Īpašas dāvanu idejas īpašiem mirkļiem - www.esmilukafiju.lv


Šaubu nav, ka ikviens no mums ir izjutis šo brīnišķīgo mirkli, kad dāvanā saņemts kaut kas īpaši izsapņots un noderīgs, taču noteikti ir gadījies arī būt otrā pusē, kad jāizvēlas dāvana kolēģim, draugam, radiniekam vai sadarbības partnerim, kas atstātu paliekošu iespaidu un turpmāk nekrātu putekļus dziļākajā mājas plauktā, taču, kā īsti zināt, ko dāvināt?

Mūsdienās arvien vairāk cilvēki atzīst, ka daudz vairāk novērtē pārdomātas un personalizētas dāvanas, kas nav uzdāvinātas ķeksīša pēc. Par to liecina arī veiktās aptaujas Latvijā un pasaulē. Aptaujājot 2000 amerikāņus, no tiem 66% respondentu atzina, ka daudz vairāk novērtē un priecājas par personalizētām dāvanām, kas nākušas no sirds[1].

Nelauzi galvu un ietaupi laiku, jo mēs esam sagatavojuši īpašus dāvanu ieteikumus, kas apmierinās pat lielākā kritiņa vēlmes un atstās paliekošu iespaidu!

 

4 īpašas dāvanas svētkos, kas paliks atmiņā:

 1. Uzdāvini to, ko otrs patiešām vēlas ar Es Mīlu Kafiju dāvanu karti.

  Vairāk nekā 200 dāvanu iespēju, lai dāvanas saņēmējs izvēlētos savu īsto un vienīgo dāvanu, ko patiesi vēlas! Un labākais tas, ka vari izvēlēties sev vēlamo summu!

  Dāvanu karte būs derīga 6 mēnešus un to dāvanas saņēmējs varēs izmantot pēc savas gaumes un vajadzībām, arī – sadalot vairākos pirkumos.

  Vienkārši un ērti! Garda, aromātiska kafija, izsmalcināta tēja, kafijas un tējas brūvrīki, kafijas automāti un citi ar kafiju un tēju saistīti produkti, no kuriem ikviens atradīs sev kāroto!

  Dāvanu karte no Es Mīlu Kafiju 2. Aizraujošs piedzīvojums kafijas mīļiem - Illy kafijas meistarklase ”Coffee Expert”.
  Mums nav šaubu, ka šo dāvanu īpaši novērtēs ikviens kafijas mīlis, jo šī dāvana būs lielisks piedzīvojums ikvienam kafijas entuziastam un darba kolektīvam.

  Prātu kustinoša, garšas kārpiņu kutinoša meistarklase harizmātisku vadītāju pavadībā, apgūstot būtiskāko par kvalitatīvu un gardu kafijas iegūšanu un pagatavošanu, nobaudot šīs atšķirības kafijas degustāciju formātā, kā arī apgūstot latte art piena putošanas pamatprasmes perfekta cappuccino pagatavošanai. Uzdāvini lieliskas atmiņas!

  Illy kafijas meistarklase "Coffee Expert" 3. Praktiskākā dāvana mūsu platuma grādos - ASOBU termopudeles un termokrūzes.
  Kuram gan mūsu mainīgajos laikapstākļos nenoderētu kvalitatīva termopudele, kas spēj karstajā laikā dzērienu saglabāt aukstu un atspirdzinošu līdz pat 12 stundām, savukārt aukstajā gada laikā - kartsu līdz par 24 stundām? Aizmirsti par aukstu rīta kafiju vai tēju, nepatīkami sasilušu smūtiju vai atspirdzinošu dzērienu un ņem līdzi jebkur, kur dodies!

  Estētiskas, kvalitatīvas ASOBU termopudeles, dažādu izmēru, dizainu un krāsu variācijās, izgatavotas no nerūsējoša tērauda, būs lieliska dāvana ikvienam! Tāpat šīs termopudeles būs dabai un veselībai draudzīgas, jo nesatur BPA jeb bisfenolu A, kas ir viena no pasaulē visvairāk ražotajām ķīmiskajām vielām.

  Un vēl papildus - pasūtot vairāk, kā 10 termopudeles, pievieno personalizētu un īpašu ziņojumu ar apdrukas vai gravējuma palīdzību, par kuru pilnībā parūpēsimies savā pusē!

  Šī zīmola termopudele kalpos ilgi un būs lielisks atgādinājums ilgtermiņā.

  Kvalitatīvas termopudeles un termokrūzes - Es Mīlu Kafiju

 4. Sakomplektē pats vai izvēlies jau gatavu dāvanu komplektu no daudzveidīgā klāsta!

  Esam parūpējušies arī par jau gataviem dāvanu komplektiem, lai Tev vairs ne par ko nav jādomā! Šie dāvanu komplekti sastāv no uzticamiem un pasaulē atzītiem ražotāju produktiem.

  Viss, kas Tev jādara – jāuzklikšķina uz sev tīkamākā komplekta un par pārējo, arī piegādi, parūpēsimies mēs! Vai zināji, ka savu pasūtījumu visā Baltijā saņemsi jau nākamajā darba dienā, ar bezmaksas piegādi no 29 EUR? Vienkārši, ērti un ātri!

  Īpaši dāvanu komplekti svētkos - Es Mīlu Kafiju

   


Taču tas nebūt nav viss, ieskaties mūsu pilnajā dāvanu piedāvājumā ŠEIT!
Īpašas dāvanas ar svētku garšu!


[1] Avots: https://nypost.com/2019/11/15/most-americans-want-this-type-of-gift-for-the-holidays/

 

Papildus raksti, kas Tev varētu interesēt:

Featured products

illy Kapsulu automāti Kafijas automāta Illy Y3.3 komplekts
Akcijas cena€199,00 Standarta cena€264,50
Kafijas automāta Illy Y3.3 komplekts
Pieejams uzreiz
illy Piederumi Piena putotājs illy by Piero Lissoni
Akcijas cena€95,00
Piena putotājs illy by Piero Lissoni
Pieejams uzreiz

Universita del Cafe

Esam lepni pārstāvēt vienīgo akreditēto kafijas universitāti Baltijā - Universita del Cafe.