Kāpēc izvēlēties kafijas kapsulu aparātu?

RSS

Ievads

Ar mazo, bet spējīgo kapsulu kafijas automātu jaudīgs espresso vai maiga latte būs gatava dažās sekundēs! Šādai izvēlei ir daudz priekšrocību, - sākot no demokrātiskas cenas līdz lietošanas parocīgumam, tāpēc kafijas kapsulu automāti strauji iegūst popularitāti gan lietošanai mājās, gan nelielos birojos. Šāds kafijas automāts var kalpot arī kā lieliska dāvana kafijas cienītājam, kuram svarīgi šim procesam patērēt pēc iespējas mazāk laika, tomēr iegūt izcilas kvalitātes dzērienu. Kad kafija nokļūst saskarē ar gaisu, tā zaudē vairāk kā 40% sava aromāta jau 8 stundu laikā, bet kafijas kapsulā atrodas pareiza maluma kafija, kas ilgstoši saglabā svaigumu, un ir tieši tādā daudzumā, lai kafija vienmēr izdotos nemainīgi perfekta un aromātiska.

Izcils dizains

Pat kompaktākie Illy kapsulu automāti izceļas ar pārdomātu, itāļu arhitekta Pjero Lisoni radītu dizainu, kas piestāvēs jebkuram interjeram. Atliek vien izvēlēties starp klasiski sarkanu, baltu vai eleganti melnu risinājumu, jo viss ģeniālais ir vienkāršs. Illy kapsulu automātus iespējams iegādāties, sākot no 99 eiro. Tiem, kuri stilam un garšai piešķir īpašu nozīmi, «Es Mīlu Kafiju» piedāvā plašu klāstu ekskluzīvu kafijas kapsulu automātu, kas principā neatšķiras no līdziniekiem restorānos. Kas nav mazsvarīgi - mazākos aparātus viegli paņemt līdzi arī, piemēram, uz vasarnīcu.
Labs sabiedrotais jebkuram kafijas kapsulu automātam būs piena putotājs, kas nepieciešams lai pagatavotu kafijas dzērinus, tādus kā cappucino, latte, flat white u.c. Patīkams bonuss — piena putotājs noderēs arī kakao vai karstvīna sildīšanai, un ne tikai, tajā var arī kausēt šokolādi, pagatavot matcha latte, putotu auktu pienu un pielietot to vēl bezgala daudz veidos!

Illy kafijas kapsulas

Unikālo Illy garšu grūti sajaukt ar kādu citu kafiju - tā ir bagātīga, maiga un samtaina ar saldenām augļu, šokolādes un karameles notīm. Šī Illy kafijai raksturīgā garša paliek atmiņā jau no pirmās tasītes un ir nemainīga katru reizi, kad tiek pagatavota kafija. Illy kafijas kapsulu garšas noslēpums ir deviņu dažādu premium arabica kafijas šķirņu maisījums no četriem kontinentiem - visu nosaka rūpīgi aprēķinātās proporcijas, Illy ekspertiem izstrādājot perfekto kafijas šķirņu attiecību, kura ir nemainīga katrā kapsulā. Pieejamas arī Monoarabica kapsulas ar kafijas garšu tikai no vienas izcelsmes valsts.

KLASISKĀ SĒRIJA illy iper espresso

Medium Roast (vidēja grauzdējuma)
Ar iztiektu īpašo Illy garšu – sabalansētu, maigi samtainu, ar patīkami saldenām augļu, karameles un šokolādes notīm. Ideāli piemērota, lai pagatavotu visus kafijas veidus.

Dark Roast (tumša grauzdējuma)
Intensīva garša ar grauzdētas maizes notīm un tumšās šokolādes pēcgaršu. Ieteiecama ristretto pagatavošanai un kopā ar pienu.

Decaffeinated (bez kofeīna)
Tā pati iecienītā vidēja grauzdējuma Illy kafijas garša ar visām priekšrocībām, ko sniedz bezkofeīna kafija.

Lungo
Vidēja grauzdējuma kafija IperEspresso kapsulās, kas domātas, lai pagatavotu lielāku kafjas daudzumu, nezaudējot īpašo espresso garšu un biezās putas.

ĪPAŠĀ MONOARABICA SĒRIJA


Īpašā Monoarabica sērija radīta, lai ļautu kafijas cienītājiem izbaudīt katru Illy lieliskās kafijas sastāvdaļu atsevišķi, jo Illy klasisko garšu veido vairāku arabica kafijas šķirņu sajaukums. Pavisam pieejami seši arabica kafijas veidi – katram no tiem ir savas raksturīgās garšas īpatnības atkarībā no izcelsmes reģiona.

Kapsulu veidi


IperEspresso
- Kafija no kapsulas taisnā ceļā nokļūst kafijas krūzītē, izvairotes no vecās kafijas paliekām.
- Nenotiek agresīva kafijas apliešana ar ūdeni.
- Notiek priekšbrūvēšana - vispirms kafija tiek “uzziedināta” jeb atvērta, sagatavojot to lietošanai, tieši tāpat kā ar profesionālajiem kafijas aparātiem. Tikai pēc tam tiek pievienots vajadzīgais ūdens daudzums, tāpēc kafijas garša ir maksimāli labākā, kāda no kapsulas ir iegūstama.
- IperEspresso ir īpašas membrānas, kuras ūdens vispirms samitrina, bet pēc tam tās izlīdzinās plaknē un iet cauri visai kafijai vienmērīgi.
- Kapsulai cauri plūst liels ūdens spiediens, lai “atbrīvotu” visas kafijas smaržas un garšas.

Podi
- Pirmais, visvecākais kapsulas veids. Tajās var būt papīrs, un var saglabāties papīra garšas, jo tās neiztur ūdens spiedienu.
- Viszaļākā un dabai draudzīgākā alternatīva.

Nespresso
- Nespresso – zināmākais kapsulu zīmols pasaulē. Nespresso aparātos var izmantot jebkura cita zīmola “Nespresso compatible” kapsulas.
- Alumīnija pārklājums kapsulai ilgāk saglabā kafijas garšu un smaržu.
- Pieejamas arī bioloģiski noārdāmās kapsulas (biodegradable).
- Priekšbrūvēšana nenotiek.
- Eksistē arī atkārtoti lietojamās kapsulas, bet tās negarantē dzēriena kvalitāti, jo nav skaidrs, kāda ir kafijas svaiguma pakāpe kapsulā.

Kapsulu pieņemšana un pārstrāde

Aicinām nodot izlietotās kapsulas atpakaļ “Es mīlu kafiju” veikalā, no kurienes tās tiek nogādātas otrreizējai pārstrādei uz SIA ECO Baltia Vide. Visa veida kafijas kapsulas iespējams nodot Valmieras ielā 43 āra konteinerī, kas pieejams 24/7. Rūpēsimies un saudzēsim dabu kopā. 

Papildus raksti, kas Tev varētu interesēt:

- Kas jāzina par kafijas piena putotāju, pirms tā iegādes.
- Kā izvēlēties piemērotāko kafiju?
- Kāds kafijas automāts būtu vispiemērotākais Tev?
- 7 idejas dāvanām, ko novērtēs ikviens kafijas mīlis!

Previous Post Next Post

  • EMK Veikals
Bezmaksas piegāde no 29 €
Piegāde visā Baltijā
Klientu atbalsts
+371 25439758