot no iegādes dienas, būs 6 mēneši.

Dāvanu karte ir digitāla, līdz ar to tās iegāde un dāvināšana būs pavisam elementāra (ar 1 dāvanu karti iespējams norēķināties vairākas reizes), iegādājoties kādu no vairāk kā 200+ produktiem.

Savukārt, ja zini kādu īpaši aizrautīgu kafijas mīli, uzdāvini aizraujošu piedzīvojumu ar illy kafijas meistarklases dāvanu karti!

Illy kafijas meistarklase "Coffee Expert" dāvanu karte

 *Klikšķini uz bildes, lai apskatītu produktu.

Šajā kafijas meistarklasē ikvienam būs iespēja padziļināt savas kafijas zināšanas gan teorijā, iegūstot aizraujošu ieskatu par kafiju, sākot no kafijas plantācijām līdz perfektai espresso tasītei, gan praksē, dažādās kafijas degustācijās, kā arī izmēģinot savas prasmes "latte art" piena putošanas mākslā, pagatavojot divus nevainojamus cappuccino.

2. ideja: piena putotājs 

Illy piena putotājs - Es Mīlu Kafiju
*Klikšķini uz bildes, lai apskatītu produktu.

Kafijas dzērieni ar pienu nav iedomājami bez uzsildīta, zīdaini uzputota piena. Kā to iegūt ātri un ērti?  Protams, izmantojot kvalitatīvu piena putotāju.


Šī būs dāvana, ko patiešām novērtēs katrs kafijas mīlis, kas ikdienā iecienījis dažādus baltās kafijas dzērienus - cappuccino, flat white, cafe latte un tml. Piena putotājs lieliski derēs arī dāžādu citu karsto dzērienu pagatavošanai, piemēram, karstajai šokolādei vai kakao, kā arī karstvīnu uzsildīšanai. Universāla dāvana, kas spēs apmierināt arī pašus prasīgākos kafijas un karsto dzērienu baudītājus!

Izvēlies vienu no 3 piena putotājiem:

 1. Piena putotājs Melitta Cremio - 75 eur.
 2. Piena putotājs Illy - 95 eur,
 3. Piena putotājs Jura - 99 eur.
 4. Piena putotājs Sage - Stollar - 149 eur.

3. ideja: kafijas izlase – illy pupiņas no Etiopijas, Gvatemalas un Brazīlijas

Dāvanu komplekts - Etiopijas, Gvatemalas un Brazīlijas illy kafijas pupiņas


Kafijas mīļus vienmēr iespējams iepriecināt ar kafiju.
Taču – ar vienu būtisku piebildi, proti, kafijai jābūt kvalitatīvai un gardai. Šis illy kafijas pupiņu komplekts tāds pavisam noteikti ir, un tas ļauj pagaršot kafiju no trīs dažādām kafijas lielvalstīm.

Jāpiebilst, ka mūsu internetveikala sadaļā DĀVANAS atrodami daudz un dažādi kafijas komplekti, tostarp – arī no vietējiem grauzdētajiem. Atliek vien izvēlēties!

 1. Dāvanu komplekts - 3 illy kafijas pupiņu izlase (Etiopija, Gvatemala, Brazīlija)
 2. Dāvanu komplekts - Illy maltā kafija un 2 illy porcelāna krūzītes!
 3. Dāvanu komplekts - Illy maltā kafija un līdzi ņemamā Illy Keepcup Brew
 4. Dāvanu komplekts - Dammann termo krūze un Jardin du Luxembourg beramā tēja
 5. Dāvanu komplekts - 3 Latvijā grauzdētu kafijas pupiņu izlase no Rocket Bean Roastery

4. ideja: izsmalcināta tējas izlase un dāvanu komplekti tējas mīļiem.

Izsmalcinātās Dammann tējas un tēju komplekti

 

Izsmalcinātās Dammann tējas un tēju komplekti


Savukārt tie, kas ikdienā dod priekšroku tējai, nevis kafijai, būs īpaši iepriecināti saņemt kādu no kvalitatīvajiem Dammann tēju komplektiem vai tēju izlasēm.

 1. Dāvanu komplekts - Miss Dammann 30g beramā zaļā tēja un tējas sietiņš
 2. Dāvanu komplekts - Dammann termo krūze un Jardin du Luxembourg 100g beramā tēja
 3. Dāvanu komplekts - Dammann tēja, tējas sietiņš un ASOBU termopudele Liberty Canteen
 4. Dāvanu komplekts - 3 iepakojumi Ēdamās krūzītes CUPFFEE, 3 Dammann beramās tējas
 5. Damman Fréres dāvanu komplekts, Happy Holidays - 40g Dammann HOME Boite Noel a Paris melnā tēja un 40g Dammann HOME Boite Christmas Noel a Manhattan zaļā tēja
 6. Damman Fréres dāvanu komplekts, Christmas Tale - 4 aromātiskās Ziemassvētku tējas


5
. ideja: košās un kvalitatīvās termokrūzes un termopudeles

ASOBU termokrūzes un termopudeles


Laikā, kad termometra stabiņš noslīd īpaši zemu vai īpaši augstu - silta vai auksta dzēriena malku novērtēs ikviens!

Par to, lai šāds dzēriens vienmēr būtu līdzi arī, piemēram, automašīnā vai garākā pastaigā, parūpēsies Asobu termokrūzes un termopudeles.

Izvēloties kādu no kvalitatīvajām Asobu termokrūzēm, kas veidotas no nerūsējoša tērauda, dzēriens saglabās siltumu 24h, savukārt aukstumu - 12h. Šīs termopudeles būs ne tikai funkcionālas un ilgstpējīgas, bet kalpos arī par lielisku ikdienas aksesuāru, jo pieejamas vairāku krāsu un dizainu variācijās.

 1. Pilnais termokrūžu un termopudeļu piedāvājums
 2. Dāvanu komplekts - Dammann tēja, tējas sietiņš un ASOBU termopudele Liberty Canteen
 3. Dāvanu komplekts - Dammann tēja, tējas sietiņš un ASOBU termopudele ORB
 4. Dāvanu komplekts - Dammann tēja, tējas sietiņš un ASOBU termopudele Ultimate


5. ideja: Illy porcelāna krūzīšu komplekti

Illy porcenāla krūzīšu komplekts

Gardas kafijas baudīšanai nepieciešamas arī skaistas krūzītes.

Mūsu piedāvājumā atradīsi dažādus pasaulē izslavētu mākslinieku Illy porcelāna krūzīšu komplektus, ko radījuši pasaulē izslavēti mākslinieki. Sākot no espresso līdz cappuccino krūzīšu komplektiem. Starp citu, viens no māksliniekiem - Sagmeisters - bijis dizainers arī grupai The Rolling Stones, saņēmis 2 Grammy balvas, kā arī neskaitāmus apbalvojumus par radīto, tādēļ šīs dāvanas sagādās īpaši ekskluzīvu sajūtu!
 1. Espresso krūzīšu komplekts (2 gab.)
 2. Espresso krūzīšu komplekts (4 gab.)
 3. Cappuccino krūzīšu komplekts (2 gab.)

 4. Cappuccino krūzīšu komplekts (4 gab.)


6. ideja: unikālās ēdamās kafijas krūzītes "Cupffee"

Ēdamā kafijas krūzīte Cupffee


Viena no interesantākajām un inovatīvākajām dāvanām noteikti būs ēdamās kafijas krūzītes!

Ēdamā kafijas krūzīte būs lieliska videi draudzīga alternatīva, ko varēsi apēst pēc kafijas baudīšanas un pats labākais - tā ne tikai būs garda, bet arī veselīga, jo nesatur saldinātājus, ĢMO un konservantus. Kombinē ēdamās kafijas krūzītes ar kafiju un mēs garantējam - dāvana patiešām paliks atmiņā!

 1. Dāvanu komplekts - Ēdamās krūzītes CUPFFEE, iCoffee kafijas pupiņas 1kg
 2. Dāvanu komplekts - Ēdamās krūzītes CUPFFEE, Dammann beramā tēja
 3. Dāvanu komplekts - Ēdamās krūzītes CUPFFEE, illy Iperespresso kapsulas (paredzētas kafijas kapsulu automātam Illy Y3.3)


7. ideja: Illy kafijas kapsulu automāts

Illy kafijas kapsulu automāts Y3.3

 

Ņemot vērā, ka kafijas automāti ir ļoti dažādi, bet laimīgais dāvanas saņēmējs to, visticamāk, izmantos daudzus gadus, konkrētu kafijas automāta modeli iegādājies vien tad, ja zini saņēmēja vēlmes.

Pretējā gadījumā labākais risinājums ir Es Mīlu Kafiju dāvanu karte, kas gala lēmumu ļaus pieņemt cilvēkam pašam.

Gadījumā, ja jubilārs vēlas baudīt kapsulu kafiju (tās pagatavošana, kā arī ierīces apkope ir ļoti ātra un vienkārša – ar vienu pogas spiedienu). Kas unikāls kafijas kapsulu automātam? Kafija kapsulās ļoti ilgu laika periodu saglabā kafijas kvalitāti un garšu nianses, atšķirībā no pupiņu kafijas vai maltas kafijas, kas daudz ātrāk zaudē savas garšu nianses pēc iepakojuma atvēršanas.

Tāpat šis automāts kļuvis par īpaši iemīļotu tieši sava estētiskā un gaumīgā dizaina dēļ, kā arī kompaktā un mazā izmēra. Šo automātu ļoti vienkārši var paņemt līdzi jebkur, kur dodies!


8. ideja - Illy kafijas automāta komplekts

Illy kafijas kapsulu automāta komplekts

Ja skaidri zini, ka dāvanas saņēmējs ikdienā no sirds mīl baudīt kafiju ar pienu, tad šis būs izcils dāvanu komplekts, kas piepildīs kafijas mīļu sapņus!

Šajā Illu komplektā ietilps ne tikai illy kafijas kapsulu automāts, bet arī piena putotājs, kafijas kapsulu bundža un 4 illy porcelāna krūzītes. Lielisks komplekts par īpaši draudzīgu cenu!

Turklāt labākais tas, ka varēsi izvēlēties gan kafijas automāta krāsu (sarkans, melns, balts, gaiši zils), gan krūzīšu tilpumu un kafijas kapsulu veidu. Vienmēr esam gatavi palīdzēt pakonsultēt, piemērotāko alternatīvu izvēlē!


9. ideja - kafijas brūvrīki

MOKA kanniņa Bialetti Express 6 tasītēm, melna

Ja zini, ka dāvanas saņēmējs ikdienā aizraujas ar dažādiem interesantiem kafijas brūvēšanas veidiem vai vienmēr ir vēlējies izmēģināt, tad dažādi kafijas brūvrīki būs lieliska izvēle. 

Sākot no Moka kanniņām, filtra krūzēm līdz Aeropresei un citiem specializētas kafijas mīļu brūvrīkiem!


10. Vēlies sakomplektēt pats savu dāvanu un nosūtīt pa tiešo dāvanas saņēmējam?  

Dāvanu komplekti no Es Mīlu Kafiju

Arī šādā gadījumā Tu esi atradis īsto vietu!

Mūsu mājaslapā www.esmilukafiju.lv saliec grozā visus produktus, ko vēlies uzdāvināt, noformē grozu un maksājuma komentāros norādi, ka vēlies, lai dāvanu nosūtām pa tiešo dāvanas saņēmējam uz viņa tuvāko DPD pakomāta adresi vai uz dzīvesvietu ar kurjeru! Norādi DPD pakomāta adresi vai dzīvesvietas adresi un telefona numuru tai personai, kura/-š dāvanu saņems!

Dāvanai pievienosim arī kartiņu, tādēļ droši vari ierakstīt aprakstā arī kādu sirsnīgu novēlējumu, ko ierakstīsim kartiņā! Un tas arī viss! Tik vienkārši!

Dāvanu nosūtot līdz darba dienas 15:00 dāvanas saņēmējs to saņems jau nākamajā dienā!

Neatkarīgi no tā, kādu dāvanu tu izvēlēsies, tās saņēmējs noteikti būs ļoti priecīgs! Un atceries - www.esmilukafiju.lv dāvanu sadaļā atradīsi vairākus desmitus dāvanu ideju. Ielūkojies tajā jau tagad!

 

< Ielūkoties dāvanu sadaļā>

 

Previous Post Next Post

 • EMK Veikals
Bezmaksas piegāde no 29 €
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts<br/>+371 25439758
Klientu atbalsts
+371 25439758
 • Jura kafijas automāti
 • Swedbank norēķini
 • SEB bankas norēķini
 • Apple pay logo
 • Luminor bankas norēķini
 • VISA karšu norēķini
 • MasterCard karšu norēķini
Uzraksti mums!